امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
Today : Tuesday 20 August 2019
header
آیا می توانم یک فرد با این ویروس از دیگری؟

آیا می توانم یک فرد با این ویروس از دیگری؟

مهم است که به یاد داشته باشید که ویروس غرب نیل مسری نیست. این می تواند از فردی به فرد دیگر منتقل می شود. یک فرد می تواند ویروس می کنید، به عنوان مثال، از دست زدن و یا بوسیدن فردی که به این بیماری و یا از یک کارگر مراقبت های بهداشتی است که کسی با این بیماری درمان می شود.

انسان ها به نام "بن بست" میزبان این ویروس، به این معنی است که می تواند آلوده اما که سیستم ایمنی بدن معمولا ویروس را از ضرب به اندازه کافی برای بازگشت به پشه و پس از آن به میزبان دیگر منتقل می شود.

نیز وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که یک فرد می تواند ویروس را از دست زدن به زنده یا مرده پرندگان آلوده است. با این حال، اجتناب از تماس پوستی در هنگام دست زدن به حیوانات مرده، از جمله پرندگان مرده، توصیه می شود. دستکش یا دو پلاستیکی کیسه باید مورد استفاده قرار گیرد به حذف و دفع لاشه.

علاوه بر این پشه ها، می تواند حشرات دیگر انتقال ویروس غرب نیل؟

پشه های آلوده می باشد روش اصلی انتقال ویروس غرب نیل و منبع از سال 1999 شیوع بیماری در نیویورک بودند.

کنه ها آلوده به ویروس غرب نیل در آسیا و آفریقا یافت شده است. نقش آنها در انتقال و نگهداری از ویروس نامشخص است. با این حال، کنه ها در انتقال ویروس غرب نیل در شیوع نیویورک وجود ندارد.

آیا ویروس های دیگر مانند ویروس غرب نیل وجود دارد؟

ویروس غرب نیل است که نزدیک به مربوط به انسفالیت ژاپنی ویروس و سنت آنسفالیت ویروس، که در جنوب شرقی و غرب میانه ایالات متحده است. این ویروس ها نیز توسط پشه ها منتقل میشوند و دارای چرخه زندگی مشابه در پرندگان و پشه و گاهی اوقات مردم به اعتصاب.

تفاوت عمده این است که آنسفالیت "خاموش" است در پرندگان، به طور کلی آنها را به قتل نیست، بنابراین معمولا هشدار دهنده وجود دارد قبل از یک مورد انسان رخ می دهد. با ویروس غرب نیل (حداقل فشار آمریکا)، پرندگان، به خصوص کلاغ، بیمار شدن و یا می میرند و در نتیجه ارائه یک سیستم هشدار دهنده.

علائم ویروس غرب نیل و نشانه ها چه هستند؟

علائم ویروس غرب نیل و نشانه ها چه هستند؟ اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 4 نظرات اشتراک گذاشتن داستان خود عفونت های خفیف مشترک با ویروس غرب نیل می باشد. علائم عفونت خفیف شامل تب ، سردرد و بدن درد، که اغلب توسط پوست همراه راش پوستی و تورم غدد لنفاوی . عفونت بیشتر شدید کمتر رایج است و با سردرد، تب بالا، سفتی گردن، بی حسی (خواب آلودگی)، عدم تعلق، مشخص شده اند کما ، لرزش ، تشنج گاه به گاه، فلج ، و به ندرت مرگ می شود. غرب ویروس نیل به مننژیت یا آنسفالیت ممکن است در بهبودی طولانی مدت و دوره بازسازی شود، به خصوص در افراد مسن. ویروس غرب نیل می تواند برخی ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
26
به علاوه
9
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22683926
بازدید کننده: 21020787
بازدید های امروز: 2757
بازدید های دیروز: 19629

کلمات مرتبط