امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
Today : Tuesday 20 August 2019
header
بیماری کبد چرب غیر الکلی و استئاتوهپاتیت چیست؟

بیماری کبد چرب غیر الکلی و استئاتوهپاتیت چیست؟

کبد چرب یک بیماری است که در آن سلول های کبدی تجمع مقادیر غیر طبیعی افزایش چربی است. اگر چه مصرف بیش از حد الکل از دلایل کبد چرب (کبد چرب الکلی) است، نوع دیگری از کبد چرب وجود دارد، بیماری کبد چرب غیر الکلی (NAFLD)، که در آن الکل به عنوان یک علت حذف شدند نامیده می شوند. در NAFLD، سایر علل شناخته شده از کبد چرب است که علل کمتر از الکل نیز حذف می شوند.

NAFLD تظاهر یک اختلال سوخت و ساز بدن در کبد است. کبد یک عضو مهم در سوخت و ساز بدن (دست زدن) از چربی است. کبد و صادرات چربی به سایر نقاط بدن است. آن را نیز حذف چربی از خون است که توسط بافت های دیگر در بدن آزاد، به عنوان مثال، سلول های چربی، و یا جذب شده از مواد غذایی که مصرف می کنیم. در NAFLD، از دست زدن به چربی توسط سلول های کبدی مختل شود. مقادیر افزایش یافته چربی از خون برداشته شده و / یا توسط سلول های کبدی تولید شده، و به اندازه کافی است از دفع و یا صادر شده توسط سلول. در نتیجه، چربی در کبد تجمع می یابد.

NAFLD است به صورت کبد چرب (که گاهی به کبد چرب به عنوان جدا شده و یا IFL نامیده می شود) و یا استئاتوهپاتیت (NASH) طبقه بندی شده. در هر دو کبد چرب جدا شده و NASH است که مقدار غیر طبیعی چربی در سلول های کبدی وجود دارد، اما، علاوه بر این، در NASH وجود دارد التهاب در کبد، و، در نتیجه، سلول های کبدی آسیب دیده، آنها می میرند، و جایگزین بافت اسکار.

چرا بیماری کبد چرب غیر الکلی مهم است؟

NAFLD به چند دلیل مهم است. اول، آن را یک بیماری شایع است، تحت تاثیر قرار حدود 30٪ از جمعیت است و در شیوع افزایش می یابد. دوم، NASH از علل مهم است بیماری شدید کبد منجر به سیروز و عوارض ناشی از سیروز - نارسایی کبدی، خونریزی از دستگاه گوارش و سرطان کبد . سوم، NAFLD است با سایر بیماری های غیر کبد بسیار شایع و جدی است، شاید مهم ترین بیماری های قلبی عروقی می شود که منجر به ارتباط بیماری های قلبی و سکته مغزی . کبد چرب احتمالا علت این بیماری های دیگر نیست، بلکه یک تجلی یک علت زمینه ای است که بیماری های به اشتراک گذاری است. کبد چرب، بنابراین، یک سرنخ به حضور این بیماری های جدی دیگر که نیاز به خطاب است.

چه چیزی باعث بیماری کبد چرب غیر الکلی؟

چه چیزی باعث بیماری کبد چرب غیر الکلی؟ اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 11 نظرات اشتراک گذاشتن داستان خود علت کبد چرب غیر الکلی پیچیده است و به طور کامل شناخته نشده است. از عوامل مهم به نظر می رسد حضور چاقی و دیابت . قبلا تصور می شود که چاقی چیزی بیش از تجمع ساده چربی در بدن بود. بافت چربی تصور می شد به بی اثر، که شده است، آنها سایت های ذخیره سازی چربی در خدمت به عنوان به سادگی و فعالیت کم و یا تعامل با بافت های دیگر بود. ما اکنون می دانیم که بافت های چربی بسیار فعال است سوخت و ساز است فعل و انفعالات و اثرات آن بر بافت در سراسر بدن و. هنگامی که مقدار ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
43
به علاوه
8
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22683705
بازدید کننده: 21020565
بازدید های امروز: 2536
بازدید های دیروز: 19629

کلمات مرتبط