امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
Today : Wednesday 21 August 2019
header
چه چیزی باعث بیماری کبد چرب غیر الکلی؟

چه چیزی باعث بیماری کبد چرب غیر الکلی؟

اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 11 نظرات

علت کبد چرب غیر الکلی پیچیده است و به طور کامل شناخته نشده است. از عوامل مهم به نظر می رسد حضور چاقی و دیابت . قبلا تصور می شود که چاقی چیزی بیش از تجمع ساده چربی در بدن بود. بافت چربی تصور می شد به بی اثر، که شده است، آنها سایت های ذخیره سازی چربی در خدمت به عنوان به سادگی و فعالیت کم و یا تعامل با بافت های دیگر بود. ما اکنون می دانیم که بافت های چربی بسیار فعال است سوخت و ساز است فعل و انفعالات و اثرات آن بر بافت در سراسر بدن و.

هنگامی که مقدار زیادی چربی حال حاضر به عنوان آنها در چاقی، چربی فعالیت سوخت (در واقع ملتهب) می شود و افزایش می دهد به تولید بسیاری از هورمون ها و پروتئین ها که به خون آزاد شده و اثرات بر روی سلول های سراسر بدن است. یکی از اثرات بسیاری از این هورمون ها و پروتئین است که برای ترویج مقاومت به انسولین در سلول.

مقاومت به انسولین یک کشور است که در آن سلول های بدن به انسولین پاسخ نمی دهند به اندازه کافی، هورمونی که در لوزالمعده تولید می باشد. انسولین مهم است چرا که آن را ترویج عمده ای از گلوکز (قند) جذب از خون توسط سلول است. در ابتدا، لوزالمعده را جبران می کند عدم حساسیت به انسولین با ساخت و انتشار انسولین بیشتر است، اما در نهایت آن را دیگر نمی تواند تولید مقدار کافی انسولین و، در واقع، ممکن است شروع به تولید کاهش مقدار. در این مرحله، شکر به اندازه کافی وارد سلول، و شروع به تجمع در خون، یک حالت شناخته شده به عنوان دیابت. اگر چه قند در خون در مقادیر بزرگ است، عدم حساسیت به انسولین جلوگیری سلول از دریافت شکر به اندازه کافی. از آنجا که قند یک منبع مهم انرژی برای سلول است و اجازه می دهد تا آنها را به انجام وظایف تخصصی خود، عدم وجود قند شروع می شود برای تغییر روشی که در آن سلول عمل می کنند.

علاوه بر آزاد کردن هورمون ها و پروتئین ها، سلول های چربی نیز شروع به انتشار برخی از چربی است که در آنها به شکل اسیدهای چرب ذخیره می شود. در نتیجه، یک افزایش در سطح خونی اسیدهای چرب وجود دارد. این مهم است زیرا مقدار زیادی از انواع خاصی از اسیدهای چرب برای سلول ها سمی هستند.

انتشار هورمون ها، پروتئین، و اسیدهای چرب از سلول های چربی سلول های سراسر بدن به روش های مختلف تاثیر می گذارد. سلول های کبدی، مانند بسیاری از سلول های دیگر در بدن، تبدیل مقاومت به انسولین، و فرایند متابولیک بدن خود، از جمله دست زدن به آنها چربی، تغییر یافته است. سلول های کبدی جذب خود را از اسیدهای چرب در خون که در آن اسیدهای چرب به وفور می باشد را افزایش دهد. در داخل سلول های کبدی، اسیدهای چرب را به چربی ذخیره سازی تغییر و چربی تجمع می یابد. در همان زمان، توانایی کبد برای دفع و یا صادرات چربی انباشته شده کاهش می یابد. علاوه بر این، کبد خود را ادامه می دهد برای تولید چربی و دریافت چربی از رژیم غذایی. نتیجه این است که چربی تجمع می یابد به میزان حتی بیشتر است.

چه تفاوتی بین کبد چرب غیر الکلی و استئاتوهپاتیت است؟

چه تفاوتی بین کبد چرب غیر الکلی و استئاتوهپاتیت است؟ همانطور که قبلا بحث شد، تفاوت بین، کبد جدا چرب غیر الکلی، و استئاتوهپاتیت (NASH) وجود التهاب و صدمه به سلول های کبدی در NASH است. در هر دو، کبد را افزایش داده است مقدار چربی. اگر چه 30٪ از جمعیت عمومی است، کبد چرب، حدود 10 درصد NASH. تقریبا 30٪ از بیماران مبتلا به NAFLD داشته NASH. اگر چه کبد چرب و NASH به نظر می رسد در شرایطی بوجود می آیند، به نظر نمی رسد که کبد چرب پیشرفت به NASH. بنابراین، اینکه آیا یک بیمار است به منظور توسعه کبد چرب در مقابل NASH خیلی زود در طول تجمع چربی تعیین می شود، اگر چه معلوم نیست چه عوامل ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
8
به علاوه
27
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22707939
بازدید کننده: 21044740
بازدید های امروز: 8740
بازدید های دیروز: 18030

کلمات مرتبط