امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
Today : Tuesday 20 August 2019
header
سایر دلایل کبد چرب چیست؟

سایر دلایل کبد چرب چیست؟

چندین علت شناسایی کبد چرب که NAFLD نیست، بلکه ممکن است باعث ابهام وجود دارد. که متداول ترین آنها مصرف الکل بیش از حد و هپاتیت C . علل دیگر شامل بیماری ویلسون، لیپودیستروفی (یک بیماری از ذخیره چربی)، گرسنگی، تغذیه وریدی، و پروتئینمی (یک بیماری از حمل و نقل چربی). علاوه بر این، چند دارو باعث کبد چرب، از جمله کورتیکواستروئیدها، با تاموکسیفن (Nolvadex در)، و متوترکسات (Rheumatrex، Trexall).

عوارض ناشی از بیماری کبد چرب غیر الکلی چیست؟

عوارض ناشی از بیماری کبدی غیر الکلی اساسا کسانی که از NASH است که به سیروز پیشرفت و شامل نارسایی کبدی، خونریزی از دستگاه گوارش و سرطان کبد.

بیماری کبد چرب غیر الکلی چگونه درمان می شود؟

درمان بیماری کبد چرب غیر الکلی شامل تغییر در شیوه زندگی (ورزش، کاهش وزن، رژیم غذایی)، داروها، مکمل ها (آنتی اکسیدان ها)، اسیدهای چرب امگا 3، جراحی و پیوند کبد.

کاهش وزن و ورزش

از آنجا که عوارض جدی از NAFLD در درجه اول در بیماران مبتلا به NASH دیده می شود، درمان NASH از اهمیت زیادی. متاسفانه هیچ درمان به وضوح موثر برای این بیماران وجود دارد. یکی از مشکلات در تشخیص درمان های موثر نیاز به مطالعات طولانی مدت است که از پیشرفت NASH به سیروز و عوارض آن به آرامی رخ می دهد. چند درمان منجر به کاهش چربی در کبد، اما تعداد کمی نشان داده است که پیشرفت NASH آهسته است.

کاهش وزن و ورزش در میان امید بخش ترین درمان برای NAFLD می باشد. این کار مقادیر زیادی از دست دادن وزن را ندارد منجر به کاهش چربی کبدی است. کاهش 7٪ در وزن ممکن است به اندازه کافی. نتایج ورزش شدید در کاهش چربی کبد و همچنین ممکن است التهاب NASH را کاهش دهد. اثرات دراز مدت از دست دادن وزن و ورزش در توسعه مهم سیروز و عوارض آن ناشناخته است. با این وجود، در حال حاضر، بهترین رویکرد نظری به NAFLD از دست دادن وزن و ورزش شدید است. متاسفانه، فقط اقلیتی از بیماران قادر به انجام این.

غذا

غذا اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 3 نظرات اشتراک گذاشتن داستان خود NAFLD در مطالعات انسانی و یا حیوانی با مقدار کاهش چربی های اشباع نشده (یک رژیم غذایی با چربی های اشباع شده) همراه است و افزایش مقدار فروکتوز (که اغلب به رژیم غذایی به عنوان شربت ذرت سرشار از فروکتوز اضافه شده است). مزایای افزایش چربی غیر اشباع (یک رژیم غذایی چربی های اشباع کمتر، و چربی غیر اشباع بالاتر) و کاهش شربت ذرت با فروکتوز بالا بر روی NAFLD اند نشان داده نشده است. با این حال، آسیب کمی در انجام این کار وجود دارد، به خصوص از سال ممکن است منافع حاصل از این تغییرات در رژیم ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
35
به علاوه
42
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22683664
بازدید کننده: 21020525
بازدید های امروز: 2495
بازدید های دیروز: 19629

کلمات مرتبط