امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
Today : Tuesday 20 August 2019
header
چه در مورد عفونت همزمان با ویروس هپاتیت B و ویروس هپاتیت C؟

چه در مورد عفونت همزمان با ویروس هپاتیت B و ویروس هپاتیت C؟

هپاتیت C توسط یک ویروس است که از طریق سوزن های آلوده و یا محصولات خون، روابط جنسی گسترش یافته و با شیوع کمتر ایجاد می شود. حدود 10٪ از بیماران مبتلا به هپاتیت مزمن B نیز مزمن با ویروس هپاتیت C (HCV) همکاری آلوده. این دو ویروس با یکدیگر تداخل و معمولا غالب است. اگر هپاتیت C عفونت غالب است، درمان در برابر C. بیماران هپاتیت آلوده با هر دو ویروس ها به کارگردانی بیشتر در معرض خطر عوارض ناشی از بیماری کبدی است. هیچ واکسن موثر بر علیه هپاتیت C. مردم وجود دارد با هپاتیت C باید علیه هپاتیت B واکسینه برای جلوگیری از عفونت همزمان.

در عفونت همزمان با ویروس هپاتیت B و HIV چه اتفاقی می افتد؟

ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) و ویروس هپاتیت B به طرق مشابه منتقل می شود، و آن را غیر معمول نیست برای یک فرد به هر دو عفونت. افراد مبتلا به HIV که به دست آوردن هپاتیت B هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به مزمن آلوده به هپاتیت B از افرادی که HIV ندارد. دلیل این تصور می شود که HIV را سرکوب سیستم ایمنی بدن و باعث اختلال در توانایی بدن برای از بین بردن ویروس هپاتیت B. برخی از آنالوگ نوکلئوزیدی / نوکلئوتیدی (یک کلاس از داروهای ضد رترو ویروسی) برای درمان هر دو HIV و هپاتیت B استفاده می شود، اگر چه دوز ممکن است در دو عفونت مختلف متفاوت است. توقف یکی از این عوامل که رژیم HIV تنظیم شده است ممکن است باعث هپاتیت به از جا در رفتن.

نقش پیوند کبد در عفونت هپاتیت B است؟

پیوند کبد در بیمارانی که غیر قابل برگشت، تهدید کننده حیات عوارض هپاتیت B. این شامل بیماران مبتلا به نارسایی کبدی به علت سیروز برای پایان دادن به مرحله و یا غیر منتظره ای شدید (برق آسا) هپاتیت موفق بوده است. پیوند کبد می کند هپاتیت B را درمان نمی کنند، و هپاتیت ممکن است در کبد جدید رخ می دهد. بروز هپاتیت مکرر شده است به کمتر از 10٪ از طریق استفاده از لامیوودین و HBIG در گیرندگان پیوند کاهش می یابد. استفاده از این عوامل نیز بهبود زنده ماندن طولانی مدت، با 75٪ تا 85٪ از بیماران پس از پنج سال زنده است.

برای جلوگیری از هپاتیت B چه می تواند انجام شود؟

برای جلوگیری از هپاتیت B چه می تواند انجام شود؟ هپاتیت B یک بیماری قابل پیشگیری است. واکسیناسیون و پس از قرار گرفتن در معرض پیشگیری به طور قابل توجهی میزان عفونت کاهش می یابد. خطر نیز می تواند با اجتناب از رابطه جنسی محافظت نشده، سوزن های آلوده، و دیگر منابع عفونت کاهش می یابد. واکسیناسیون هپاتیت B چه حد مؤثر است؟ واکسن هپاتیت B حاوی پروتئین (آنتی ژن) است که بدن به آنتی بادی های محافظ را تحریک می کند. نمونه هایی از واکسن هپاتیت B در دسترس در ایالات متحده آمریکا شامل هپاتیت B واکسن تزریق (Engerix-B، Recombivax-HB). سه دوز (داده شده در 0، 1 و 6 ماه) لازم را برای ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
26
به علاوه
48
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22683966
بازدید کننده: 21020827
بازدید های امروز: 2797
بازدید های دیروز: 19629

کلمات مرتبط