امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
Today : Tuesday 20 August 2019
header
چه کسی باید درمان ضد ویروسی برای عفونت ویروس هپاتیت C دریافت خواهید کرد؟

چه کسی باید درمان ضد ویروسی برای عفونت ویروس هپاتیت C دریافت خواهید کرد؟

گزینه های درمانی کنونی ناقص (پایین را ببینید) می باشد. بیماران مبتلا به عفونت HCV باید گزینه های درمانی با پزشک است که در درمان این بیماری را تجربه صحبت کنید. درمان در بیماران در معرض خطر سیروز توصیه می شود مگر اینکه دلایل که درمان نا امن وجود دارد. به گفته انسیتو ملی سلامت (NIH) افراد در معرض خطر سیروز را کسانی که با عفونت HCV شامل:

  • ارتفاع مزمن ALT (آلانین آمینوترانسفراز، آنزیم کبدی در خون)
  • سطوح بالای HCV RNA در خون
  • مدارک و شواهد از فیبروز اولیه (جای زخم) و یا التهاب متوسط ​​و آسیب سلول های کبدی در بیوپسی کبد

NIH نیز توصیه درمان برای بیمارانی که همزمان مبتلا به HCV و HIV هستند، چرا که این بیماران یک دوره سریع تر از آسیب کبدی.

این دستورالعمل ها به طور کلی است. بیماران و ارائه دهندگان ممکن است تصمیم بگیرد که درمان به دلایل دیگر مورد نیاز است. به عنوان مثال، عفونت HCV ممکن است کرایوگلوبولینمی شود. (به بالا رجوع کنید.) کرایوگلوبولینمی مداوم ممکن است یک دلیل برای درمان هپاتیت C. درمان های جدیدتر ممکن است برای بیماران انتخاب شده در تنظیمات پژوهش ارائه شده است.

افرادی که باید با درمان ضد ویروسی درمان شوند عبارتند از کسانی که قادر به تطابق با برنامه درمان هستند، به دلایل که ممکن است درمان نا امن را (به عنوان مثال، آلرژی به داروها)، پیوند اندام جامد دریافت کرده اند، باردار و یا تمایلی به می باشد تمرین جلوگیری از بارداری کافی در طول درمان، و یا که شرایط برگشت جدی درمان نشده مانند بیماری ناپایدار قلبی، فشار خون بالا کنترل نشده، و یا عمده عدم درمان افسردگی .

بیماران مبتلا به بی ثبات (جبران) سیروز در معرض خطر بالای عوارض درمان هستند و معمولا نیازی به درمان پزشکی به جز در تنظیمات پژوهش را دریافت نمی. اساسا، این تصمیم در مورد درمان ضد ویروسی در عفونت مزمن HCV باید به بیمار با در نظر گرفتن دقیق از خطرات و مزایای طراحی شده است.

تمام بیماران مبتلا به HCV باید علیه هپاتیت B و هپاتیت A. آنها همچنین باید در اقداماتی را برای جلوگیری از گسترش HCV و حذف مصرف الکل مشاوره واکسینه شوند. در نهایت، رفتار خطر ابتلا به HCV با HIV با هم تداخل دارند، و تمام بیماران مبتلا به HCV باید برای HIV آزمایش شده است.

الگوهای مختلف پاسخ به درمان ضد ویروسی چیست؟

الگوهای مختلف پاسخ به درمان ضد ویروسی چیست؟ پاسخ به درمان به طور عمده توسط نتایج آزمایش RNA HCV تعریف شده است. چهار الگوهای پاسخ به درمان ضد ویروسی شرح داده شده است: تحقق SVR، عود، پاسخ نسبی و هیچ پاسخ. قطعی پاسخ ویروسی: به پاسخ مطلوب پاسخ پایدار (SVR)، تعریف شده به عنوان عدم وجود RNA HCV قابل تشخیص در سرم با استفاده از یک تست حساس در پایان درمان و شش ماه بعد است. بسیاری از این افراد در بهبودی با هپاتیت C RNA ویروس قابل تشخیص در خون یا کبد باقی می ماند (هیچ نشانه ای از بیماری) به طور نامحدود،. علاوه بر این، پیگیری نمونه ها نشان می دهد کاهش قابل توجهی ... ادامه مطلب       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
32
به علاوه
10
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22683579
بازدید کننده: 21020440
بازدید های امروز: 2410
بازدید های دیروز: 19629

کلمات مرتبط