امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
Today : Tuesday 20 August 2019
header
چگونه عود و nonresponders درمان می شوند؟

چگونه عود و nonresponders درمان می شوند؟

  • درمان مناسب برای nonresponders و relapsers به ​​خوبی مشخص نشده است.
  • اقلیتی از nonresponders (6٪ تا 12٪) به دوره دوم اینترفرون pegylated و ریباویرین پاسخ می دهند.
  • بیماران ابتدا با اینترفرون nonpegylated قدیمی تر درمان می تواند برای درمان چه با اینترفرون pegylated یا اینترفرون pegylated همراه با درمان ریباویرین در نظر گرفته.
  • آماده سازی های جدیدتر از مهار کننده های اینترفرون و پروتئاز هستند که در افرادی که به درمان ترکیبی پاسخ نمی دهند مورد مطالعه قرار گرفته و نشان دادهاند.

با وجود شکست برای رسیدن به تحقق SVR، درمان ممکن است پیشرفت HCV به سیروز کند، اگر چه این شده است برای برخی نشان داده شده است.

باید افراد مبتلا به عفونت حاد هپاتیت C درمان می شود؟

وقتی افراد برای بار اول HCV به دست آوردن، عفونت است گفته می شود "حاد". هیچ روش استاندارد درمان HCV حاد وجود دارد. بیشتر بیماران مبتلا به HCV حاد هیچ نشانه ای ندارند، به طوری که آنها به عنوان آلوده به رسمیت شناخته شده است. با این حال، برخی از تب خفیف، خستگی یا نشانه های دیگر که منجر به تشخیص زودرس. دیگر افرادی که آلوده می شوند، قرار گرفتن در معرض شناخته شده به یک منبع آلوده، مانند آسیب فرو رفتن سر سوزن، و از نزدیک مانیتور شده است. تصمیم گیری درمان باید بر اساس مورد به مورد ساخته شده است. پاسخ به درمان در عفونت حاد هپاتیت بالاتر از عفونت مزمن است. با این حال، بسیاری از کارشناسان ترجیح می دهند تا دست نگه دارند درمان برای 8-12 هفته برای دیدن اینکه آیا بیمار ویروس را از بین می برد بدون درمان.

عوارض جانبی درمان برای عفونت هپاتیت C چیست؟

آنفولانزا علائم مانند، نازک شدن مو و افسردگی عوارض جانبی اینترفرون یا اینترفرون pegylated می باشد. افسردگی ممکن است جدی و به اندازه کافی مشترک است که بیماران باید برای این عوارض جانبی را تحت نظارت است.

اینترفرون ممکن است سرکوب مغز استخوان گذرا منجر به کاهش گلبولهای سفید خون و / یا تعداد سلول های قرمز خون (لکوپنی و کم خونی بود) می شود. کاهش تعداد گلبولهای سفید خون ممکن است افزایش استعداد ابتلا به عفونت شود. عوامل رشد ( اریتروپویتین ) می توان به بهبود کم خونی مرتبط با اینترفرون استفاده می شود. مرگ به ندرت به عنوان یک نتیجه از درمان رخ می دهد، اما ممکن است از نارسایی کبدی پیشرونده در بیماران مبتلا به سیروز پیشرفته رخ می دهد.

عوارض جانبی خاصی به علاوه بر این از ریباویرین به اینترفرون، از جمله نسبت داده تهوع ، سرفه ، تنگی نفس، بثورات جلدی، خارش ، بی خوابی ، و از دست دادن اشتها.

ریباویرین نیز باعث کم خونی به علت تخریب سلول های قرمز خون (همولیز). این کم خونی معمولا خفیف است اما می تواند قابل توجه تبدیل شده است. ریباویرین به خصوص ممکن است تخریب سلول های قرمز خون (همولیز) در افراد مبتلا به نارسایی کلیه می شود. کم خونی با کاهش دوز ریباویرین را بهبود می بخشد.

ریباویرین در بیضه ها و تخمدان ها تجمع می یابد و باعث نقائص هنگام تولد در حیوانات. اگر چه هیچ نقائص هنگام تولد در انسان هنوز گزارش شده است، زنان و مردان باید اقدامات پیشگیری از بارداری برای جلوگیری از استفاده از حاملگی در طول و حداقل به مدت شش ماه پس از درمان ریباویرین.

چه در مورد پیوند کبد برای عفونت هپاتیت C؟

چه در مورد پیوند کبد برای عفونت هپاتیت C؟ HCV به دلیل پیشرو برای پیوند کبد در ایالات متحده است، حسابداری برای 40٪ تا 45٪ از پیوند. HCV به طور معمول پس از پیوند تکرار میشود و کبد را آلوده کرده است. تقریبا 25٪ از این بیماران مبتلا به هپاتیت مکرر خواهد سیروز ظرف پنج سال از پیوند توسعه. با وجود این یافته ها از عود، میزان بقاء پنج ساله بیماران مبتلا به HCV که قابل مقایسه با بیمارانی که برای انواع دیگر بیماری های کبدی پیوند است. درمان هپاتیت مکرر بعد از پیوند یک موضوع ساده است. اغلب مراکز پیوند تاخیر درمان تا زمانی که بیماری عود تایید شده است. درمان هپاتیت مکرر ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
27
به علاوه
3
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22683970
بازدید کننده: 21020831
بازدید های امروز: 2801
بازدید های دیروز: 19629

کلمات مرتبط