امروز : سه شنبه 1 مرداد 1398
Today : Tuesday 23 July 2019
header
چه در مورد پیوند کبد برای عفونت هپاتیت C؟

چه در مورد پیوند کبد برای عفونت هپاتیت C؟

HCV به دلیل پیشرو برای پیوند کبد در ایالات متحده است، حسابداری برای 40٪ تا 45٪ از پیوند. HCV به طور معمول پس از پیوند تکرار میشود و کبد را آلوده کرده است. تقریبا 25٪ از این بیماران مبتلا به هپاتیت مکرر خواهد سیروز ظرف پنج سال از پیوند توسعه. با وجود این یافته ها از عود، میزان بقاء پنج ساله بیماران مبتلا به HCV که قابل مقایسه با بیمارانی که برای انواع دیگر بیماری های کبدی پیوند است.

درمان هپاتیت مکرر بعد از پیوند یک موضوع ساده است. اغلب مراکز پیوند تاخیر درمان تا زمانی که بیماری عود تایید شده است. درمان هپاتیت مکرر پیچیده با اینترفرون است، یک داروی مهم برای درمان، زیر و بم کننده ایمنی (اصلاح کننده) که ممکن است رد کبد پیوند ترویج است. علاوه بر این، اینترفرون و ریباویرین ممکن است به خوبی توسط بیماران که به تازگی تحت عمل پیوند و مصرف انواع مختلفی از داروها قابل تحمل نیست.

پژوهش حاضر چیست و چه چیزی در آینده برای هپاتیت C؟

همانطور که آگاهی ما از HCV عفونت را افزایش می دهد، بیماران بیشتر و بیشتر می شود با این شرایط تشخیص داده. پژوهش حاضر شامل تشخیص، تاریخ طبیعی، درمان، و توسعه واکسن.

  • تشخیص: تست دقیق تر در حال توسعه برای تشخیص مقادیر حتی کوچک تر از این ویروس است.
  • تاریخ طبیعی: بسیار ما در مورد تاریخ طبیعی HCV مزمن دانم وجود دارد. چرا بعضی از مردم روشن ویروس خود به خود؟ آنچه که باعث میشود برخی افراد دچار سیروز در زمانی که دیگران به نظر می رسد آسیب کبدی کمی؟ چه پیش بینی پاسخ به درمان و یا درمان مجدد؟
  • درمان: فرمولاسیون جدید از اینترفرون هستند که به امید بهبود میزان پاسخ توسعه یافته است. علاوه بر این، مصرف داروهای خوراکی جدید در مراحل اولیه آزمایش که SVRs بیش از 85٪ می باشد، و می تواند نیاز به اینترفرون تزریقی از بین بردن.
  • توسعه واکسن: دانشمندان توانسته اند به توسعه یک واکسن موثر بر علیه HCV نبوده است. این امر تا حدی به دلیل توانایی HCV به تغییر (جهش) و فرار از پاسخ های ایمنی بدن است.

منابع و مراجع:

مارک G Ghany و همکاران. تشخیص، مدیریت و درمان هپاتیت C: و به روز رسانی ها، دستورالعمل ها عمل AASLD کبد آوریل 2009

ویلکینز T، مالکوم JK، Raina D، Schade RR. هپاتیت C: تشخیص و درمان پزشک هستم فام. 2010 ژوئن 1، 81 (11) :1351-7.

WHO.int. هپاتیت C.


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
19
به علاوه
27
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22268030
بازدید کننده: 20606112
بازدید های امروز: 16600
بازدید های دیروز: 22858

کلمات مرتبط