امروز : جمعه 18 آذر 1401
Today : Friday 9 December 2022
header
چه مشکلات و علائم زردی شود؟

چه مشکلات و علائم زردی شود؟

اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 1 نظر

زردی یا کلستاز، به خودی خود، باعث چند مشکل (به جز در نوزاد و زردی در نوزادان مختلف از بسیاری از انواع دیگر از زردی است، و بعد از آن بحث شده است.) زردی می تواند به پوست و سفیدی چشم زرد تبدیل شود. علاوه بر این، مدفوع می تواند نور را در رنگ می شوند ، حتی خاک رس به رنگ به دلیل عدم وجود بیلی روبین که به طور معمول می دهد مدفوع رنگ قهوه ای آن است. ادرار ممکن است به رنگ تیره و یا مایل به قهوه ای تبدیل شود. این هنگامی رخ میدهد که بیلی روبین است که ساختمان تا در خون شروع به از بدن در ادرار دفع می شود. همانطور که در مدفوع، بیلی روبین قهوه ای ادرار می شود.

علاوه بر مسئله زیبایی، از نگاه زرد و داشتن ادرار تیره و مدفوع نور، علامت است که اغلب با یرقان یا کلستاز همراه است خارش ، پزشکی به عنوان خارش شناخته شده است. خارش همراه با زردی و کلستاز گاهی اوقات می تواند آنقدر شدید باشد که باعث می شود افراد به خراش پوست خود را "خام،" مشکل در خواب، و، به ندرت، حتی مرتکب شود به خودکشی .

این بیماری باعث زردی و نه زردی خود را که باعث ایجاد مشکلات مربوط به زردی است. به طور خاص، اگر زردی است به علت بیماری کبدی ، بیمار ممکن است علائم یا نشانه های بیماری کبدی یا سیروز (دارای سیروز نشان دهنده بیماری پیشرفته کبدی). علائم و نشانه های بیماری کبدی و سیروز شامل خستگی ، تورم مچ پا ، هدر رفتن عضله، آسیت (تجمع مایع در حفره شکم)، روانی سردرگمی ، کما ، و خونریزی در روده ها .

اگر زردی است که با انسداد مجاری صفراوی ایجاد می شود، هیچ صفرا وارد روده. صفرا لازم برای هضم چربی در روده و انتشار ویتامین ها را از درون آن به طوری که ویتامین ها را می توان به بدن جذب شده است. بنابراین، انسداد جریان صفرا می تواند به کمبود برخی از ویتامین ها منجر شود. به عنوان مثال، ممکن است کمبود ویتامین K است که مانع از پروتئین است که برای لخته شدن طبیعی خون به کبد می شود ساخته شده مورد نیاز، و، در نتیجه، خونریزی کنترل نشده ممکن است رخ دهد وجود دارد.

چه بیماری باعث زردی؟

چه بیماری باعث زردی؟ افزایش تولید بیلی روبین چندین شرایط غیر معمول است که موجب تولید بیش از حد بیلی روبین وجود دارد. بیلی روبین در خون در این شرایط معمولا فقط کمی بالا و زردی حاصل معمولا خفیف و مشکل تشخیص است. این شرایط عبارتند از: تخریب سریع سلول های قرمز خون (به عنوان همولیز مراجعه)؛ نقص در تشکیل سلول های قرمز خون است که منجر به تولید بیش از هموگلوبین در مغز استخوان (به نام خونسازی غیر موثر)؛ جذب مقدار زیادی از هموگلوبین هنگامی که وجود دارد شده است از حد به بافت های خونریزی (به عنوان مثال، از هماتوم ، مجموعه ای از خون در بافت ها). التهاب ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
37
به علاوه
36
=
     
کلمات مرتبط
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی

کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 35232607
بازدید کننده: 33432535
بازدید های امروز: 1052
بازدید های دیروز: 3248