امروز : سه شنبه 1 مرداد 1398
Today : Tuesday 23 July 2019
header
نقش تست برای آنتی بادی های ضد است؟

نقش تست برای آنتی بادی های ضد است؟

AMA در سرم در 95 تا 98٪ از بیماران مبتلا به PBC قابل تشخیص می باشد، همانطور که قبلا اشاره شد. آزمون مقرون به صرفه ترین برای AMA نمونه های رقیق از سرم بیمار اعمال می شود بر روی مقاطع بافتی از معده موش یا کلیه در آزمایشگاه. (به یاد داشته باشید که میتوکندری در سلول وجود دارد، نه فقط به سلول های مجاری کبد و صفرا می شود.) آنتی بادی های سرم که پیوست (اتصال) به غشاء میتوکندری در سلول های بافت پس از آن می توانید با میکروسکوپ مشاهده شود. نمونه رقیق ترین سرم نشان دادن این واکنش الزام آور گزارش شده است، با استفاده از تیتر مدت. تیتر نشان می دهد که نمونه سرم رقیق است که با میتوکندری بافت واکنش نشان می دهد. تیتر بالاتر به این معنی است مقدار بیشتری از AMA در سرم وجود دارد.

تیتر AMA در PBC در تمام جهان بزرگتر از یا برابر با 1 به 40. این به این معنی است که یک نمونه سرم رقیق شده با 40 برابر حجم اولیه خود هنوز هم حاوی آنتی بادی های ضد به اندازه کافی برای در واکنش الزام آور تشخیص داده می شود. AMA مثبت با تیتر حداقل 1:40 در یک فرد بزرگسال با آلکالن فسفاتاز بالا بسیار خاص برای تشخیص PBC است. آنتی ژن توسط AMA در بیماران مبتلا به PBC به رسمیت شناخته شده در حال حاضر شناخته شده به PDC-E2 و نیز اغلب به عنوان آنتی ژن M2 اشاره شده است، که قبلا مورد بحث. بنابراین، آزمایش به تازگی توسعه یافته برای آنتی بادی که به PDC-E2 اتصال مشخص تر می باشد و در حال حاضر در دسترس برای تایید تشخیص از PBC.

قابل توجه است که حدود 20٪ از بیماران مبتلا به AMA نیز ضد هسته (ANA) و / یا عضلانی ضد صاف (SMA) آنتی بادی در خون خود داشته باشد. ANA و SMA ها مشخص تر در یک بیماری به نام هپاتیت مزمن خود ایمنی یافت. به نظر می رسد که بیماران مبتلا به AMA مداوم غیر قابل کشف است اما در غیر این صورت باید بالینی، آزمایشگاهی و شواهد بیوپسی کبد از PBC، همه یا ANA یا SMA. این بیماران به عنوان داشتن PBC AMA منفی، cholangiopathy خود ایمنی، یا کلانژیت خود ایمنی اشاره شده است. تاریخ طبیعی، بیماری های مرتبط، اختلالات تست های آزمایشگاهی و پاتولوژی های کبدی غیر قابل تشخیص بین بیماران AMA مثبت و AMA-منفی است. بنابراین، به نظر می رسد نامناسب، در حال حاضر دست کم، برای طبقه بندی این بیماری AMA منفی به عنوان های مختلف از PBC. بر این اساس، این وضعیت باید به عنوان PBC MA-منفی می گویند. به ندرت، برخی از بیماران دیگر به نظر می رسد به طور همزمان از ویژگی های هر دو PBC و هپاتیت مزمن خود ایمنی داشته باشد. این بیماران گفت: به سندرم Overlap.

نقش تصویر برداری، آزمایش است؟

نقش تصویر برداری، آزمایش است؟ سونوگرافی کبد است برای بیمارانی که آزمایش خون نشان می دهد کلستاز توصیه می شود. آزمایش خون کلستاز قابلیت آلکالن فسفاتاز به طور نامتناسبی بالا و GGT، در مقایسه با ALT و AST. هدف از امتحان سونوگرافی است به تجسم مجاری صفراوی به حذف انسداد مکانیکی (انسداد) از مجرای صفراوی بزرگتر به عنوان علت کلستاز. سنگ کیسه صفرا و یا تومورها، به عنوان مثال، ممکن است انسداد مکانیکی مجرای صفراوی شود. انسداد می تواند به افزایش فشار در مجاری صفراوی که منجر به اتساع (گشاد شدن) از مجرای صفراوی بالادست شود. مجرای صفراوی گشاد ناشی از انسداد مکانیکی ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
13
به علاوه
40
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22268217
بازدید کننده: 20606299
بازدید های امروز: 16787
بازدید های دیروز: 22858

کلمات مرتبط