امروز : دوشنبه 17 مرداد 1401
Today : Monday 8 August 2022
header
کلانژیت اسکلروزان اولیه چقدر است؟

کلانژیت اسکلروزان اولیه چقدر است؟

کلانژیت اسکلروزان اولیه یک بیماری نادر است که میزان شیوع در ایالات متحده، از 1 تا 6 در هر 100،000 نفر است. این در زنان در مردان شایع تر است و سپس. حدود 70٪ از اسکلروزان اولیه کلانژیت بیماران مرد هستند. میانگین سن در تشخیص کلانژیت اسکلروزان اولیه در حدود 40 سال است.

است ارتباط قوی بین کلانژیت اسکلروزان اولیه و مزمن اولسراتیو وجود دارد کولیت . کلانژیت اسکلروزان اولیه نیز می تواند به تنهایی و یا در ارتباط با رخ دهد بیماری کرون ، یک بیماری روده کوچک و بزرگ است که به کولیت اولسراتیو مرتبط.

چه چیزی باعث کلانژیت اسکلروزان اولیه؟

علت کلانژیت اسکلروزان اولیه شناخته شده نیست. یک زیر مجموعه کوچک (حدود 10٪) از کلانژیت اسکلروزان اولیه به نام خود ایمنی هپاتیت همپوشانی با بیماران مبتلا به سندرم کلانژیت اسکلروزان اولیه دارای یک فرم سریعا پیشرونده بیماری با شروع زودرس درد شکم، تب و خارش است که به طور چشمگیری به درمان با کورتیکواستروئیدها پاسخ می دهد. از آنجا که کورتیکواستروئید (مانند پردنیزون ) داروها برای درمان بیماری های خود ایمنی مانند کولیت اولسراتیو، بیماری کرون، و سیستمیک لوپوس اریتماتوز، این زیر مجموعه کوچکی از اسکلروزان اولیه کلانژیت بیماران باید به یک اختلال ایمنی بدن باعث کلانژیت اسکلروزان اولیه خود را.

علائم و نشانه های کلانژیت اسکلروزان اولیه چیست؟

علائم و نشانه های کلانژیت اسکلروزان اولیه چیست؟ بیشتر بیماران مبتلا به اوایل کلانژیت اسکلروزان اولیه هیچ نشانه ای ندارند، و حضور کلانژیت اسکلروزان اولیه است فقط به این دلیل از خون غیر طبیعی بالا از آنزیم های کبدی (سطح فسفاتاز ویژه قلیایی) که اغلب همراه با یک معاینه بالینی معمول انجام شناخته شده است. علائم اولیه کلانژیت اسکلروزان اولیه شامل خستگی و خارش بدن (خارش). با پیشرفت بیماری، بیماران ممکن است (زردی پوست و تیره شدن ادرار) developjaundice. زردی است به علت تجمع بیلی روبین در بدن است. بیلی روبین تجمع می یابد دلیل آن است که قادر به در صفرا به علت ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
39
به علاوه
23
=
     
کلمات مرتبط
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی

کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 34215398
بازدید کننده: 32441284
بازدید های امروز: 8371
بازدید های دیروز: 15929