امروز : سه شنبه 1 مرداد 1398
Today : Tuesday 23 July 2019
header
کفش پاشنه بلند وعوارض آن

مقصر: پاشنه فوق العاده بالا

"پاشنه در حال گرفتن بالا و بالاتر، می گوید:" هیلاری برنر، DPM. "ما podiatrists ها می خواهم آن را به کفش icide تماس بگیرید." برنر، سخنگوی انجمن پزشکی پا آمریکا می گوید که پاشنه های فوق العاده بالا می تواند منجر به همه چیز از رگ به رگ شدن مچ پا به درد مزمن شود. بیایید نگاهی دقیقتر به ارتفاعات، سبک، و گلایه از کفش امروز.

مشکل: خانواده نودهشتیا پمپ

این که آیا آنها آسمان بالا و یا اواسط پاشنه، این سبک برای ایجاد یک گره دردناک در پشت پاشنه پا، بدنام است. پرس مواد سفت و سخت در یک بدشکلی استخوانی برخی از زنان "دست انداز پمپ." نامیده می شود فشار منجر به تاول، تورم، بورسیت، حتی درد در تاندون آشیل. یخ، ارتز، و پد پاشنه ممکن است در کاهش درد ... همراه با کفش بهتر است. برآمدگی استخوانی دائمی است.

مشکل: پا موقعیت غیر طبیعی

پاشنه فوق العاده بالا مجبور پا به یک موقعیت قرار می دهد که استرس بر روی توپ پا. در این مفصل بحرانی، استخوان متاتارس طولانی با استخوان sesamoid نخود شکل و استخوان پا (انگشت). فشار زیاد می تواند این استخوان ها و اعصاب است که آنها را احاطه کرده شعله ور. استرس مزمن به استخوان پا حتی می تواند منجر به شکستگی خط مو.

راه حل: برو پایین

سوئیچینگ به پاشنه پایین تر کمک خواهد کرد که مشکلات با استخوان متاتارس اجتناب از شما. شما پایین تر، طبیعی تر موقعیت پای خود را خواهد بود. برنر، توصیه انتخاب پاشنه هستند که بیش از 2 اینچ بالا - و حتی آنهایی که باید در اعتدال پوشیده شده.

مشکل: رگ به رگ شدن مچ پا

همه کفش پاشنه بلند خطر پیچ خوردگی مچ پا را افزایش دهد. شایع ترین مشکل یک پیچ خوردگی جانبی، که اتفاق می افتد زمانی که شما بر روی خارج از پای خود را رول است. این امتداد رباط مچ پا فراتر از طول طبیعی خود را. رگ به رگ شدن شدید ممکن است از رباط پاره شود. رگ به رگ مچ پا باید بی حرکت است و ممکن است به درمان فیزیکی به درمان مناسب نیاز دارند. خطر ابتلا به آرتروز را با یک پیچ خوردگی شدید و یا شکستگی مچ پا افزایش می یابد.

مقصر: Stilettos

گرچه همه کفش پاشنه بلند می تواند باعث مشکلات، پاشنه های باریک فوق العاده از stilettos ها ویژه مخاطره آمیز است. "وزن است در یک منطقه مشخص،" برنر می گوید دائم. "که باعث می شود شما را تلو تلو خوردن مثل شما در حال راه رفتن در stilts." نتیجه این است که شما بیشتر احتمال دارد به سفر و پیچ خوردگی مچ پا خود را.

راه حل: پاشنه زبر

پاشنه دلپذیری سطح بیشتر و بیشتر به طور مساوی توزیع وزن شما. این باعث می شود پا بسیار با ثبات تر در مقایسه با زمانی که به stilettos یا پاشنه دوک نخ ریسی. اگرچه پاشنه ضخامت بالا هنوز هم می تواند استرس را بر روی توپ از پای شما قرار داده، آنها ممکن است خطر دام با به حداقل رساندن تلو تلو خوردن خود را کاهش دهد.

مقصر: باله آپارتمان

برنر این کفش های خوش طعم به راه رفتن بر روی مقوا مقایسه می کند. : هیچ پشتیبانی قوس آنچه وجود دارد، "او می گوید دائم. نگه می دارد که پا را از عملکرد مطلوب و می تواند منجر به زانو، لگن و مشکلات پشت. پشتیبانی از قوس پور نیز با شرط پای دردناک به نام درد و تورم کف پا همراه است.

راه حل: درج ارتز

اگر شما عاشق نگاه آپارتمان باله، درج بیش از حد (در اینجا نشان داده شده است) ممکن است به جلوگیری از درد خفیف پا کمک کند. پد پاشنه می تواند زیر سازی اضافی برای درد پاشنه ارائه می کنند. و ارتز سفارشی می تواند طیف وسیعی از درد پا و مشکلات را تسکین دهد. Podiatrists تجویز این درج برای ارائه پشتیبانی قوس و کاهش فشار بر روی مناطق حساس. ارتز نسخه می تواند گران باشد، اما گاهی اوقات توسط بیمه پوشش داده شده است.

مقصر: فلیپ فلاپ

فلیپ فلاپ ارائه حفاظت بسیار کم است. خطر ابتلا به تراشه یا صدمات پای دیگر بالاتر است هنگامی که پا در معرض. افراد مبتلا به دیابت باید پوشیدن فلیپ فلاپ ها، به دلیل کاهش ساده و خراش می تواند منجر به عوارض جدی شود. علاوه بر این، بسیاری از فلیپ فلاپ ارائه هیچ پشتیبانی تاق. مانند آپارتمان باله، آنها می توانند درد و تورم کف پا را تشدید و باعث مشکلات زانو، لگن، یا پشت.

مساله: التهاب غلاف کف

یک گروه از بافت به نام پلانتار فاسیا و اجرا می شود در پایین پا. آن را بر روی پاشنه می کشد که هنگام راه رفتن - و کار می کند بهترین با قوس مناسب در پای خود را. پابرهنه راه رفتن، یا در کفش های شل و ول بدون تاق پشتیبانی کافی، می تواند overstretch، پارگی و یا التهاب پلانتار فاسیا است. این وضعیت مشترک می تواند درد شدید پاشنه پا، علت و استراحت دادن به پاها تنها تسکین موقت فراهم می کند.

بهتر است بگویید: "نصب فلاپ

ورزشی، صندل های نصب شده و دیگر "کفش پررنگ" برای یک تمرین شدید تر طراحی شده است در حالی که راه رفتن. شورای آمریکایی در ورزش می گوید هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا وجود دارد، اما آنها ممکن است مزایای دیگر. تنها ضخیم نگه می دارد و پای خود را به خارج از زمین و به دور از آوار. و برنر اشاره می کند: "آنها پشتیبانی قوس واقعا خوب است." متعدد یک مهر تایید از انجمن پزشکی پا آمریکا.

مقصر: کفش بستر های نرم افزاری

کفش بستر های نرم افزاری و قاچ تمایل به تخت پا سفت و سخت است. "که به فضا پرتاب می بیومکانیک راه رفتن،" برنر می گوید. "پای خود را در حال تلاش برای خم یک روش خاص، اما کفش شما مبارزه به دلیل آن خیلی سفت و سخت است." اگر پاشنه از پلت فرم است که بسیار بالاتر از ناحیه پا، کفش همچنین فشار بر روی استخوان متاتارس.

مشکل: Bunions ها

پینه پا یک برآمدگی دردناک در قاعده انگشت شست پا، که ممکن است باعث شود پا به خم شدن و غیر طبیعی است. آن را به شکل بافت و یا استخوان در مفصل پایه را جا به جا می شود. این ممکن است پس از سال ها فشار و حرکت غیر طبیعی اتفاق می افتد. کفش های پنجه تیز یک عامل مشترک، که شیوع از bunions میان زنان را توضیح می دهد.

بهتر است بگویید: تملق گفتن سیستم عامل

اگر چه هنوز هم توصیه نمی شود، تملق گفتن کفش بستر های نرم افزاری ممکن است فشار کمتر بر روی پای خود را از همسالان خود قرار داده است. برای گوه گسترده و یا پلت فرم است که تقریبا موازی با زمین نگاه کنید. این فشار بر روی توپ پا را کاهش دهد. با این حال، تنها سفت و سخت یک مانع به حرکت در راه رفتن طبیعی باقی مانده است.

مقصر: انگشتان گوشه دار

آنها ممکن است شیک، اما کفش با انگشتان تیز فشار کل جلوی پای خود را با هم. پس از گذشت زمان، این می تواند باعث درد عصبی، bunions، تاول، و hammertoes شود. برخی از زنان حتی کبودی زیر ناخن پا خود را از فشار ثابت است.

مشکل: تغییر شکل انگشت پا

کفش های پاشنه بلند بالا فشار وزن بدن بیش از حد به سمت انگشتان پا و سپس آنها را با هم فشار. با گذشت زمان، نتیجه می تواند hammertoe است (مرحله اولیه، پایین سمت راست)، خم غیرطبیعی در مفاصل پا است که می تواند به تدریج سفت و سخت می شوند. جراحی گاهی اوقات نیاز برای تسکین درد از hammertoe شدید. ازدحام می تواند باعث تغییر شکل پا، همراه با اصطکاک کفش مستمر، منجر به میخچه و پینه های دردناک.

راه حل: جعبه انگشت پا گسترده

شما می توانید خطرات تیز پا با انتخاب کفش boxier است، اجتناب کنند. در صورتی که سبک به شما درخواست تجدید نظر ندارند، برای کفش نگاه کنید که شیب به نقطه ای فراتر از لبه انگشتان شما. یک سبک سالم راهنمایی یا طرف از انگشتان خود را خرج کردن نیست. برنر همچنین نشان می دهد انتخاب یک ماده نرمتر، به جای چرم سفت.

مقصر: Trendsetters مشهور

لیدی گاگا برای سبک عجیب و غریب او شناخته شده است، اما شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم دو بار قبل از پله به کفش پاشنه کمتر او به نفع. 12 اینچ مگا کفش پاشنه بلند دیده می شود او "عاشقانه بد" های ویدئویی می باشد به همان اندازه مخاطره آمیز است. همانطور که ما دیده ایم، قرار دادن استرس زیادی را بر روی توپ از پای شما می تواند استخوان و عصب آسیب و درد می شود.

راه حل: پمپ های عملکرد

بسیاری از زنان تمایلی به تجارت سبک برای راحتی است، اما شما ممکن است بین این دو را انتخاب کنید. پمپ های عملکرد ارائه سازش صدا، در نظر گرفتن هر دو مد و سلامت خود را به در نظر گرفتن. آنها معمولا با پاشنه مسلح، ساخت کفش های ورزشی، و تکان دادن اتاق بیشتر برای انگشتان شما ساخته شده است.

مقصر: اشتباه از کفش های حجم

نه از 10 زن با پوشیدن کفش هایی که خیلی کوچک هستند. عواقب زیبا نیست - پینه، تاول، bunions، ذرت، و مشکلات دیگر. مالش ثابت می تواند مفاصل در پا را تحریک کرده و منجر به ورم مفاصل. تحقیقات نشان می دهد بسیاری از بچه ها نیز با پوشیدن اندازه کفش غلط است، که آنها را در معرض خطر قرار می دهد برای تغییر شکل پا که آنها رشد می کنند.

راه حل: اندازه گیری پای شما

قبل از خرید کفش های جدید، یک اقدام حرفه ای طول و عرض پای خود را در پایان روز، در حالی که شما ایستاده اید. برای فوت غیر منتظره ای صاف یا قوس زیاد، معاینه توسط پزشک ممکن است ضروری می باشد. این شرایط می تواند خطر ابتلا به آرتروز را افزایش می دهد. درمان زودرس و استفاده از کفش مناسب ممکن است برای کمک به جلوگیری از سایش غیر ضروری و پارگی در مفاصل پا است.

روند مردانه

کفش های پنجه تیز خط جنسیت عبور کرده اند. کفش این مد زودگذر حمل همان خطر در مردان و در زنان - از جمله hammertoes، bunions، و درد است. برای جلوگیری از این مشکلات، چوب با پنجه boxier. در دفتر، یک جفت های کلاسیک از oxfords و یا کفش راحتی ممکن است سر را روشن نکنید، اما پای شما متشکرم.

روند تناسب اندام: کفش های مینیمال

شده جدیدتر به صحنه کفش کفش های مینیمالیستی. هدف آنها به تقلید از احساس طبیعی و مکانیک از پابرهنه راه رفتن. برنر نمیکنند. "هیچ پشتیبانی برای پاشنه و قوس و بدون جذب شوک وجود دارد،" او می گوید. علاوه بر این، در برخی از مارک های، "انگشتان دست" از هم جدا انگشتان پا، تداخل با موقعیت پیاده روی طبیعی است.

روندهای تناسب اندام: به پایان می رسد چوب زیر گهواره

کفش های پایین برای حرکت سوپاپ ماشین را تسهیل حرکت کردن فشار به عنوان شما راه رفتن. این سبک می تواند با درد مفاصل، با توجه به برنر کمک کند. آن را نیز خوب است برای افراد با نقص پا خفیف. با این حال، او کفش برای افراد مسن و یا افراد با شرایط پزشکی که بر تعادل و قدرت عضلانی را توصیه نمی کند.
       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
25
به علاوه
11
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22268885
بازدید کننده: 20606967
بازدید های امروز: 17455
بازدید های دیروز: 22858

کلمات مرتبط