header
کفش پاشنه بلند وعوارض آن

مقصر: پاشنه فوق العاده بالا

"پاشنه در حال گرفتن بالا و بالاتر، می گوید:" هیلاری برنر، DPM. "ما podiatrists ها می خواهم آن را به کفش icide تماس بگیرید." برنر، سخنگوی انجمن پزشکی پا آمریکا می گوید که پاشنه های فوق العاده بالا می تواند منجر به همه چیز از رگ به رگ شدن مچ پا به درد مزمن شود. بیایید نگاهی دقیقتر به ارتفاعات، سبک، و گلایه از کفش امروز.

مشکل: خانواده نودهشتیا پمپ

این که آیا آنها آسمان بالا و یا اواسط پاشنه، این سبک برای ایجاد یک گره دردناک در پشت پاشنه پا، بدنام است. پرس مواد سفت و سخت در یک بدشکلی استخوانی برخی از زنان "دست انداز پمپ." نامیده می شود فشار منجر به تاول، تورم، بورسیت، حتی درد در تاندون آشیل. یخ، ارتز، و پد پاشنه ممکن است در کاهش درد ... همراه با کفش بهتر است. برآمدگی استخوانی دائمی است.

مشکل: پا موقعیت غیر طبیعی

پاشنه فوق العاده بالا مجبور پا به یک موقعیت قرار می دهد که استرس بر روی توپ پا. در این مفصل بحرانی، استخوان متاتارس طولانی با استخوان sesamoid نخود شکل و استخوان پا (انگشت). فشار زیاد می تواند این استخوان ها و اعصاب است که آنها را احاطه کرده شعله ور. استرس مزمن به استخوان پا حتی می تواند منجر به شکستگی خط مو.

راه حل: برو پایین

سوئیچینگ به پاشنه پایین تر کمک خواهد کرد که مشکلات با استخوان متاتارس اجتناب از شما. شما پایین تر، طبیعی تر موقعیت پای خود را خواهد بود. برنر، توصیه انتخاب پاشنه هستند که بیش از 2 اینچ بالا - و حتی آنهایی که باید در اعتدال پوشیده شده.

مشکل: رگ به رگ شدن مچ پا

همه کفش پاشنه بلند خطر پیچ خوردگی مچ پا را افزایش دهد. شایع ترین مشکل یک پیچ خوردگی جانبی، که اتفاق می افتد زمانی که شما بر روی خارج از پای خود را رول است. این امتداد رباط مچ پا فراتر از طول طبیعی خود را. رگ به رگ شدن شدید ممکن است از رباط پاره شود. رگ به رگ مچ پا باید بی حرکت است و ممکن است به درمان فیزیکی به درمان مناسب نیاز دارند. خطر ابتلا به آرتروز را با یک پیچ خوردگی شدید و یا شکستگی مچ پا افزایش می یابد.

مقصر: Stilettos

گرچه همه کفش پاشنه بلند می تواند باعث مشکلات، پاشنه های باریک فوق العاده از stilettos ها ویژه مخاطره آمیز است. "وزن است در یک منطقه مشخص،" برنر می گوید دائم. "که باعث می شود شما را تلو تلو خوردن مثل شما در حال راه رفتن در stilts." نتیجه این است که شما بیشتر احتمال دارد به سفر و پیچ خوردگی مچ پا خود را.

راه حل: پاشنه زبر

پاشنه دلپذیری سطح بیشتر و بیشتر به طور مساوی توزیع وزن شما. این باعث می شود پا بسیار با ثبات تر در مقایسه با زمانی که به stilettos یا پاشنه دوک نخ ریسی. اگرچه پاشنه ضخامت بالا هنوز هم می تواند استرس را بر روی توپ از پای شما قرار داده، آنها ممکن است خطر دام با به حداقل رساندن تلو تلو خوردن خود را کاهش دهد.

مقصر: باله آپارتمان

برنر این کفش های خوش طعم به راه رفتن بر روی مقوا مقایسه می کند. : هیچ پشتیبانی قوس آنچه وجود دارد، "او می گوید دائم. نگه می دارد که پا را از عملکرد مطلوب و می تواند منجر به زانو، لگن و مشکلات پشت. پشتیبانی از قوس پور نیز با شرط پای دردناک به نام درد و تورم کف پا همراه است.

راه حل: درج ارتز

اگر شما عاشق نگاه آپارتمان باله، درج بیش از حد (در اینجا نشان داده شده است) ممکن است به جلوگیری از درد خفیف پا کمک کند. پد پاشنه می تواند زیر سازی اضافی برای درد پاشنه ارائه می کنند. و ارتز سفارشی می تواند طیف وسیعی از درد پا و مشکلات را تسکین دهد. Podiatrists تجویز این درج برای ارائه پشتیبانی قوس و کاهش فشار بر روی مناطق حساس. ارتز نسخه می تواند گران باشد، اما گاهی اوقات توسط بیمه پوشش داده شده است.

مقصر: فلیپ فلاپ

فلیپ فلاپ ارائه حفاظت بسیار کم است. خطر ابتلا به تراشه یا صدمات پای دیگر بالاتر است هنگامی که پا در معرض. افراد مبتلا به دیابت باید پوشیدن فلیپ فلاپ ها، به دلیل کاهش ساده و خراش می تواند منجر به عوارض جدی شود. علاوه بر این، بسیاری از فلیپ فلاپ ارائه هیچ پشتیبانی تاق. مانند آپارتمان باله، آنها می توانند درد و تورم کف پا را تشدید و باعث مشکلات زانو، لگن، یا پشت.

مساله: التهاب غلاف کف

یک گروه از بافت به نام پلانتار فاسیا و اجرا می شود در پایین پا. آن را بر روی پاشنه می کشد که هنگام راه رفتن - و کار می کند بهترین با قوس مناسب در پای خود را. پابرهنه راه رفتن، یا در کفش های شل و ول بدون تاق پشتیبانی کافی، می تواند overstretch، پارگی و یا التهاب پلانتار فاسیا است. این وضعیت مشترک می تواند درد شدید پاشنه پا، علت و استراحت دادن به پاها تنها تسکین موقت فراهم می کند.

بهتر است بگویید: "نصب فلاپ

ورزشی، صندل های نصب شده و دیگر "کفش پررنگ" برای یک تمرین شدید تر طراحی شده است در حالی که راه رفتن. شورای آمریکایی در ورزش می گوید هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا وجود دارد، اما آنها ممکن است مزایای دیگر. تنها ضخیم نگه می دارد و پای خود را به خارج از زمین و به دور از آوار. و برنر اشاره می کند: "آنها پشتیبانی قوس واقعا خوب است." متعدد یک مهر تایید از انجمن پزشکی پا آمریکا.

مقصر: کفش بستر های نرم افزاری

کفش بستر های نرم افزاری و قاچ تمایل به تخت پا سفت و سخت است. "که به فضا پرتاب می بیومکانیک راه رفتن،" برنر می گوید. "پای خود را در حال تلاش برای خم یک روش خاص، اما کفش شما مبارزه به دلیل آن خیلی سفت و سخت است." اگر پاشنه از پلت فرم است که بسیار بالاتر از ناحیه پا، کفش همچنین فشار بر روی استخوان متاتارس.

مشکل: Bunions ها

پینه پا یک برآمدگی دردناک در قاعده انگشت شست پا، که ممکن است باعث شود پا به خم شدن و غیر طبیعی است. آن را به شکل بافت و یا استخوان در مفصل پایه را جا به جا می شود. این ممکن است پس از سال ها فشار و حرکت غیر طبیعی اتفاق می افتد. کفش های پنجه تیز یک عامل مشترک، که شیوع از bunions میان زنان را توضیح می دهد.

بهتر است بگویید: تملق گفتن سیستم عامل

اگر چه هنوز هم توصیه نمی شود، تملق گفتن کفش بستر های نرم افزاری ممکن است فشار کمتر بر روی پای خود را از همسالان خود قرار داده است. برای گوه گسترده و یا پلت فرم است که تقریبا موازی با زمین نگاه کنید. این فشار بر روی توپ پا را کاهش دهد. با این حال، تنها سفت و سخت یک مانع به حرکت در راه رفتن طبیعی باقی مانده است.

مقصر: انگشتان گوشه دار

آنها ممکن است شیک، اما کفش با انگشتان تیز فشار کل جلوی پای خود را با هم. پس از گذشت زمان، این می تواند باعث درد عصبی، bunions، تاول، و hammertoes شود. برخی از زنان حتی کبودی زیر ناخن پا خود را از فشار ثابت است.

مشکل: تغییر شکل انگشت پا

کفش های پاشنه بلند بالا فشار وزن بدن بیش از حد به سمت انگشتان پا و سپس آنها را با هم فشار. با گذشت زمان، نتیجه می تواند hammertoe است (مرحله اولیه، پایین سمت راست)، خم غیرطبیعی در مفاصل پا است که می تواند به تدریج سفت و سخت می شوند. جراحی گاهی اوقات نیاز برای تسکین درد از hammertoe شدید. ازدحام می تواند باعث تغییر شکل پا، همراه با اصطکاک کفش مستمر، منجر به میخچه و پینه های دردناک.

راه حل: جعبه انگشت پا گسترده

شما می توانید خطرات تیز پا با انتخاب کفش boxier است، اجتناب کنند. در صورتی که سبک به شما درخواست تجدید نظر ندارند، برای کفش نگاه کنید که شیب به نقطه ای فراتر از لبه انگشتان شما. یک سبک سالم راهنمایی یا طرف از انگشتان خود را خرج کردن نیست. برنر همچنین نشان می دهد انتخاب یک ماده نرمتر، به جای چرم سفت.

مقصر: Trendsetters مشهور

لیدی گاگا برای سبک عجیب و غریب او شناخته شده است، اما شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم دو بار قبل از پله به کفش پاشنه کمتر او به نفع. 12 اینچ مگا کفش پاشنه بلند دیده می شود او "عاشقانه بد" های ویدئویی می باشد به همان اندازه مخاطره آمیز است. همانطور که ما دیده ایم، قرار دادن استرس زیادی را بر روی توپ از پای شما می تواند استخوان و عصب آسیب و درد می شود.

راه حل: پمپ های عملکرد

بسیاری از زنان تمایلی به تجارت سبک برای راحتی است، اما شما ممکن است بین این دو را انتخاب کنید. پمپ های عملکرد ارائه سازش صدا، در نظر گرفتن هر دو مد و سلامت خود را به در نظر گرفتن. آنها معمولا با پاشنه مسلح، ساخت کفش های ورزشی، و تکان دادن اتاق بیشتر برای انگشتان شما ساخته شده است.

مقصر: اشتباه از کفش های حجم

نه از 10 زن با پوشیدن کفش هایی که خیلی کوچک هستند. عواقب زیبا نیست - پینه، تاول، bunions، ذرت، و مشکلات دیگر. مالش ثابت می تواند مفاصل در پا را تحریک کرده و منجر به ورم مفاصل. تحقیقات نشان می دهد بسیاری از بچه ها نیز با پوشیدن اندازه کفش غلط است، که آنها را در معرض خطر قرار می دهد برای تغییر شکل پا که آنها رشد می کنند.

راه حل: اندازه گیری پای شما

قبل از خرید کفش های جدید، یک اقدام حرفه ای طول و عرض پای خود را در پایان روز، در حالی که شما ایستاده اید. برای فوت غیر منتظره ای صاف یا قوس زیاد، معاینه توسط پزشک ممکن است ضروری می باشد. این شرایط می تواند خطر ابتلا به آرتروز را افزایش می دهد. درمان زودرس و استفاده از کفش مناسب ممکن است برای کمک به جلوگیری از سایش غیر ضروری و پارگی در مفاصل پا است.

روند مردانه

کفش های پنجه تیز خط جنسیت عبور کرده اند. کفش این مد زودگذر حمل همان خطر در مردان و در زنان - از جمله hammertoes، bunions، و درد است. برای جلوگیری از این مشکلات، چوب با پنجه boxier. در دفتر، یک جفت های کلاسیک از oxfords و یا کفش راحتی ممکن است سر را روشن نکنید، اما پای شما متشکرم.

روند تناسب اندام: کفش های مینیمال

شده جدیدتر به صحنه کفش کفش های مینیمالیستی. هدف آنها به تقلید از احساس طبیعی و مکانیک از پابرهنه راه رفتن. برنر نمیکنند. "هیچ پشتیبانی برای پاشنه و قوس و بدون جذب شوک وجود دارد،" او می گوید. علاوه بر این، در برخی از مارک های، "انگشتان دست" از هم جدا انگشتان پا، تداخل با موقعیت پیاده روی طبیعی است.

روندهای تناسب اندام: به پایان می رسد چوب زیر گهواره

کفش های پایین برای حرکت سوپاپ ماشین را تسهیل حرکت کردن فشار به عنوان شما راه رفتن. این سبک می تواند با درد مفاصل، با توجه به برنر کمک کند. آن را نیز خوب است برای افراد با نقص پا خفیف. با این حال، او کفش برای افراد مسن و یا افراد با شرایط پزشکی که بر تعادل و قدرت عضلانی را توصیه نمی کند.
       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
9
به علاوه
34
=
     
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
اسناد شرکت
اطلاعات عمومی

کانال داروسازی اینترنشنال

تب دانگ

تب دانگ حقایق تب دانگ تب دانگ چیست؟ چه مناطق جغرافیایی در معرض خطر بالا برای ابتلا تب دانگ هستند؟ چگونه تب دانگ ناحیهی؟ علائم تب دانگ و نشانه ها چه هستند؟ تب دانگ چگونه تشخیص داده می شود؟ درمان تب دانگ چیست؟ پیش آگهی برای تب دانگ معمولی چه است؟ تب هموراژیک دانگ چیست؟ چگونه می توانید تب استخوان شکن قابل پیشگیری است؟ از کجا می توانم از مردم به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد تب دانگ؟ پیشگیری از تب دانگ نه واکسن و نه مواد مخدر برای جلوگیری از عفونت در دسترس هستند. گزش یک پشه آلوده می تواند به عفونت منجر شود. ... ادامه مطلب

عفونت هپاتیت C (HCV، هپاتیت C) حقایق

عفونت هپاتیت C (HCV، هپاتیت C) حقایق عفونت هپاتیت C چیست؟ طبیعت (زیست شناسی) از ویروس هپاتیت C چیست؟ چگونه آسیب کبدی در هپاتیت C رخ می دهد؟ چگونه هپاتیت C ویروس، است که این بیماری مسری است، و چگونه می تواند انتقال قابل پیشگیری است؟ علائم و نشانه های عفونت هپاتیت C چیست؟ چه شرایط خارج از کبد با عفونت هپاتیت C در ارتباط است؟ پیشرفت های معمول در عفونت مزمن هپاتیت C چیست؟ چه کسی در معرض خطر است و باید برای عفونت هپاتیت C مورد آزمایش قرار؟ تست های تشخیصی برای ویروس هپاتیت C و چگونه آنها استفاده می شود برای تشخیص عفونت هپاتیت C چیست؟ نقش بیوپسی کبد در ... ادامه مطلب

بستن لوله های رحمی (عقیم لوله)

در این مقاله : بازنگری بستن لوله های رحمی، روش بستن لوله های رحمی، بستن لوله غیر جراحی، خطرات بستن لوله های رحمی، نمایش نتایج: از شماره بستن لوله های رحمی، دیگر جایگزین بستن لوله، بازنگری بستن لوله های رحمی عمل جراحی بستن لوله های رحمی برای جلوگیری از لوله های فالوپ زن است. بستن لوله های رحمی یک فرم دائم از کنترل تولد . پس از این عمل، تخم مرغ نمی تواند از تخمدان از طریق لوله ها (یک زن دارای دو لوله فالوپ) حرکت می کند، و در نهایت به رحم. همچنین اسپرم ها می توانند تخمک در لوله فالوپ برسد پس از آن است که توسط تخمدان آزاد شده. بنابراین، بارداری ... ادامه مطلب

اسکلروزان اولیه کلانژیت حقایق

اسکلروزان اولیه کلانژیت حقایق کلانژیت اسکلروزان اولیه (PSC) چیست؟ کلانژیت اسکلروزان اولیه چقدر است؟ چه چیزی باعث کلانژیت اسکلروزان اولیه؟ علائم و نشانه های کلانژیت اسکلروزان اولیه چیست؟ عوارض کلانژیت اسکلروزان اولیه چیست؟ چگونه تشخیص کلانژیت اسکلروزان اولیه ساخته شده است؟ چگونه کلانژیت اسکلروزان اولیه درمان می شود؟ اسکلروزان اولیه کلانژیت حقایق کلانژیت اسکلروزان اولیه یک بیماری پیشرونده مزمن کبدی می باشد. علت کلانژیت اسکلروزان اولیه شناخته شده نیست هر چند علت ایمنی بدن در حداقل اقلیتی از بیماران مشکوک. کلانژیت اسکلروزان ... ادامه مطلب

کیست های تخمدان

کیست های تخمدان حقایق تخمدان چیست و کیست های تخمدان چه هستند؟ چه چیزی باعث کیست تخمدان؟ چه علائم کیست تخمدان ایجاد می شود؟ چگونه کیست تخمدان تشخیص داده می شوند؟ چگونه می توانید از پزشک تصمیم بگیرند که آیا کیست تخمدان خطرناک است؟ چگونه کیست تخمدان درمان می شوند؟ خطرات کیست تخمدان در دوران بارداری می باشد؟ کیست های تخمدان حقایق کیست های تخمدان بسته است، مانند سازه های کیسه در داخل تخمدان هستند که با یک ماده مایع یا نیمه جامد است. کیست های تخمدان به دلایل متعددی را تشکیل می دهند. درد در شکم یا لگن شایع ترین علامت کیست تخمدان است، اما ... ادامه مطلب

سرطان تخمدان

سرطان تخمدان چیست؟ سرطان اپی تلیال تخمدان تومورهای بینابینی تخمدان سلول زایا سرطان های تخمدان سرطان استروما تخمدان آمار برای سرطان تخمدان عوامل خطر ابتلا به سرطان تخمدان چه هستند؟ علائم سرطان تخمدان و نشانه ها چه هستند؟ سرطان تخمدان چگونه تشخیص داده می شود؟ چگونه مرحله بندی سرطان تخمدان تعیین می شود؟ درمان سرطان تخمدان چیست؟ پیش آگهی سرطان تخمدان چیست؟ آیا می توانم به سرطان تخمدان قابل پیشگیری است؟ سرطان تخمدان چیست؟ اصطلاح "سرطان تخمدان" شامل انواع مختلفی از سرطان است که همه از سلول های تخمدان بوجود می آیند. اغلب، تومور از ... ادامه مطلب

راه های درمان برونشیت

در این مقاله: بازنگری برونشیت، علل برونشیت، آیا برونشیت مسری است؟، علایم برونشیت، هنگامی که به دنبال مراقبت های پزشکی، تشخیص برونشیت، درمان برونشیت برونشیت خود مراقبت و درمان، درمان برونشیت پزشکی، برونشیت پیگیری، پیشگیری از برونشیت، پیش آگهی برونشیت، مترادف ها و کلمات کلیدی، علایم برونشیت علائم برونشیت حاد معمولا 3 تا 4 روز بعد از عفونت تنفسی فوقانی مانند سرماخوردگی یا آنفلوانزا (آنفولانزا) آغاز خواهد شد. علائم معمولا عبارتند از: سرفه، که علامت اصلی برونشیت حاد است. ممکن است در ابتدا خشک (موکوس تولید نمی کند) و پس از ... ادامه مطلب

حقایق هپاتیت B

در این مقاله حقایق هپاتیت B هپاتیت چیست؟ چگونه از گسترش ویروس هپاتیت B (انتقال) است؟ علائم و نشانه های عفونت حاد هپاتیت B چیست؟ علائم و نشانه های عفونت مزمن هپاتیت B چیست؟ چگونه هپاتیت B تشخیص داده می شود؟ نقش بیوپسی کبد در هپاتیت مزمن B است؟ البته طبیعی هپاتیت مزمن B چیست؟ چه داروهایی برای درمان هپاتیت B استفاده می شود؟ اثرات الکل در هپاتیت B چیست؟ اثرات داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی در بیماری هپاتیت B چیست؟ هپاتیت دلتا چیست؟ چه در مورد عفونت همزمان با ویروس هپاتیت B و ویروس هپاتیت C؟ در عفونت همزمان با ویروس هپاتیت B و ویروس نقص ایمنی انسانی چه ... ادامه مطلب

حقایق هاری

حقایق هاری بیماری هاری چیست؟ علائم و نشانه ها در انسان بیماری هاری چیست؟ تاریخ هاری چیست و چه علت بیماری هاری است؟ چگونه هاری منتقل می شود؟ چگونه به زودی پس از قرار گرفتن در معرض باید فرد به دنبال توجه پزشکی؟ چگونه یک عفونت هاری تشخیص داده می شود؟ درمان برای بیماری هاری در انسان چیست؟ باید از مردم دریافت واکسن preexposure قبل از سفر به خارج از ایالات متحده؟ آیا می هاری جلوگیری کرد؟ پیش آگهی برای افراد مبتلا به بیماری هاری چیست؟ حقایق هاری هاری یک بیماری ناشی از ویروس است که به سیستم عصبی تاثیر می گذارد و، مگر اینکه به سرعت درمان و مناسب، ... ادامه مطلب

راه های درمان آمنوره

در این مقاله: نمای کلی آمنوره، علل آمنوره، علایم آمنوره، هنگامی که به دنبال مراقبت های پزشکی، تشخیص آمنوره، درمان آمنوره، درمان پزشکی آمنوره، جراحی آمنوره، آمنوره پیگیری، پیشگیری از آمنوره، پیش آگهی آمنوره، مترادف ها و کلمات کلیدی، نمای کلی آمنوره آمنوره فقدان قاعدگی خونریزی و ممکن است اولیه یا ثانویه. آمنوره اولیه فقدان خونریزی قاعدگی و ویژگی های ثانویه جنسی (برای مثال، پستان توسعه و موهای عانه) در دختر با سن 14 سال و یا عدم وجود خونریزی قاعدگی در یک دختر با سن 16 سال با توسعه طبیعی از ویژگی های ثانویه جنسی است. آمنوره ثانویه فقدان ... ادامه مطلب

راه های درمان خونریزی واژینال

در این مقاله: بازنگری خونریزی واژینال، علل خونریزی واژینال، علائم خونریزی واژینال، هنگامی که به دنبال مراقبت های پزشکی، امتحانات و آزمون، درمان خونریزی واژینال، مراقبت از خود در خانه، مداوا، عمل جراحی، گام های بعدی، پیگیری، چشم انداز، بازنگری خونریزی واژینال خونریزی غیر مترقبه همیشه یک نگرانی برای یک زن در هر مرحله از زندگی. خونریزی غیر از یک دوره طبیعی قاعدگی و حتی یک دوره غیر عادی سنگین می تواند علت بزرگ برای زنگ. اصطلاح پزشکی برای خونریزی واژینال بیش از حد یا طولانی مدت رخ می دهد که در آن زمان به طور منظم از چرخه قاعدگی به ... ادامه مطلب

سرطان پستان

حقایق مربوط به سرطان پستان سرطان پستان چیست؟ انواع مختلف سرطان پستان چیست؟ چه عواملی باعث سرطان سینه؟ پستان عوامل خطر ابتلا به سرطان چه هستند؟ علائم سرطان پستان و نشانه ها چه هستند؟ سرطان سینه چگونه تشخیص داده می شود؟ چگونه مرحله بندی سرطان پستان مشخص می شود؟ درمان سرطان پستان چیست؟ پیش آگهی سرطان پستان چیست؟ آیا می توانم به سرطان پستان قابل پیشگیری است؟ چه تحقیقاتی است که در سرطان پستان انجام می شود؟ آیا باید در یک کارآزمایی بالینی شرکت کنند؟ من ممکن است به سرطان پستان است. چه سئوالاتی را باید از دکتر خود بخواهید I؟ آیا دکتر مطمئن ... ادامه مطلب

هیسترکتومی

هیسترکتومی چیست؟ هیسترکتومی چقدر است؟ چرا هیسترکتومی انجام می شود؟ چه آزمایش یا درمان ها قبل از هیسترکتومی انجام می شود؟ چگونه هیسترکتومی انجام می شود؟ انواع هیسترکتومی چیست هیسترکتومی کامل شکمی هیسترکتومی واژینال هیسترکتومی لاپاراسکوپی به کمک واژن هیسترکتومی Supracervical هیسترکتومی فوق لاپاروسکوپی دهانه رحم هیسترکتومی رادیکال اوفورکتومی و salpingo-اوفورکتومی (برداشتن تخمدان ها و یا لوله های فالوپ) عوارض هیسترکتومی چیست؟ جایگزین هایی برای هیسترکتومی چیست؟ باید زنانی که هیسترکتومی داشته اند همچنان به گسترش PAP؟ هیسترکتومی چیست؟ ... ادامه مطلب

سرطان تخمدان

سرطان تخمدان چیست؟ سرطان اپی تلیال تخمدان تومورهای بینابینی تخمدان سلول زایا سرطان های تخمدان سرطان استروما تخمدان آمار برای سرطان تخمدان عوامل خطر ابتلا به سرطان تخمدان چه هستند؟ علائم سرطان تخمدان و نشانه ها چه هستند؟ سرطان تخمدان چگونه تشخیص داده می شود؟ چگونه مرحله بندی سرطان تخمدان تعیین می شود؟ درمان سرطان تخمدان چیست؟ پیش آگهی سرطان تخمدان چیست؟ آیا می توانم به سرطان تخمدان قابل پیشگیری است؟ سرطان تخمدان چیست؟ اصطلاح "سرطان تخمدان" شامل انواع مختلفی از سرطان است که همه از سلول های تخمدان بوجود می آیند. اغلب، تومور از ... ادامه مطلب

سرطان رحم یا سرطان آندومتر

حقایق مربوط به سرطان رحم رحم چیست؟ سرطان رحم (سرطان آندومتر) چیست؟ چه عواملی باعث سرطان رحم؟ چه کسی برای سرطان رحم در معرض خطر است؟ علائم سرطان رحم و نشانه ها چه هستند؟ چگونه تشخیص سرطان رحم تعیین می شود؟ چگونه صحنه را برای سرطان رحم تعیین می شود؟ گزینه های درمانی برای سرطان رحم چیست؟ چه در مورد عمل جراحی برای درمان سرطان آندومتر؟ چه در مورد اشعه درمانی برای درمان سرطان رحم؟ چه در مورد شیمی درمانی برای درمان سرطان آندومتر؟ چه در مورد هورمون درمانی برای درمان سرطان رحم؟ چگونه به فردی در مورد گرفتن نظر دوم بعد از تشخیص سرطان رحم برود؟ ... ادامه مطلب

هموکروماتوز ارثی چیست؟

هموکروماتوز ارثی چیست؟ چگونه هموکروماتوز مشخص نشدهاند، به ارث برده است؟ علائم و نشانه های هموکروماتوز مشخص نشدهاند، چه هستند؟ چگونه هموکروماتوز مشخص نشدهاند، تشخیص داده می شود؟ چگونه هموکروماتوز درمان می شود؟ توصیه های غذایی در هموکروماتوز چیست توصیه هایی برای غربالگری برای سرطان کبد در هموکروماتوز مشخص نشدهاند، چه هستند؟ هموکروماتوز ارثی چیست؟ هموکروماتوز ارثی به ارث برده (ژنتیک) اختلال است که در آن تجمع بیش از حد آهن در بدن (اضافه بار آهن) وجود دارد. این یک اختلال ژنتیکی شایع در میان سفیدپوستان در ایالات متحده است، تحت تاثیر قرار ... ادامه مطلب

راه های درمان ترشحات واژن

دراین مقاله : بازنگری ترشحات واژن علل ترشحات واژن علائم ترشحات واژن هنگامی که به دنبال مراقبت های پزشکی امتحانات و آزمون درمان ترشحات واژن مراقبت از خود در خانه مداوا داروها گام های بعدی پیگیری ممانعت چشم انداز اندازه قلم 1 2 3 ... بعدی » (صفحه 1 از 15) واژه نامه ترشحات واژن مزایای سرزده جنسیت نمایش به صورت اسلاید تصاویر نگاهی به عفونت مخمر امتحان چه چیزی باعث درد لگن شما نمایش به صورت اسلاید پزشکی نویسنده: ملیسا کنراد Stöppler، MD، سردبیر پزشکی ویرایشگر پزشکی: ویلیام C. Shiel جونیور، MD، ... ادامه مطلب

عفونت قارچی واژن

در این مقاله : بررسی اجمالی عفونت مخمر واژن، عفونت قارچی واژن علل، علائم عفونت مخمر واژن، هنگامی که به دنبال مراقبت های پزشکی، امتحانات و آزمون، درمان عفونت مخمر واژن، مراقبت از خود در خانه، مداوا، درمان دیگر، گام های بعدی، پیشگیری از عفونت مخمر واژن، چشم انداز، برای اطلاعات بیشتر، لینک های وب، بررسی اجمالی عفونت مخمر واژن عفونت قارچی واژن، همچنین به عنوان کاندیدیاز واژن کاندیدیاز تناسلی، و یا کاندیدیاز وولوواژینال (VVC) شناخته می شود، یک عفونت شامل یک نوع قارچ یا مخمر. قارچ اغلب با عفونت قارچی واژن همراه است که به نام ... ادامه مطلب

توده های پستان و درد

توده های پستان و درمان درد توده پستان و درد مراقبت از خود در خانه محدود کردن مصرف خود را از کافئین موجود در قهوه و نوشابه های غیر الکلی، theophyllines در چای، و تئوبرومین است در شکلات. اگرچه نقش از این methylxanthines بحث برانگیز است، برخی از زنان گزارش بهبود درد زمانی که آنها را محدود این. روزانه ویتامین E می تواند تغییرات فیبروکیستیک را کاهش می دهد. اجتناب از دوزهای بالاتر از 600 میلی گرم در روز. پوشیدن سینه بند به خوبی نصب شده و یا سینه بند ورزشی برای پشتیبانی، به خصوص اگر شما سینه های بزرگ. شما ممکن است بخواهید به پوشیدن سینه بند راحت به رختخواب. ... ادامه مطلب

انواع کنترل تولد و گزینه ها

حقایق کنترل تولد آشنایی با انواع کنترل بارداری و گزینه خلاصه و نتیجه گیری حقایق کنترل تولد کنترل تولد شامل سد، مکانیکی، هورمونی، و روش های طبیعی، و همچنین به عنوان روش دائمی اورژانس و. تمام کنترل بارداری است که در هر دو جلوگیری از اسپرم مرد را از رسیدن و ورود تخم مرغ زن (لقاح) و یا جلوگیری از تخمک بارور شده از جایگزینی در رحم زن (رحم او) و شروع به رشد است. هیچ روش کنترل بارداری، به جز قطع، در نظر گرفته می شود 100٪ موثر است. کنترل تولد می کند در برابر عفونت های منتقله از راه جنسی (بیماریهای منتقله از راه جنسی یا بیماریهای مقاربتی)، به جز قطع ... ادامه مطلب

بیوگرافی ایدز

اسلایدر ایدز گاه شمار بیماری های مرتبط با ایدز بیش از 30 میلیون نفر از سال 1981 کشته شده اند. که نصف مرگ و میر بسیاری در جنگ جهانی دوم. و آن را بیش از حد نیست. حدود 1.1 میلیون آمریکایی در میان 33 میلیون نفر در سراسر جهان که در حال حاضر مبتلا به اچ آی وی، ویروس عامل بیماری ایدز زندگی می کنند می باشد. چگونه به اینجا رسیدیم؟ حدود سال 1900: از میمون به انسان بین سال 1884 و 1924، در جایی در نزدیکی کینشاسا امروزی در غرب آفریقای مرکزی، یک شکارچی کشته شدن یک شامپانزه است. برخی از خون حیوان وارد بدن شکارچی، احتمالا از طریق یک زخم باز است. خون حامل یک ویروس بی ضرر به ... ادامه مطلب

کنکاش سایت
کلمات مرتبط
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 37832303
بازدید کننده: 35171019
بازدید های امروز: 147
بازدید های دیروز: 2447
علت هموروئید در زنان و مردان

علت هموروئید در زنان و مردان

دلایل عمده که منجر به بواسیر می شود عبارتند از : نشستن بیش از حد در توالت فشار آوردن در حین دفع اسهال یا یبوست بارداری چاقی مصرف کم آب مصرف زیادهای غذاهای سرد مزاج مصرف زیاد آنتی بیوتیک کبد چرب کم خونی کم کاری تیروئید فشار خون مشکلات قلبی دیابت سرمای شدید گرمای شدید غلظت خون خواب زیاد کم تحرکی کورنا سندرم روده تحریک پذیر کولیت برداشتن وزنه زیاد(بار سنگین) نشستن طولانی مدت استرس رابطه مقعدی ... ادامه مطلب

معرفی شرکت داروسازی بین المللی بارش طبیعت یاران(کاستلینا)

موسسین شرکت داروسازی بین المللی بارش طبیعت یاران که سالها در رشته های دارویی،بهداشتی وزیبایی مشغول بکار بودند، اقدام به احداث آزمایشگاههای شرکت بین المللی بارش طبیعت یاران با برند کاستلینا نمودند و سالها مشغول به تحقیق و تفحص در مورد خاصیت گیاهان و اسانس گیری از آنها و آزمایش عملی از این اسانس ها و عصاره ها بودندو به نتایج ثمر بخشی رسیدندو پس از آزمایشهای مکرر و کسب اطمینان و یقین داشتن به معجونهای بدست آمده جهت تولید ازصورت آزمایشگاهی به نحوه صنعتی اقدام به ثبت شرکت بین المللی بارش طبیعت یاران( بتی) تحت شماره  :389782، شناسه ملی:10320400538کد اقتصادی :411375911465وشماره کارت بازرگانی :447832به تاریخ24/8/1389 نمودند. اولین محصولات در تاریخ 23/10/1389 آماده عرضه گردید. 

طراحی سایت : واحد فنی ایران مارکت سنتر (شرکت نگین ابتکار توس)