امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
Today : Tuesday 20 August 2019
header
عفونت قارچی
 • حقایق عفونت قارچی واژن
 • عفونت قارچی واژن چیست؟
 • چه چیزی باعث عفونت قارچی واژن؟
 • علائم و نشانه ها از یک عفونت قارچی واژن چیست؟
 • چگونه یک عفونت قارچی واژن تشخیص داده می شود؟
 • آیا داروهای خانگی برای درمان عفونت قارچی واژن وجود دارد؟
 • چه بیش از داروهای موجود برای درمان عفونت قارچی واژن هستند؟
 • زمانی که به داروهای تجویزی برای عفونت قارچی واژن استفاده می شود؟
 • آیا می توانم یک مرد یک عفونت قارچی را از شریک جنسی خود را؟
 • علائم و نشانه های عفونت مخمر در مردان چیست؟
 • درمان عفونت قارچی در مردان چیست؟
 • چگونه می توان عفونت قارچی واژن پیشگیری است؟
 • چگونه یک مرد میتواند خود را از ابتلا به عفونت قارچی را از شریک زندگی خود را محافظت می کند؟

حقایق عفونت قارچی واژن

 • بیشتر عفونت های قارچی واژن توسط ارگانیسم کاندیدا آلبیکانس ایجاد می شود.
 • عفونت مخمر بسیار معمول است و بر تا 75 درصد از زنان در برخی از نقطه در طول عمر خود.
 • خارش علامت اصلی عفونت قارچی واژن است، اما سوزش، ترشح و درد هنگام ادرار کردن یا مقاربت نیز می تواند رخ دهد.
 • درمان شامل داروهای ضد قارچ موضعی یا خوراکی.
 • ممکن است برای یک زن به انتقال عفونت مخمر به یک شریک جنسی مرد، حتی اگر عفونت مخمر در نظر گرفته نمی شود درست بیماری منتقله از راه جنسی است زیرا می تواند در زنانی که از نظر جنسی فعال است رخ دهد.
 • درمان عفونت قارچی در مردان، مثل زنان، شامل داروهای ضد قارچ.
 • نگه داشتن ناحیه واژن خشک و اجتناب از مواد شیمیایی تحریک کننده می تواند به پیشگیری از عفونت قارچی در زنان کمک کند. غذاهای مصرف شده با پروبیوتیک ها نیز ممکن است کمک کند.

عفونت قارچی واژن چیست؟

عفونت قارچی واژن عفونت ناشی از مخمر (نوعی قارچ) می باشد. عفونت قارچی واژن است گاهی اوقات به عنوان واژینیت مخمر، التهاب واژن کاندیدیاز، یا کاندیدیاز وولوواژینال اشاره شده است. نام علمی برای مخمر است که باعث التهاب واژن کاندیدا است. بیش از 90 درصد عفونت قارچی واژن هستند که توسط گونه های شناخته شده به عنوان کاندیدا آلبیکانس ایجاد می شود. سایر گونه های کاندیدا باقی مانده از عفونت مخمر را تشکیل می دهند.

گونه های کاندیدا می تواند بدون ایجاد هر گونه علائم در زنان سالم در واژن باشد. در واقع، تخمین زده می شود که 20٪ تا 50٪ از زنان کاندیدا در حال حاضر در واژن حضور دارد. برای عفونت رخ می دهد، تعادل طبیعی مخمر ها و باکتری ها مختل شود، اجازه می دهد رشد بیش از حد مخمر. در حالی که قارچ میتواند از طریق تماس جنسی گسترش، عفونت قارچی واژن در نظر گرفته نمی شود به یک بیماری منتقله از راه جنسی به دلیل آن را نیز می تواند در زنانی که از نظر جنسی فعال است رخ می دهد، با توجه به این واقعیت است که مخمر می تواند در واژن زنان سالم .

عفونت قارچی واژن بسیار رایج است، تحت تاثیر قرار تا 75٪ از زنان در برخی از نقطه در زندگی است.

چه چیزی باعث عفونت قارچی واژن؟

از آنجا که مخمر می تواند به طور طبیعی در واژن حضور دارد، یک عفونت معمولا زمانی اتفاق می افتد است اختلال در تعادل طبیعی باکتریها محافظ در مهبل (واژن) وجود دارد. این اختلال می تواند رخ دهد هنگامی که یک زن برخی از داروها (از جمله آنتی بیوتیک ها) طول می کشد. تغییرات در سطح هورمون ها و بیماری ها نیز می تواند تعادل باکتری ها در واژن تاثیر می گذارد و منجر به عفونت قارچی. شرایطی که در سرکوب پاسخ ایمنی، از جمله منجر به سرطان ، شیمی درمانی ، داروهای استروئیدی و دیابت ، افزایش خطر ابتلا به عفونت های قارچی. گاهی اوقات، علت مستقیم از عفونت قارچی می تواند شناسایی شود.

علائم و نشانه های عفونت قارچی واژن چیست؟

علائم می تواند شامل ترشحات واژن است که معمولا ضخیم و سفید، خاکستری رنگ. تخلیه شده است به عنوان داشتن یک کلبه مانند پنیر، ثبات توصیف شده است. سایر علائم شامل خارش شدید در ناحیه تناسلی، تحریک و سوزش، درد در حین مقاربت جنسی، و درد و یا سوزش در هنگام ادرار کردن.

چگونه یک عفونت قارچی واژن تشخیص داده می شود؟

حتی اگر علائم و نشانه های عفونت قارچی ممکن است به علت نقطه، خارش واژن و ترشحات را می توان با دیگر شرایط از جمله به واژینوز باکتریال و باعث عفونت تریکوموناس . به دقت تشخیص، یک نمونه از ترشحات در آزمایشگاه، یا با فرهنگ و با معاینه مستقیم در زیر میکروسکوپ، برای شناسایی موجودات زنده مخمر و برای کمک به رد کردن دیگر علل مانند التهاب باکتریایی مهبل یا پاتوژن های جنسی منتقل می شود مورد آزمایش قرار .

آیا داروهای خانگی برای درمان عفونت قارچی واژن وجود دارد؟

عفونت قارچی است با استفاده از داروهای ضد قارچ درمان می شود. هر دو نسخه و بیش از حد ضد راه حل های در دسترس هستند که در درمان عفونت قارچی واژن موثر است. داروهای بدون نسخه هستند بهترین درمان خانگی برای عفونت های قارچی، و آنها می توانند بسیاری از این عفونت مخمر (بخش بعد را ببینید) را درمان کند.

چه بیش از داروهای موجود برای عفونت قارچی واژن هستند؟

آنتی بیوتیک موضعی (ضد قارچ) درمان (به منطقه آسیب دیده استفاده شود به طور مستقیم) بدون نسخه پزشک در دسترس هستند. این خدمات عبارتند از کرمهای واژینال، قرص، یا شیاف. نمونه هایی از بیش از ضد مواد مخدر برای عفونت مخمر شامل کلوتریمازول (Lotrimin، Mycelex)، میکونازول (Micatin، Monistat)، terconazole (Terzol) و نیستاتین (Mycostatin). روش هومیوپاتی به اندازه کافی مورد بررسی قرار نگرفته برای پزشکان به آنها توصیه و داروهای ضد خارش فقط علائم خارش درمان اما به علت زمینه ای (عفونت قارچی) درمان نیست.

زمانی که به داروهای تجویزی دهان و دندان مورد استفاده در درمان عفونت قارچی واژن؟

اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 1 نظر    

داروهای تجویزی دهان، گرفته شده در فرم قرص و یا قرص، می تواند برای درمان عفونت مخمر یا عفونت است که به درمان موضعی پاسخ نمی دهند استفاده می شود. فلوکونازول (دردسترس) است که معمولا به عنوان داروهای ضد قارچ خوراکی انتخاب اول استفاده می شود. داروهای دیگر، مثل ایتراکونازول (Sporanox)، گاهی اوقات ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. این داروها همچنین ممکن است به عنوان نگهداری هفتگی یا ماهانه برای زنانی که عفونت راجعه مخمری گرفته شود، اما از آن است که برای اولین بار لازم برای اثبات فرهنگ است که عفونت های مکرر رخ می دهد. داروهای ضد قارچ خوراکی باید توسط زنان باردار استفاده شود. داروهای خوراکی نیز عوارض جانبی بیشتری دارند، از جمله تهوع ، سردرد ، و درد شکم ، از داروهای موضعی.

علائم و نشانه های عفونت مخمر در مردان چیست؟

نشانه ها در مردان ممکن است شامل خارش در نوک آلت تناسلی مرد، سوزش و درد. ناراحتی در زمان ادرار کردن نیز می تواند رخ دهد. این منطقه ممکن است قرمز یا تحریک شده به نظر می رسد. علایم ممکن است کسانی که از بیماری های دیگر، از جمله برخی از عفونت های جنسی منتقل می شود (بیماریهای مقاربتی) شبیه.

درمان عفونت قارچی در مردان چیست؟

درمان برای مردان، مثل زنان، بر داروهای ضد قارچ است. این ممکن است به عنوان کرم های موضعی استفاده شود و یا از طریق دهان به صورت قرص یا قرص گرفته شده است.

چگونه می توان عفونت قارچی واژن پیشگیری است؟

از آنجا که مخمر می تواند در حال حاضر به طور طبیعی در مهبل (واژن) می شود زنان سالم ، تمام عفونت های قارچی می توان جلوگیری کرد. با این حال، ممکن است به اقدامات پیشگیرانه است که ممکن است خطر ابتلا به عفونت قارچی را کاهش دهد. این خدمات عبارتند از همیشه تمیز کردن ناحیه تناسلی از جلو به عقب و تغییر از لباس حمام مرطوب و یا لباس مرطوب در اسرع وقت. استفاده از گشاد لباس زیر پنبه می تواند به کاهش رطوبت و جلوگیری از عفونتهای مخمری کمک کند. از آنجا که مواد محرک شیمیایی می تواند تعادل باکتری ها در واژن تاثیر می گذارند، اجتناب از محصولات با تحریک کننده مانند دوش یا تامپون معطر نیز می تواند کمک کند. حمام به طور منظم و یا دوش هستند یک راه مناسب برای پاک کردن مهبل (واژن)، و دوش واژینال توصیه نمی شود و در واقع ممکن است خطر ابتلا به عفونت قارچی را افزایش می دهد.

برخی از شواهد نشان می دهد که مصرف مواد غذایی با پروبیوتیک ها (باکتری های سالم است که به طور معمول در بدن یافت) مثل پروبیوتیک حاوی ماست ممکن است به جلوگیری از عفونتهای مخمری کمک کند.

چگونه یک مرد میتواند خود را از ابتلا به عفونت قارچی را از شریک جنسی خود را محافظت می کند؟

کاندوم ممکن است مانع از انتقال عفونت مخمری کمک کند، اما آنها کاملا مؤثر از سال وجود دارد ممکن است با نواحی از بدن که توسط کاندوم پوشیده نیست تماس بگیرید. اجتناب از مقاربت وقتی یک زن نشانه های عفونت قارچی است که بهترین راه برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

منابع و مراجع:

MedscapeReference.com. واژینیت.       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
25
به علاوه
49
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22684037
بازدید کننده: 21020898
بازدید های امروز: 2868
بازدید های دیروز: 19629

کلمات مرتبط