امروز : پنجشنبه 6 تیر 1398
Today : Thursday 27 June 2019
header
تغذیه با شیر مادر و فرمول تغذیه
 • حقایق تغذیه با شیر مادر
 • هنگامی که ما باید در مورد تغذیه با شیر مادر تصمیم می گیرید؟
 • چرا انتخاب بسیار مهم است؟
 • مزایا و معایب از تغذیه با شیر مادر چیست؟
 • مزایا و معایب فرمول تغذیه چیست؟
 • آیا می توانیم هر دو شکل تغذیه برای بچه های ما؟
 • آیا هیچ آمادگی خاصی لازم برای تغذیه با شیر مادر وجود دارد؟
 • وقتی که می تواند تغذیه با شیر مادر شروع می شود؟
 • روش مناسب برای تغذیه با شیر مادر چیست؟
 • چه زمانی باید پمپ پستان مورد استفاده قرار گیرد؟
 • باید برخی مواد غذایی خاص می شود در حالی که تغذیه با شیر مادر اجتناب کرد؟
 • چگونه می توان مدیریت ناراحتی های جزئی مربوط به تغذیه با شیر مادر؟
 • مجرای شیر گرفته
 • نوک پستانها
 • چه زمانی باید یک پزشک را برای مشکلات با تغذیه با شیر مادر؟
 • می تواند مکمل یا داروهای افزایش عرضه شیر کم؟
 • آیا می توان به شیر در حالی که باردار است؟
 • آیا سیگار کشیدن مضر در زمانی که تغذیه با شیر مادر؟
 • آیا ایمپلنت سینه، جراحی، و یا کاهش تغذیه با شیر مادر تاثیر می گذارد؟
 • چگونه باید از شیر مادر گرفتن کودک از شیر مادر؟

حقایق تغذیه با شیر مادر

 • توانایی سینه برای تولید شیر به زودی پس از زایمان بدون تحریک تغذیه با شیر مادر کاهش می یابد.
 • نوزادان با وزن بدن خود را در طول سال اول خود را از زندگی سه برابر.
 • عوامل ایمنی در شیر مادر می تواند کودک را به مبارزه با عفونت کمک کند.
 • شیر مادر حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و آنزیم ها است که کمک به هضم نوزاد.
 • شیر مادر به صورت ایده آل است تغذیه برای نوزادان.

سیل پرسش ها و نگرانی های بر تایید ناشی از حاملگی . مسلما یکی از مهم آنهایی است "چگونه بچه ما غذا؟" در این مقاله، ما مزایا و معایب پستان و فرمول تغذیه و مفاهیم مفید در آماده سازی برای تغذیه با شیر مادر بررسی می کند. این مقاله در نظر گرفته شده برای کمک به پدر و مادر در ساخت تصمیم در مورد آموزش تغذیه فرزند خود را بر اساس اطلاعات علمی احساس راحتی.

هنگامی که ما باید در مورد تغذیه با شیر مادر تصمیم می گیرید؟

به طور کلی، این ایده خوبی است برای دیدار با دکتر کودک قبل از تولد به منظور برای همه برای رسیدن به هر یک از دیگر می دانم که در کنترل، غیر عجله، محیط آرام است. این بهترین فرصت برای بحث در مورد نگرانی ها و خواسته های خود را در مورد تغذیه کودک شما است. یکی از دلایل مهم است که تصمیم به شیر ساخته شده قبل از تحویل این است که می توان آن را بسیار دشوار و یا حتی غیر ممکن است برای شروع با استفاده از فرمول و سپس بعد سعی به تبدیل به تغذیه با شیر مادر. دلیل این است که توانایی از سینه برای تولید شیر به زودی پس از زایمان را کاهش می دهد و بدون تحریک تغذیه با شیر مادر.

چرا انتخاب بسیار مهم است؟

در طول سال اول کودک خود را از زندگی، او / او بیش از سه برابر خواهد کرد / کل وزن بدن خود را، و اکثریت قریب به اتفاق این افزایش وزن را از شیر است که او / او می نوشد آمده است. با توجه به آکادمی اطفال آمریکا، شیر انسان تغذیه مناسب برای تمام نوزادان است. این شامل نوزادان نارس و بیمار، با معدودی موارد استثنا. البته شیر مادر به نظر می رسد مواد غذایی ایده آل ترین برای نوزاد شما. این مواد غذایی احتمال زیاد به کم واکنش های آلرژیک است، آن ارزان است، آن است که به آسانی در هر ساعت از روز یا شب در دسترس است. نوزادان شرایط طعم و مزه به آسانی. و عوامل ایمنی در شیر مادر می تواند کمک به کودک مبارزه با عفونت.

اگر چه شیر مادر غذای ایده آل برای نوزادان انسان است، به دلایل پزشکی و یا دیگر، برخی از زنان برای فرمول تغذیه انتخاب کردن. فرمول نوزاد توسعه یافته اند به طور مصنوعی تکثیر شیر انسان، اگر چه هیچ فرمول توسعه یافته اند که جایگزین دقیق برای شیر انسان .

مزایا و معایب از تغذیه با شیر مادر چیست؟

مزایای تغذیه از شیر مادر قطعا متعدد است. اسیدهای آمینه در شیر، از بلوک های ساختمان پروتئین ها، به خوبی متعادل برای نوزاد انسان، به عنوان قند (در درجه اول لاکتوز) و چربی. دستگاه گوارش نوزاد بهتر است در هضم آن توسط ویتامین ها، آنزیم ها، و مواد معدنی موجود در شیر مادر کمک می شود. شیر مادر همچنین حاوی آنتی بادی های مبارزه کننده با عفونت از مادر و نوزادان با شیر مادر تغذیه هستند که به کاهش خطر برای بسیاری از عفونت های حاد و مزمن در اوایل زندگی. کلسترول محتوا نیز بالا در شیر انسان و در فرمول بسیار کم است. کلسترول رشد مغز را ترویج می کند و بلوک های ساختمانی از هورمون ها، ویتامین D و صفرا و روده ها.

شیر مادر همچنین حداقل راه گران برای تغذیه نوزاد. با این حال، مادر باید تغذیه خوب حفظ و ادامه مصرف هر گونه ویتامین / مواد معدنی مکمل های دکتر خود توصیه می شود در دوران بارداری.

نوزادان، فرمول تغذیه نیز خطر ابتلا دارای آلرژی به یک فرمول خاص است. هنگامی که یک کودک توسعه آلرژی به فرمول، او ممکن است که علائم آن شامل تحریک پذیری دارند، گریه بعد از تغذیه، تهوع ، استفراغ ، اسهال ، یا پوست راش .

پرستاری کمک می کند تا بسیاری از زنان از دست دادن وزن (هر چند مایع نیست) بعد از زایمان، به عنوان 500 کالری یا بیشتر با تغذیه با شیر مادر در هر روز استفاده می شود.

یک نزدیکی فوق العاده به خوبی پذیرفته شده است که تغذیه با شیر مادر زنان تجربه است که هر دو هورمونی و احساسی در طبیعت وجود دارد.

تنها معایب را برای کودک در تغذیه با شیر مادر رخ می دهد که همه چیز به خوبی پیش نمی رود، به عنوان مثال، اگر عرضه ناکافی شیر مادر وجود دارد و یا ناکارآمد خورد رفلکس در کودک. با این حال، آن را غیر معمول است برای یک مادر به تولید نمی کند شیر به اندازه کافی برای کودک خود را مگر اینکه او به درستی و یا اغلب به اندازه کافی شیر نمی شود. معایب هایی که اغلب بوجود می آیند شامل بقیه از خانواده است. خواهر و برادر و پدر اغلب احساس "سمت چپ" از مراقبت از نوزاد از مادر تنها کسی بود که می توانید پرستاری انجام شده است. با این حال، دیگر اعضای خانواده می تواند در کمک به جنبه های مختلف مراقبت از کودک نقش دارند و این به آنها احساس ارزشمند از اهمیت و اجازه می دهد تا مادر فرصتی برای استراحت.

نوزادان با شیر مادر تغذیه بیشتر از نوزادان، فرمول تغذیه خوردن از شیر مادر است با سرعت بیشتری هضم و برگ معده خالی بیشتر. این نهاد کمی بیشتر استرس در مادر به دلیل ضرورت بالقوه برای تغذیه بیشتر. اگر مادر برخی از بیماریها، یا نه به ادامه تغذیه با شیر مادر ممکن است نیاز به مجددا شود ایجاد می شود. این شرایط همیشه باید با دکتر صحبت شود. با این حال، از آن نادر است که تغذیه با شیر مادر باید به طور کامل قطع شود. در هر واکنش، دکتر مادر و / یا داروساز باید مطلع شود که او تغذیه با شیر مادر است. بعضی از داروها باید در طول تغذیه با شیر مادر اجتناب شود. داروهای متعدد دیگری هنوز به اندازه کافی در زمینه تغذیه با شیر مادر و اثرات احتمالی در نوزاد مورد مطالعه قرار گرفته است. اگر یک مادر تغذیه با شیر مادر مورد نیاز است را به یک دارو که به طور کامل مورد مطالعه قرار نگرفته است، او ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن بحث در مورد این موضوع را با دکتر خود.

مزایا و معایب فرمول تغذیه چیست؟

برای برخی از پدر و مادر، و یا وقتی که کودک دارای شرایط پزشکی خاص، بسیار مهم است که بدانید دقیقا چه مقدار نوزاد خود را در هر یک از تغذیه دریافت و فرمول / بطری تغذیه اجازه می دهد تا اندازه گیری دقیق. مواد غذایی، داروها، و یا شرایط فیزیکی در مادر دیگر نگرانی برای نوزاد که از دریافت فرمول. تمام اعضای خانواده می توانند بلافاصله از نزدیک در تمام جنبه های مراقبت از نوزاد، از جمله تغذیه درگیر، اجازه می دهد مادر به استراحت بیشتر است. نوزادان، فرمول تغذیه در واقع نیاز به غذا خوردن تا حدودی کمتر از فرمول است کمتر به آسانی توسط کودک از شیر هضم می شود. معایب فرمول در درجه اول هزینه خود، عدم وجود آنتی بادی های مبارزه کننده با عفونت مادر که در شیر است، و این واقعیت است که هیچ فرمول دقیقا می تواند تکراری ترکیب ایده آل از شیر مادر.

آیا می توانیم هر دو شکل تغذیه برای بچه های ما؟

با توجه به آکادمی اطفال آمریکا، تغذیه با شیر مادر منحصر به فرد تغذیه ایده آل و برای حمایت از رشد و توسعه مطلوب برای حدود شش ماه اول پس از تولد کافی است. علاوه بر این، توصیه می شود که تغذیه با شیر مادر ادامه به مدت حداقل 12 ماه، و پس از آن تا زمانی که دو طرف مورد نظر. نوزادان قبل از 12 ماهگی از شیر گرفته باید تغذیه شیر گاو دریافت نمی کند بلکه باید شیر خشک غنی شده با آهن را دریافت خواهید کرد.

مکمل تغذیه با شیر مادر با فرمول معمولا دلسرد، اگر چه ممکن است در مواردی که مادر تولید نمی مصرف کافی شیر یا کودک است قادر به خوبی شیر نمی تواند مفید باشد.

کمک شیردهی نیز به عنوان یک گزینه برای جلوگیری از استفاده از یک بطری هنگامی که مکمل لازم است در دسترس هستند.

آیا هیچ آمادگی خاصی لازم برای تغذیه با شیر مادر وجود دارد؟

آموزش و پرورش در مورد فواید و عملکرد تغذیه با شیر مادر کلید به آماده سازی مطلوب می باشد. بیمارستان محلی شما ممکن است کلاس های تغذیه با شیر مادر به عنوان بخشی از کلاس زایمان ارائه می دهیم، و یا شما می توانید محلی لا Leche لیگ و یا دیگر گروه حمایت از تغذیه با شیر مادر خود ملحق شوند. این کلاس می تواند شما را در ارتباط با یک متخصص شیردهی که بعدها ممکن است به مشاور تغذیه با شیر مادر شخصی خود قرار داده است. این کلاس ها نیز می تواند به شما کمک کند برای یادگیری موقعیت مناسب و محکم نگاه داشتن، در روش.

بر خلاف برخی از باورهای مردمی، لازم نیست برای تحریک و یا آماده شدن نوک سینه در پیشبرد برای تغذیه با شیر مادر. علاوه بر این، برخی از تکنیک های تحریک نوک سینه ها در واقع ممکن است مضر باشد.

بدون آماده سازی فیزیکی خاص برای تغذیه با شیر مادر مطلوب ضروری است. اقدامات عمومی سلامتی و مصرف آب کافی اقدامات مفید است. بیشتر پزشکان توصیه ادامه ویتامین های اساسی دوران بارداری در حالی که تغذیه با شیر مادر.

وقتی که می تواند تغذیه با شیر مادر شروع می شود؟

تغذیه با شیر مادر می تواند در عرض چند دقیقه پس از تولد برای اکثر نوزادان آغاز خواهد شد. اکثر نوزادان چند از licks و یا بمکد و سپس در آغاز مکث. انفجار مکرر از مکیدن توسط مکث قطع الگوی معمول برای چند ساعت و گاهی اوقات حتی چند روز اول است.

اولین شیر مادر تولید، به نام آغوز، بهترین غذا برای نوزاد است. تحریک نوک پستان که در طول تغذیه با شیر مادر رخ می دهد نیز کمک می کند قرارداد رحم و می تواند کمک به جلوگیری از خونریزی رحمی.

هنگامی که کودک شروع به باز کردن چشمان خود را، در اطراف، قرار داده و مشت خود را و یا خود را به دهان او، و سپس از آن زمان به ارائه سینه شما است. کارشناسان تغذیه با شیر مادر توصیه می کنند که نوزاد آب قند یا سایر انواع تغذیه بطری در بیمارستان داده نمی شود مگر اینکه به طور خاص توسط دکتر تجویز می شوند.

روش مناسب برای تغذیه با شیر مادر چیست؟

مشاهده دیگر مادر تغذیه با شیر مادر و صحبت کردن با سازمان حمایت از تغذیه با شیر مادر می تواند کمک به مادران شیرده جدید روش برای تغذیه با شیر مادر مطلوب است که می تواند احتمال ناراحتی و یا عوارض را کاهش می دهد کمک کند. این تکنیک به طور خلاصه در زیر خلاصه شده است.

بعد از مادر در یک موقعیت راحت برای او در نظر گرفته شده است، او می تواند نستله کودک در نگه گهواره (cradling کودک را با دست مادر را در سمت همان پستان که ارائه شده است). بدن نوزاد باید در کنار آن است، به طوری که کودک اختصاص ندارد به نوبه خود سر خود را به رسیدن به نوک پستان.

 1. اول، دستی بیان چند قطره از شیر به مرطوب نوک پستان.
 2. جام پستان با دست و با استفاده از نوک پستان، شیر مرطوب خود را، به آرامی ماساژ لب کودک، تشویق کودک به باز کردن دهان خود را.
 3. هنگامی که دهان کودک باز است، نوک پستان به مرکز دهان نوزاد قرار داده در حالی که کشیدن بچه را در بسیار نزدیک است. لثه کودک را باید در حداقل شعاع 1 اینچ از آرئول را.
 4. مادر ممکن است مجبور به ایجاد تنظیمات برای تنفس نوزاد با تغییر زاویه و موقعیت کودک کمی و یا با استفاده از انگشت شست به فشار به آرامی بر روی پستان به کشف بینی کودک.
 5. نگه پستان در سراسر تغذیه به طوری که وزن از پستان خود را در دهان نوزاد شما را خسته نمی کند.
 6. هنگامی که تغذیه شده است، برای جلوگیری از صدمه به نوک سینه خود را، آیا نوک پستان خود را از دهان کودک بدون شکستن مکش با قرار دادن انگشت خود را به گوشه ای از دهان نوزاد کشیدن نیست.

چه زمانی باید پمپ پستان مورد استفاده قرار گیرد؟

خیلی از زنان به راحتی از یک پمپ پستان به کمک های بسیار ارزشمند در تغذیه با شیر مادر. در واقع، پمپ پستان اجازه می دهد مادران شیرده در اخراج (و ذخیره، در صورت دلخواه) شیر مادر در زمانی که او در دسترس است برای مراقبت از کودک نیست.

انواع مختلفی از پمپ پستان وجود دارد. بزرگ، پمپ های دو عمل معمولا در بیمارستان استفاده می شود و ممکن است برای استفاده در خانه اجاره ای. گزینه های برای استفاده شخصی و خرید شامل مدل های اتوماتیک است که قابل مقایسه با پمپ های بیمارستان درجه، واحدهای کوچک برق و یا باطری که دو یا تک پمپ و پمپ های یک دست کتابچه راهنمای کاربر.

پمپ پستان ممکن است برای مادران شاغل که مایل به تامین یک منبع از شیر مادر برای نوزاد خود و حفظ تولید شیر خود را مفید است. گاهی اوقات، زنان باید تغذیه با شیر مادر به صورت موقت به دلیل عفونت را متوقف و یا نیاز به برخی از داروها. در این موارد، استفاده از پمپ پستان می تواند تولید شیر فعال در طول وقفه تغذیه با شیر مادر نگه دارید.

باید برخی مواد غذایی خاص می شود در حالی که تغذیه با شیر مادر اجتناب کرد؟

برخی از کودکان به نظر می رسد حساس به غذاهای خاص در رژیم غذایی مادر، در حالی که نوزادان دیگر هرگز به نظر می رسد که واکنش های منفی به مواد غذایی. یک کودک ممکن است داد و بیداد کن، ممکن است مشکل در خواب و یا ممکن است گاز بعد از مادر انواع خاصی از مواد غذایی با طعم های قوی می خورد. برخی از عوامل آغازگر شایع ترین ایراد گیری در نوزادان عبارتند از شکلات، ادویه جات ترشی جات، مرکبات و سبزیجات گاز زا مانند گل کلم، کلم پیچ، کلم و کلم بروکلی. با این حال، نه همه نوزادان یک واکنش به غذاهای خاصی داشته باشند.

اکثر کارشناسان توصیه محدود کردن مصرف کافئین در حالی که تغذیه با شیر مادر، از سطح بالایی از کافئین می تواند به کودک داد و بیداد کن و یا برهم زدن نوزاد خواب الگوهای. داشتن بیش از یک نوشیدنی الکلی نیز توصیه نمی شود، از دو یا بیشتر مشروبات الکلی در یک زمان می تواند سطح الکل خون به یک نقطه که در آن الکل وارد شیر مادر افزایش می دهد. اگر مادر شیرده مصرف بیش از دو نوشیدنی، او باید حداقل دو ساعت تا پرستاری کودک برای حذف الکل از بدن اجازه می دهد صبر کنید. اگر سینه engorged تبدیل می شوند، خوب است به پمپ و دور انداختن شیر مادر در حالی که انتظار. همچنین مطالعات نشان داده اند که الکل می تواند با توانایی بدن را به "اجازه" (فعال کردن جریان آزاد شیر مادر) در طول تغذیه با شیر مادر تداخل کند.

نشانه های حساسیت در کودک شیرخوار ممکن است یا نه ممکن است به دلیل چیزی خورده شده توسط مادر. اگر یک واکنش آلرژیک به مواد غذایی مادر در نوزاد است، معمولا توسعه دو تا شش ساعت پس از مادر مصرف مواد غذایی متخلف.

از آنجا که از نگرانی های مربوط به مسمومیت با جیوه ، اداره غذا و داروی ایالات متحده (FDA) و آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) توصیه می کنند که مادران شیرده قرار گرفتن در معرض خود را به جیوه محدود در ماهی. FDA و EPA توصیه خوردن بیش از 6 اونس. (در مورد یک وعده) از albacore کنسرو ماهی تن یا "سفید" در هفته و محدود کردن مصرف کنسرو ماهی تن "نور" و سایر ماهی پخته شده به حدود 12 اونس. (در مورد دو وعده) در هفته. مادران شیرده باید به طور کامل از خوردن کوسه ماهی، اره ماهی، شاه ماهی خال مخالی، و tilefish (همچنین به اهمیت طلایی یا سفید نامیده می شود) به دلیل بالقوه سطح بالایی از جیوه.

چگونه می توان مدیریت ناراحتی های جزئی مربوط به تغذیه با شیر مادر؟

مجرای شیر گرفته

مجرای شیر گرفته ممکن است به عنوان کوچک، قرمز، توده حساس به لمس در پستان ظاهر می شود. مجاری شیر ممکن است مسدود شده با شیر خشک یا مواد دیگر. هدف از درمان باز کردن این مجاری مسدود شده است. این می تواند با افزایش فرکانس تغذیه با شیر مادر و ارائه پستان مبتلا اولین، و همچنین به عنوان پمپ پستان بعد از تغذیه با شیر مادر اگر نوزاد تخلیه پستان نه کمک.

بسته های حرارت مرطوب را می توان به منطقه آسیب دیده اعمال شده به افزایش جریان خون و بهبود. از حمام گرم و ماساژ منطقه نیز ممکن است حل این مشکل را افزایش دهد.

گاهی اوقات، کودک را از پستان مبتلا به این دلیل که شیر ایجاد طعم ترش خودداری می کنند. پمپ پستان و تخلیه آن را به عنوان به خوبی امکان پذیر است. ادامه به ارائه که سینه به نوزاد تا زمانی که او / او پستان مبتلا دوباره می پذیرد.

نوک پستانها

نوک پستانها را می توان با دادن نوک سینه ها را به هوا تا حد ممکن، رها شوند. با استفاده از یک سشوار در یک محیط کم بعد از تغذیه با شیر مادر به خشک نوک سینه نیز تسکین ایجاد می کند. نوک سینه باید فقط با آب شسته شده، هرگز با صابون، الکل، benzoin، و یا towelettes premoistened. پماد مبتنی بر نفت و سایر فرآورده های آرایشی و بهداشتی باید مورد استفاده قرار گیرد، اما لانولین unmedicated ممکن است کاهش ترک خوردگی نوک پستان کمک کند.

چه زمانی باید یک پزشک را برای مشکلات با تغذیه با شیر مادر؟

این مهم است که به تماس پزشک خود را اگر از روش بالا مشکل را کاهش دهد و یا اگر شما نشانه های جدی مانند توسعه تب یا علائم ورم پستان (التهاب پستان است که ممکن است به علت یک عفونت ایجاد می شود). علائم ورم پستان عبارتند از: درد افزایش در سینه، تب، لرز ، تعریق، تورم پستان و / یا سختی، و قرمزی پوست روی ناحیه آسیب دیده. تاخیر در درمان ورم پستان می تواند منجر به عفونت های شدید و آبسه ممکن است پستان منجر شود.

می تواند مکمل یا داروهای افزایش عرضه شیر کم؟

اکثر کارشناسان معتقدند که افزایش تعداد تغذیه و دریافت مربیگری و کمک در مورد روش تغذیه با شیر مادر مناسب می تواند افزایش دهد آنچه که تصور می شود یک منبع شیر کم کمک کند. برخی از زنان که با استفاده از پمپ پستان بعد از هر تغذیه باعث تحریک تولید شیر به دلیل افزایش درجه از تخلیه پستان.

داروها هستند به افزایش تولید شیر به عنوان galactogogues شناخته شده است. نمونه های رایج ترین آنتاگونیست های گیرنده دوپامین (از جمله متوکلوپرامید [Reglan، Reglan ODT، Metozol ODT، Octamide] و دومپریدون). با این حال، هیچ داده تا نشان دهد که این داروها موثرتر از مداخلات است که در بهبود تکنیک شیردهی و افزایش فرکانس تغذیه با شیر مادر تمرکز هستند. اکثر پزشکان استفاده از این داروها برای افزایش عرضه شیر را پشتیبانی نمی کند.

به همین ترتیب، تعدادی از مکمل های غذایی و / یا آماده سازی گیاهی ادعا شده است برای تحریک تولید شیر، از جمله یونجه، شنبلیله ، یا خار پر برکت. هیچ اطلاعات علمی برای حمایت از ادعا می کند که هر گونه مکمل گیاهی یا غذایی می تواند تولید شیر را افزایش می دهد وجود دارد.

آیا می توان به شیر در حالی که باردار است؟

در حالی که تغذیه با شیر مادر به طور معمول با کاهش باروری همراه است، ممکن است باردار شدن در حالی که تغذیه با شیر مادر و شیردهی 100٪ حفاظت از بارداری ندارند. برای بسیاری از زنان، به ادامه تغذیه با شیر مادر در صورت تمایل آنها، آنها اطمینان حاصل شود که آنها در حال دریافت تغذیه مناسب و مصرف مایعات آن را بی خطر است. در حالی که شیر مادر از مادر باردار است هنوز هم مواد مغذی قوی، تغییرات هورمونی دوران بارداری در برخی از تغییرات در محتوای شیر مادر و راه سلیقه شیر مادر منجر شود.

برخی از زنان که زایمان زودرس در حاملگی های قبلی داشته اند ممکن است توصیه شود که برای جلوگیری از تغذیه با شیر مادر اگر باردار شوند. دلیل این است که تحریک نوک سینه که در طول تغذیه با شیر مادر اتفاق می افتد ممکن است انقباضات رحم را آغاز کند. در یک زن در معرض زایمان زودرس، این انقباضات ضعیف رحمی ممکن است خطر ابتلا به زایمان زودرس را افزایش دهد. هر دو بارداری و محل تغذیه با شیر مادر خواسته های بالا در بدن، از نظر حمایت تغذیه و استراحت. دیگر زنان ممکن است توصیه شود که برای جلوگیری از تغذیه با شیر مادر در دوران بارداری اگر وضعیت تغذیه ای آنها ضعیف است و یا در صورتی که از شدید رنج می برند خستگی ناشی از حاملگی

آیا سیگار کشیدن مضر در زمانی که تغذیه با شیر مادر؟

دخانیات سیگار کشیدن همیشه مضر، و تمام مادران باید تشویق به ترک سیگار قبل از بارداری و شیردهی. با این حال، سیگار نظر گرفته شده است به یک دلیل برای تغذیه با شیر مادر نیست، از تغذیه با شیر مادر تغذیه مطلوب برای نوزادان است. به گزارش آکادمی آمریکایی از بیانیه سیاست اطفال در تغذیه با شیر مادر، "سیگار کشیدن توتون و تنباکو توسط مادران است منع تغذیه با شیر مادر نیست، اما متخصصان مراقبت های بهداشتی باید به تمام مادران تنباکو با استفاده از توصیه به اجتناب از مصرف سیگار در داخل خانه و به هر تلاش برای از شیر مادر گرفتن خود را از توتون و تنباکو به سرعت به عنوان امکان پذیر است. "

مادران شیرده باید درک کنند که نیکوتین است به کودک شیر مادر منتقل می شود، و آنها هرگز نباید به نوزاد خود را بلافاصله پس از کشیدن سیگار و یا در حالی که سیگار کشیدن پرستار. نوزادان در معرض دود سیگار نیز در معرض خطر برای تعدادی از مسائل بهداشتی می باشد، بنابراین اگر یک زن سیگار می کشد، او باید نوزاد خود را بعد از سیگار کشیدن پرستار، در یک اتاق به دور از دود سیگار است. البته، امن ترین سیاست برای مادر و نوزاد است به پرهیز از مصرف دخانیات در حالی که تغذیه با شیر مادر و برای همیشه لطفا برای پس از آن.

آیا ایمپلنت سینه، جراحی، و یا کاهش تغذیه با شیر مادر تاثیر می گذارد؟

صرفا سخن گفتن، نه تقویت سینه جراحی و نه کاهش پستان جراحی نشانه این که یک زن باید شیر نیست. با این حال، همه نوع جراحی پستان می تواند با تولید شیر تداخل داشته باشد. در زنانی که ایمپلنت دریافت کرده اند، محل ایمپلنت و نوع برش مورد استفاده در این روش را از حد تعیین، در صورت وجود، که ایمپلنت ممکن است پستان تولید شیر و یا توانایی پرستاری را تحت تاثیر قرار. در برخی موارد، عملیات بر روی پستان در زنان ممکن است برش های درگیر در منطقه نوک پستان (مانند جراحی برای نمونه)، و در این موارد، جعبه شیر ممکن است مختل شده است. اختلال جراحی مجاری شیر و بافت اسکار نیز ممکن است زنان به مجاری وصل شده، ورم پستان، یا کیست احتباس شیر در طول تغذیه با شیر مادر میباشند.

نگرانی ها در گذشته بیان شده است که محتوای ایمپلنت های پستان (به خصوص با ایمپلنت سیلیکون) می تواند از نشت و به شیر مادر جذب می شود، اما مطالعات انجام شده نتوانسته اند نشان می دهد که این یک خطر است. در حالت ایده آل، یک زن که در حال برنامه ریزی عمل جراحی پستان، باید پیشاپیش با جراح خود را به بحث در مورد خطرات که این روش ممکن است به تغذیه با شیر مادر در آینده در برخواهد داشت.

چگونه باید از شیر مادر گرفتن کودک از شیر مادر؟

از شیر گرفتن روند گذار از تغذیه با شیر مادر به دیگر منابع تغذیه است. هیچ استانداردهای تاسیس در زمانی که به شیر مادر گرفتن یک نوزاد وجود دارد، هر چند که آکادمی اطفال آمریکا توصیه می کند که نوزادان دریافت فقط شیر مادر در شش ماه اول زندگی و ترکیبی از غذاهای جامد و شیر مادر تا زمانی که کودک حداقل 1 ساله است .

گاهی اوقات نوزادان خواهد مادران آنها سیگنال آن زمان برای شروع از شیر گرفتن آن است. آنها ممکن است برای مدت کوتاه تر از زمان پرستار و یا به نظر می رسد بی تفاوت، داد و بیداد کن، یا distractible زمانی که پرستاری. دیگر بچه ها حتی ممکن است به از شیر گرفتن حتی زمانی که مادر آماده است مقاوم در برابر باشد. همانطور که بچه ها شروع به خوردن غذاهای جامد، مصرف خود را از شیر مادر می تواند به کاهش، و پستان تورم کمتر از یک مشکل برای مادر.

از شیر گرفتن اختصاص ندارد را به جای همه در یک بار. به عنوان مثال، یک زن ممکن را انتخاب کنید به ادامه تغذیه با شیر مادر فقط در شب و در طول روز از شیر مادر گرفتن. از شیر گرفتن نیز ساده تر زمانی که کودک شده است به منبع دیگری که از شیر، مانند مصرف شیر مادر از یک بطری قرار گرفته است.

مهم نیست که وقتی از شیر گرفتن رخ می دهد، کارشناسان نشان می دهد که این روند را در محل به تدریج. بسیاری از زنان با انداختن یک جلسه تغذیه با شیر مادر در هفته از شیر مادر گرفتن. کند کردن فرایند نیز می تواند کمک به تولید شیر به تدریج کاهش می یابد، و تورم کمتر از یک مشکل. برخی از مادران ترجیح می دهند به ترک فرایند از شیرگرفتن تا کودک؛ هنگامی که یک کودک در حال خوردن غذاهای جامد در هر وعده غذایی است، اغلب علاقه کاهش در تغذیه با شیر مادر وجود دارد.

پزشکی مارگارت والش، MD بررسی. هیئت آمریکایی از REFERENCE کودکان:

آکادمی اطفال آمریکا. "تغذیه با شیر مادر و استفاده از شیر بشر: سیاست گذاری ها" کودکان 115.2 فوریه 2005.


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
44
به علاوه
34
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 21857707
بازدید کننده: 20197098
بازدید های امروز: 9979
بازدید های دیروز: 16374

کلمات مرتبط