امروز : يکشنبه 22 تیر 1399
Today : Sunday 12 July 2020
header
بیماری های مقاربتی
 • یماری های مقاربتی (STD ها، که قبلا به عفونت به عنوان جنسی منتقل و یا امراض مقاربتی جنسی نامیده می شود) چه هستند؟
 • سوزاک
 • کلامیدیا
 • سیفلیس
 • هرپس تناسلی
 • پاپیلومای انسانی (HPVs) و زگیل های تناسلی
 • زخم اتشک
 • عفونت Ectoparasitic
 • سندرم نقص ایمنی اکتسابی (AIDS)
 • هپاتیت B
 • هپاتیت C
 • نتیجه گیری

بیماری های مقاربتی (STD ها) چه هستند؟

اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 3 نظرات  

بیماری های مقاربتی (STD ها) عفونت است که می تواند از فردی به فرد دیگر از طریق هر نوع تماس جنسی منتقل می شود. بیماری گاهی اوقات به عفونت به عنوان جنسی منتقل (امراض مقاربتی جنسی) اشاره از آنها شامل انتقال از یک ارگانیسم های بیماری زا از فردی به فرد دیگر در طی فعالیت جنسی است. این مهم است که به درک که تماس جنسی شامل بیش از مقاربت جنسی (واژن و مقعد). تماس جنسی شامل بوسیدن، تماس دهانی با آلت تناسلی، و استفاده از "اسباب بازی"، جنسی مانند روان شناسی. بیماریهای مقاربتی احتمالا در اطراف برای هزاران سال بوده است، اما خطرناک ترین این شرایط، سندرم نقص ایمنی اکتسابی (AIDS یا بیماری HIV)، تنها از سال 1984 شناخته شده است.

بسیاری از بیماریهای مقاربتی قابل درمان هستند، اما درمان موثر وجود ندارد برای دیگران، مانند HIV، HPV، و هپاتیت B و هپاتیت C و حتی سوزاک، یک بار به راحتی قابل درمان است، به بسیاری از آنتی بیوتیک های سنتی قدیمی مقاوم در برابر تبدیل شده است. بسیاری از بیماریهای مقاربتی می تواند در حال حاضر، و گسترش، افرادی که هیچ نشانه ای از بیماری را بروز و نه هنوز با STD تشخیص داده نشود. بنابراین، آگاهی عمومی و آموزش و پرورش در مورد این عفونت ها و روش های جلوگیری از آنها مهم است.

واقعا وجود دارد هیچ چیز مانند "امن" جنس است. راه فقط واقعا موثر برای جلوگیری از بیماریهای مقاربتی پرهیز است. رابطه جنسی در چارچوب یک رابطه تک همسری که در آن دو طرف با STD آلوده نیز در نظر گرفته شده "امن است." اکثر مردم فکر می کنند که بوسیدن یک فعالیت بی خطر است. اما متاسفانه، سیفلیس، تبخال و عفونت های دیگر می تواند از طریق این عمل نسبتا ساده و ظاهرا بی ضرر قرارداد. همه اشکال دیگر از تماس جنسی انجام برخی از خطر است. کاندوم معمولا فکر برای حفاظت در برابر بیماریهای مقاربتی. کاندوم در کاهش گسترش عفونت های خاص، مانند کلامیدیا و سوزاک مفید می باشد. با این حال، آنها را به طور کامل در برابر عفونت های دیگری مانند تب خال تناسلی، محافظت از زگیل تناسلی ، سیفلیس، و AIDS. پیشگیری از گسترش بیماریهای مقاربتی وابسته به مشاوره افراد در معرض خطر و تشخیص زودرس و درمان عفونت است.

سوزاک

اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 2 نظرات

سوزاک چیست؟

سوزاک یک عفونت باکتریایی ایجاد شده توسط ارگانیسم نایسریا gonorrheae (همچنین به عنوان گونوکوک bacteriae شناخته می شود) است که از طریق تماس جنسی منتقل می شود. سوزاک یکی از بیماری های مقاربتی قدیمی ترین شناخته شده است. تخمین زده می شود که بیش از یک میلیون زن در حال حاضر به این بیماری مبتلا. در میان زنانی که به این بیماری مبتلا هستند، 25٪ -40٪ هم خواهد شد با کلامیدیا، نوع دیگری از باکتری است که باعث STD دیگر آلوده می شوند. (عفونت کلامیدیا است بعدا در این مقاله بحث شده است.)

بر خلاف باور عموم، سوزاک می تواند از صندلی توالت یا درب دستگیره منتقل می شود. باکتری که باعث سوزاک نیاز به شرایط بسیار ویژه ای برای رشد و تولید مثل. این نمی تواند خارج از بدن برای مدت بیش از چند دقیقه زندگی می کنند، و نه می تواند آن را بر روی پوست دست ها، بازوها، و ساق پا زندگی می کنند. این فقط در سطوح مرطوب به داخل بدن زنده می ماند و معمولا بیشتر در واژن یافت، و با شیوع بیشتر، دهانه رحم. (گردنه پایان رحم که به جلو می کشد در داخل واژن است.) همچنین می تواند در لوله (مجرای ادرار) زندگی می کنند که از طریق آن تخلیه ادرار را از مثانه. سوزاک نیز می تواند در پشت گلو (از تماس دهانی با آلت تناسلی) و در راست روده وجود داشته باشد.

نشانه های سوزاک

بیش از 50 درصد از زنان آلوده هیچ نشانه ای ندارند، به خصوص در مراحل اولیه عفونت است. علائم بیماری شامل سوزش و یا تکرر ادرار، زرد رنگ ترشحات واژن ، قرمزی و تورم ناحیه تناسلی و سوزش و یا خارش در ناحیه واژن. در صورت عدم درمان، بیماری می تواند منجر به عفونت های شدید لگن با تورم لوله های فالوپ و تخمدان ها می شود. سوزاک نیز می توانید از طریق بدن گسترش یافته است، به آلوده مفاصل به علت گنوکوکی ایجاد میکند ورم مفاصل . عفونت سوزاکی از لوله های فالوپ می تواند به جدی، عفونت دردناک از لگن به عنوان شناخته شده منجر به التهابی لگن یا PID. PID در 10٪ تا 40٪ از زنان مبتلا به عفونت سوزاکی گردن رحم. علایم ابتلا به عفونت لگن عبارتند از تب ، دل درد لگن، درد شکمی یا درد هنگام مقاربت. عفونت لگن خاصره ممکن به مشکل در باردار شدن و یا حتی عقیم شود. گاهی اوقات، اگر عفونت به اندازه کافی شدید باشد، ناحیه ای موضعی از اشکال عفونت و چرک (آبسه)، و عمل جراحی بزرگ ممکن است لازم باشد و حتی نجات بخش. عفونت سوزاک در افراد با شرایط باعث عملکرد جدی غیر طبیعی سیستم ایمنی بدن، مانند AIDS، همچنین می تواند جدی باشد.

تشخیص سوزاک

تست برای سوزاک توسط swabbing سایت آلوده (راست روده، گلو، گردن رحم) و شناسایی باکتریها در آزمایشگاه یا از طریق کشت مواد از سواب (در حال رشد باکتری ها) و یا شناسایی از مواد ژنتیکی از باکتری ها انجام می شود. گاهی اوقات تست های انجام باکتری ها را نشان نمی دهد به دلیل خطاهای نمونه برداری (به نمونه حاوی باکتری نیست) و یا دیگر مشکلات فنی، حتی زمانی که زن یک عفونت دارد. آزمون جدیدتر برای تشخیص سوزاک شامل استفاده از پروب های DNA و یا روش های تکثیر (به عنوان مثال، واکنش زنجیره ای پلی مراز یا PCR ) برای شناسایی مواد ژنتیکی از باکتری است. این تست ها گران تر از فرهنگ ها هستند، اما به طور معمول نتایج سریع تر.

درمان سوزاک

در گذشته، در درمان گنوره بدون عارضه نسبتا ساده بود. تزریق یک پنی سیلین درمان تقریبا در هر فرد مبتلا. متاسفانه، گونه های جدیدی از سوزاک است که به آنتی بیوتیک های مختلف مقاوم شده اند، از جمله پنی سیلین وجود دارد، و در نتیجه سخت تر به درمان. خوشبختانه، سوزاک هنوز هم می تواند با دیگر داروهای تزریقی یا خوراکی درمان کرد.

عفونت بدون عارضه گنوکوکی ایجاد میکند دهانه رحم، مجرای خروجی مثانه و مقعد، معمولا با تزریق یک از سفتریاکسون یا با دهان و دندان تحت درمان سفیکسیم (Suprax). برای عفونتهای گونوکوک بدون عارضه از حلق، درمان توصیه می شود سفتریاکسون در یک دوز واحد IM است.

رژیم های جایگزین برای عفونت های بدون عارضه گنوکوکی ایجاد میکند دهانه رحم، مجرای خروجی مثانه، مقعد و شامل در زنان غیر باردار (در ایالات متحده در دسترس نیست) و یا دوز واحد از سفالوسپورین های دیگر مانند سفتیزوکسیم یا cefoxitin، اجرا با لحاظ پروبنسید (Benemid)، 1 گرم به صورت خوراکی. و یا سفوتاکسیم.

درمان سوزاک همیشه باید شامل دارو است که کلامیدیا درمان [به عنوان مثال، آزیترومایسین (Zithromax با، Zmax) یا داکسی سیکلین (Vibramycin، Oracea، Adoxa، Atridox و دیگران)] و همچنین سوزاک، چون سوزاک و کلامیدیا اغلب با هم در همان وجود داشته باشد فرد. شرکای جنسی از زنان که یا سوزاک یا کلامیدیا داشته اند باید درمان برای هر دو عفونت های دریافت از شرکای خود ممکن است آلوده نیز هست. درمان شرکای همچنین جلوگیری از عفونت مجدد از زن. زنان مبتلا به آرتریت PID و یا گنوکوکی ایجاد میکند نیاز به درمان تهاجمی تر است که در برابر باکتری ها که باعث سوزاک و همچنین در برابر سایر موجودات موثر است. این زنان اغلب نیاز به تزریق داخل وریدی آنتی بیوتیک است.

این مهم است که توجه داشته باشید که داکسی سیکلین، یکی از داروهای توصیه شده برای درمان PID است، برای استفاده در زنان حامله توصیه نمی شود.

سوزاک یکی از بیماریهای مقاربتی آسان تر برای جلوگیری از به خاطر این باکتری است که باعث عفونت می تواند تنها تحت شرایط خاص زنده ماندن است. استفاده از کاندوم در برابر ابتلا به عفونت سوزاک محافظت می کند. از آنجا که این ارگانیسم می تواند در گلو زندگی می کنند، کاندوم را باید در تماس دهانی با آلت تناسلی استفاده می شود نیز هست.

کلامیدیا

اظهار نظر در مورد این

کلامیدیا چیست؟

کلامیدیا ( کلامیدیا تراکوماتیس ) یک باکتری است که باعث یک عفونت است که بسیار شبیه به سوزاک در راه است که گسترده شده است و علائم آن را به تولید است. این شایع است و سالانه حدود 4 میلیون زن تأثیر می گذارد. مانند سوزاک، باکتری کلامیدیا است در گردن رحم و مجرای ادرار یافت می شود و می تواند در گلو و یا راست روده زندگی می کنند. هر دو مرد آلوده و زنان آلوده اغلب فاقد علائم عفونت کلامیدیا. بنابراین، این افراد ندانسته می تواند به دیگران منتقل عفونت. فشار یکی دیگر از (نوع) از کلامیدیا تراکوماتیس، که می تواند در آزمایشگاه های تخصصی مشخص، باعث می شود که STD شناخته شده به عنوان venereum ورم غده های لنفاوی (LGV، پایین را ببینید).

علائم بیماری کلامیدیا

اکثر زنان مبتلا به کلامیدیا هیچ نشانه ای ندارند. عفونت گردن رحم (عفونت گردن رحم) است که شایعترین تظاهر عفونت است. در حالی که در حدود نیمی از زنان با عفونت گردن رحم کلامیدیایی هیچ نشانه ای ندارند، دیگران ممکن است ترشحات واژن و یا درد شکم. عفونت مجرای ادرار است که اغلب با عفونت کلامیدیایی گردن رحم همراه است. زنان مبتلا به عفونت مجرای ادرار (اورتریت) دارای علائم عفونت ادراری ، درد به هنگام ادرار کردن و نیاز مکرر و فوری به ادرار کردن.

کلامیدیا بسیار مخرب به لوله های رحم است. همچنین می تواند عفونت شدید لگنی گردد. در صورت عدم درمان، حدود 30٪ از زنان مبتلا به کلامیدیا توسعه بیماری التهابی لگن (PID، نگاه کنید به بالا). از آنجا که معمولا برای زنان آلوده بدون علامت، عفونت اغلب درمان نشده و منجر به کشتار گسترده ای از لوله های فالوپ، باروری مشکلات و لوله های رحمی حاملگی .

کلامیدیا، مثل سوزاک، با بروز تولد زودرس را افزایش می دهد. علاوه بر این، نوزاد می تواند عفونت را در حین عبور از کانال آلوده از تولد به دست آوردن، که منجر به صدمه به چشم جدی و یا ذات الریه . به همین دلیل، تمام نوزادان با قطره های چشمی حاوی آنتی بیوتیک است که کلامیدیا می کشد، درمان. درمان نوزادان معمول است به دلیل تعداد زیادی از زنان آلوده بدون علائم و عواقب وخیم عفونت کلامیدیایی چشم به نوزاد.

تشخیص کلامیدیا

کلامیدیا را می توان در مواد جمع آوری شده توسط swabbing دهانه رحم در طی یک آزمایش سنتی با استفاده از یک اسپکولوم کشف شده است، اما آزمایش غربالگری غیر تهاجمی انجام شده در ادرار و یا در نمونه سواب از واژن خود جمع آوری ارزان تر و در برخی موارد قابل قبول تر به بیماران می باشد. در حالی که کشت ارگانیسم می تواند تشخیص تایید، این روش محدود به آزمایشگاه های تحقیقاتی و تحقیقات پزشکی قانونی است. برای استفاده تشخیصی معمول، آزمایش های تشخیصی جدیدتر و ارزان قیمت است که بر شناسایی و تقویت از مواد ژنتیکی ارگانیسم بستگی دارد، روش کشت وقت گیر های قدیمی تر جایگزین شده است.

درمان کلامیدیا

درمان کلامیدیا شامل آنتی بیوتیک ها. درمان تک دوز مناسب برای کلامیدیا آزیترومایسین خوراکی (Zithromax با، Zmax) است. درمان های جایگزین اغلب استفاده می شود، با این حال، به دلیل هزینه های بالای این دارو. درمان های جایگزین رایج ترین دوکسیسایکیلین (Vibramycin، Oracea، Adoxa، Atridox، و دیگران) است. بر خلاف سوزاک، تا کمی وجود دارد، در صورت وجود، مقاومت در برابر بیماری کلامیدیا به آنتی بیوتیک ها در حال حاضر. بسیاری از آنتی بیوتیک های دیگر که نیز علیه کلامیدیا موثر بوده است وجود دارد. مثلا در مورد سوزاک، از کاندوم یا دیگر سد حفاظتی جلوگیری از گسترش عفونت است.

سیفلیس

سفلیس چیست؟

سیفلیس یک بیماری مقاربتی است که در حدود قرن بوده است. این است که توسط یک ارگانیسم باکتریایی به نام ناشی از هر نوع باکتری مارپیچ . نام علمی برای ارگانیسم است pallidum Treponema . هر نوع باکتری مارپیچ wormlike، ارگانیسم فنری شکل است که با شور و نشاط wiggles وقتی که در زیر میکروسکوپ مشاهده شده است. آن را آلوده فرد با نقب به مرطوب، مخاطی تحت پوشش داخل دهان و یا اندام تناسلی. هر نوع باکتری مارپیچ تولید کلاسیک، زخم بدون درد شناخته شده به عنوان یک شانکر.

علائم سفلیس

وجود دارد سه مرحله سفلیس، همراه با (نهفته) مرحله غیر فعال سازند که زخم (شانکر) در مرحله اول است. شانکر توسعه هر زمان از 10 تا 90 روز پس از عفونت، با زمان به طور متوسط ​​از 21 روز پس از عفونت تا زمانی که علایم برای اولین بار توسعه. سفلیس بسیار مسری که زخمی وجود دارد.

این عفونت می تواند از تماس با زخم است که با spirochetes teems منتقل می شود. اگر زخم است در خارج از مهبل (واژن) و یا در کیسه بیضه مرد، کاندوم ممکن است از انتقال عفونت از طریق تماس جلوگیری نمی کند. به طور مشابه، اگر زخم در دهان، تنها بوسیدن فرد آلوده می تواند بیماری را منتقل می شود. زخم می تواند بدون درمان پس از سه تا شش هفته حل و فصل، اما این بیماری می تواند عود ماه بعد به عنوان سفلیس ثانویه اگر مراحل اولیه درمان نشود.

در اغلب زنان، عفونت اولیه حل خود را در آن، حتی بدون درمان. با این حال، 25٪ خود را در مرحله دوم از عفونت به نام سفلیس "ثانویه"، که بعد از مراحل اولیه به ماه توسعه هفته طول می کشد و بین چهار تا شش هفته ادامه دهید. سفلیس ثانویه یک مرحله سیستمیک این بیماری است، به این معنی که می تواند سیستم های بدن مختلف بدن را درگیر کند. در این مرحله، بیمار در ابتدا می تواند بسیاری از علائم مختلف، تجربه اما اغلب آنها یک پوست راش ، به طور معمول در کف دست یا کف پا، که نه ظاهر خارش . گاهی اوقات جوش های پوستی سفلیس ثانویه بسیار کم نور و سخت به رسمیت شناختن است؛ آن حتی ممکن است در تمام موارد متوجه شود. این مرحله ثانویه همچنین می تواند شامل از دست دادن مو ، گلودرد ، تب، سردرد، و تکه های سفید رنگی در بینی، دهان و واژن است. می تواند ضایعات در ناحیه تناسلی است که مانند زگیل تناسلی نگاه کنم اما با spirochetes به جای ازاینکه ویروس زگیل ایجاد می شود وجود دارد. این ضایعات wartlike، و همچنین جوش های پوستی، ها بسیار مسری هستند. این بثورات می توانند در کف دست رخ می دهد، و این عفونت می تواند از طریق تماس های گاه به گاه منتقل می شود.

پس از آن به سفلیس ثانویه، برخی از بیماران به حمل عفونت در بدن خود را بدون علائم ادامه خواهد داد. این به اصطلاح مرحله نهفته عفونت. سپس، با یا بدون مرحله نهفته، که می تواند به عنوان 20 یا بیشتر سال گذشته به عنوان طولانی است ، سوم (سوم) مرحله از بیماری می تواند ایجاد شود. در این مرحله، سفلیس معمولا مسری نیست. سفلیس ثالثیه نیز یک مرحله سیستمیک این بیماری و می تواند انواع از مشکلات در سراسر بدن از جمله باعث:

 1. امده غیر طبیعی از کشتی های بزرگ از خروج از قلب (آئورت)، و در نتیجه مشکلات قلبی.
 2. توسعه ندول های بزرگ (gummas) در اندام های مختلف بدن.
 3. عفونت در مغز، باعث سکته مغزی ، روان آشفتگی ، مننژیت (نوع عفونت مغز)، مشکلات با احساس، و یا ضعف (به سفلیس عصبی)؛
 4. درگیری چشم ها منجر به بدتر شدن بینایی. یا
 5. دخالت گوش منجر به ناشنوایی . آسیب های بدن در طول مرحله سوم سیفلیس پایدار شدید است و حتی می تواند کشنده باشد.

تشخیص سفلیس

سفلیس از این طرق می توان با خراش دادن و پایه از زخم و به دنبال زیر نوع خاصی از میکروسکوپ (میکروسکوپ زمینه تاریک) برای spirochetes تشخیص داده میشود. با این حال، از آنجا که این میکروسکوپ به ندرت تشخیص داده، تشخیص اغلب ساخته شده و درمان بر اساس ظاهر شانکر تجویز می شوند. تشخیص سفلیس توسط این واقعیت است که ارگانیسم مسبب می تواند رشد کرده است نمی توان در آزمایشگاه پیچیده است. بنابراین، فرهنگ از مناطق آسیب دیده نمی تواند برای تشخیص استفاده می شود.

آزمایش خون ویژه نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص سفلیس. استاندارد آزمایش خون غربال می زنند برای سفلیس آزمایش های آزمایشگاهی مقاربتی تحقیقات بیماری های (VDRL) و سریع پلاسمینوژن معرف (RPR) نامیده می شود. این آزمایشات تشخیص پاسخ بدن به عفونت، اما نه به ارگانیسم واقعی Treponema که باعث عفونت. این تست به این ترتیب به عنوان آزمون غیر داه می گویند. اگر چه تست های غیر داه در تشخیص عفونت بسیار موثر هستند، آنها همچنین می توانند یک نتیجه مثبت تولید زمانی که هیچ عفونت است که در واقع در حال حاضر (به اصطلاح نتایج مثبت کاذب برای سفلیس). در نتیجه، هر آزمون غیر داه مثبت باید با خاص آزمون داه برای ارگانیسم باعث سفلیس، مانند روش microhemagglutination برای T. تایید کرد pallidum (MHA-TP) و آنتی بادی داه فلورسنت آزمون (FTA-ABS) جذب می شود. این آزمایشات داه به طور مستقیم تشخیص پاسخ بدن به pallidum Treponema.

درمان سفلیس

با توجه به مرحله بیماری و تظاهرات بالینی، گزینه های درمان سفلیس متفاوت است. طولانی اثر تزریق پنی سیلین در درمان سفلیس دیر و زود مرحله بسیار موثر بوده است. درمان سفلیس عصبی نیاز به تزریق داخل وریدی پنی سیلین. درمان های جایگزین عبارتند از داکسی سیکلین خوراکی یا تتراسایکلین .

زنانی که در دوران بارداری آلوده می تواند در عفونت به جنین از طریق جفت منتقل می کند. پنی سیلین باید در بیماران باردار مبتلا به سفلیس استفاده از آنتی بیوتیک های دیگر موثر نمی از جفت عبور برای درمان جنین آلوده. عدم درمان، سیفلیس می تواند منجر به نابینایی و حتی مرگ نوزاد.

هرپس تناسلی

تب خال ناحیه تناسلی چیست؟

هرپس تناسلی، نیز معمولا به نام "هرپس"، یک عفونت ویروسی توسط ویروس هرپس سیمپلکس (HSV) است که از طریق تماس نزدیک با لنت های مخاطی پوشیده از دهان یا واژن یا پوست تناسلی منتقل می شود. ویروس وارد واشر و یا پوست از طریق اشک میکروسکوپی است. هنگامی که در داخل، ویروس سفر به ریشه های عصبی نزدیک طناب نخاعی و حل و فصل وجود دارد به طور دائم.

هنگامی که فرد آلوده است شیوع تب خال، این ویروس به سفر کردن رشته های عصبی به محل عفونت اصلی. هنگامی که آن را به پوست می رسد، قرمزی معمول و تاول رخ دهد. پس از شیوع اولیه، شیوع های بعدی تمایل به پراکنده. آنها ممکن است سال ها در هفته و یا حتی از هم جدا رخ می دهد.

دو نوع ویروس هرپس با ضایعات تناسلی مرتبط: ویروس هرپس سیمپلکس 1 (HSV-1) و ویروس هرپس سیمپلکس-2 (HSV-2). HSV-1 اغلب باعث تاول منطقه دهان در حالی که HSV-2 در اغلب موارد زخم ناحیه تناسلی یا ضایعات در ناحیه اطراف مقعد را. شیوع بیماری تب خال است که نزدیک به عملکرد سیستم ایمنی بدن ارتباط دارد. زنانی که سیستم ایمنی بدن، به دلیل سرکوب استرس ، عفونت، و یا داروها، به شیوع بیشتر و دوام.

تخمین زده می شود که به عنوان بسیاری از 50 میلیون نفر در ایالات متحده با تناسلی HSV آلوده. هرپس تناسلی تنها توسط تماس مستقیم فرد به فرد مخاطب منتقل می شود. اعتقاد بر این است که 60 درصد از بزرگسالان از نظر جنسی فعال حمل ویروس هرپس. بخشی از دلیل برای ادامه میزان عفونت بالا است که بسیاری از زنان آلوده به ویروس هرپس نمی دانند که آنها هم مبتلا شده باشند زیرا آنها چند یا هیچ نشانه ای ندارند. در بسیاری از زنان، شیوع بیماری های "غیر معمولی" که در آن تنها علائم ممکن است خفیف وجود دارد خارش و یا حداقل ناراحتی. علاوه بر این، دیگر زن تا به حال ویروس، کمتر علائم آنها با شیوع بیماری را داشته باشند. در نهایت، این ویروس می تواند از دهانه رحم به داخل واژن در زنان که هر گونه علائم را تجربه نمی کند اطلاق می شود.

نشانه های تبخال تناسلی

هنگامی که به این ویروس قرار گرفته است، یک دوره نهفته است که به طور کلی طول می کشد 3 تا 7 روز قبل از یک ضایعه توسعه وجود دارد. در طول این مدت، هیچ علامتی ندارد و ویروس می تواند به دیگران منتقل شود. شیوع بیماری معمولا در عرض دو هفته پس از عفونت اولیه شروع می شود و آشکار به عنوان یک خارش یا احساس سوزن سوزن شدن و به دنبال آن قرمزی پوست است. در نهایت، یک شکل تاول زده ام. تاول ها و زخم های بعدی که به صورت هنگامی که تاول شکستن، معمولا بسیار دردناک به لمس و ممکن است از 7 روز تا 2 هفته طول بکشد. عفونت قطعا مسری از زمان خارش تا زمان بهبودی کامل زخم، معمولا در عرض 2 تا 4 هفته. با این حال، همانطور که در بالا اشاره شد، افراد آلوده نیز می تواند ویروس را منتقل به جفت خود در شرایطی که شیوع بیماری شناخته شده است.

تشخیص تبخال تناسلی

هرپس تناسلی شک هنگامی که تاول های دردناک متعدد در یک منطقه در معرض جنسی رخ می دهد. در طی شیوع اولیه، مایع از تاول ممکن است به آزمایشگاه فرستاده می شود را امتحان کنید و فرهنگ ویروس، اما فرهنگ تنها به یک نتیجه مثبت بازگشت در حدود 50٪ از افراد آلوده به عبارت دیگر، در نتیجه تست منفی از تاول زده است که نمی به عنوان یک نتیجه آزمایش مثبت کمک کننده باشد، چرا که آزمون ممکن است یک آزمایش منفی کاذب. با این حال، اگر یک نمونه از تاول پر از مایع (در مرحله اولیه قبل از آن خشک و پوسته) آزمایش برای هرپس مثبت، نتایج آزمون بسیار قابل اعتماد. فرهنگ گرفته شده در طول شیوع اولیه این بیماری هستند بیشتر احتمال دارد که برای حضور HSV از فرهنگ ها از شیوع بیماری های پس از آن مثبت است.

همچنین آزمایش خون است که می تواند آنتی بادی ویروس تبخال است که می تواند در برخی شرایط مفید تشخیص وجود دارد. این آزمایشات خاص برای HSV-1 و HSV-2 می باشد و قادر به نشان می دهد که یک فرد شده است در برخی از نقطه در زمان با این ویروس آلوده شده و آنها ممکن است در شناسایی عفونت می کند که نشانه های مشخص را تولید نمی کند مفید است. با این حال، به دلیل نتایج مثبت کاذب می تواند رخ دهد و به دلیل نتایج آزمون همیشه روشن نیست، آنها را برای استفاده های معمول در غربالگری جمعیت های کم خطر برای عفونت HSV توصیه نمی شود.

سایر تست های تشخیصی مانند واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) برای شناسایی مواد ژنتیکی از ویروس ها و آزمایش های غربالگری آنتی بادی فلورسنت سریع برای شناسایی HSV در برخی از آزمایشگاه.

 


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
38
به علاوه
18
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 26701971
بازدید کننده: 25020832
بازدید های امروز: 13791
بازدید های دیروز: 10897

کلمات مرتبط
لیست نمایندگی های شرکت تیپاکس برای ارسال مرسولات مدت زمان تحویل 48الی72ساعت

شهرهایی که تیپاکس رو پشتیبانی می کنند تیپاکس به مقصد تمامی مرکز استانها ارسال مستقیم دارد. سفارش‌هایی که در محدوده شهر در شهرهای دارای دفتر نمایندگی تیپاکس قرار دارند کالا ها در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرسشان در خارج از شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه شهر مقصد تحویل بگیرند. در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند : آبادان - آبدانان - آبیک - آباده - آزادشهر - آستارا – آستانه (اراک) - آستانه اشرفیه - آشخانه ( بجنورد) - آقاجاری - آق قلا - آمل - ابهر - ابرکوه - اراک - اردکان - اردبیل - ازنا - ارسنجان - اسالم - اسدآباد - الیگودرز - اندیمشک - املش - اهرم - اهواز - ارومیه - امیدیه - ادیمی (زابل) - اسلام‌آباد غرب - اسفراین - اشنویه - اصفهان و حومه - اقلید - ایرانشهر - ایذه - ایلام - ایوان‌غرب - بابلسر - بابل - باغملک - بانه - برازجان - بروجرد - بروجن - بجنورد - بم - بناب - بندر امام‌خمینی (سربندر) - بندر انزلی - بندرترکمن - بندرعباس - بوانات (سوریان) - بوشهر - بوکان - بهشهر - بیرجند - بیجار - بهبهان - پاسارگاد - پاوه - پره‌سر - پلدختر - پیرانشهر - تاکستان - تالش - تربت حیدریه - تبریز - تنکابن - تویسرکان - حمیدیه - جغتای - جلفا - جم - جوانرود - جوین - جویبار - جهرم - جیرفت - چابهار‌‌‌ - چالدران - چالوس - خاش - خرم آباد - خرم بید(دهبید) - خرمدره – خدابنده (قیدار) - خرمشهر - خمین - خمینی شهر – خنداب (اراک) - خوانسار - خورموج - خوی - داراب - دامغان - دزفول - دشت مرغاب - دورود - دلیجان - دهدشت - دره شهر - دیواندره - رامسر - رامشیر - رامهرمز - رشت - رفسنجان - روانسر - رودسر - رومشکان - زابل و زهک - زاهدان - زنجان - ساری - ساوه - سبزوار - سراب - سراوان - سرپل ذهاب - سردشت - سروستان - سعادت شهر - سقز - سلطانیه - سلماس - سمنان - سنقرکلیایی - سنندج - سوسنگرد - سیرجان - سیوند - شادگان - شازند - شاهرود - شاهین شهر - شوش - شوشتر - شهرضا - شهرکرد - شیراز - شیروان - صائین قلعه - صحنه - صفاشهر/سروستان - صومعه سرا - عسلویه - (منطقه ویژه انرژی پارس) - علی‌آباد کتول - فامنین - فسا - فرمهین (اراک) - فریدونکنار - فلاورجان - فولادشهر و ذوب آهن - فومن – قادرآباد (سعادت شهر) - قائم شهر - قائن - قشم - قروه - قزوین - قصرشیرین - قم - قوچان - کازرون - کاشان - کاشمر - کامیاران - کرج - کردکوی - کرمان - کرمانشاه - کلاچای – کمیجان (اراک) - کنگاور - کنگان - کهنوج - کوهدشت - کیش - گالیکش - گچساران - گرگان - گلپایگان - گناباد - گنبدکاووس - گیلان غرب - لار - لالجین - لاهیجان - لردگان - لنگرود - لوشان - لیسار - ماکو - ماهشهر - مبارکه - محلات - محمودآباد - مراغه - مرند - مرودشت - مریوان - مسجد سلیمان - مشهد - ملایر - ملکان - منجیل - مهاباد – مهاجران (اراک) - مهران - میاندوآب - میانکوه - میانه - میبد - مینودشت - میلاجرد (اراک) - نجف آباد - نراق - نظرآباد - نقاب - نقده - نکا - نوشهر - نور - نورآباد لرستان - نهاوند - نهبندان - نیشابور - هادی شهر - هامون - هرسین - هشت‌پر - هشتگرد - هفتکل - همدان - هندیجان - هویزه - هیرمند - هیدج - یاسوج - یزد - خلخال