header
حقایق عفونت قارچی واژن
  • حقایق عفونت قارچی واژن
  • مخمر چیست؟
  • واژینیت چیست؟
  • ولویت (التهاب فرج) چیست؟
  • آیا می توانم یک مرد یک عفونت قارچی از یک شریک جنسی؟
  • چه چیزی باعث عفونت قارچی واژن؟
  • چه چیزی ممکن است خطر ابتلا به عفونت قارچی واژن را افزایش دهد؟
  • ولویت و علائم و نشانه های عفونت قارچی واژن چیست؟
  • چه در مورد عفونت راجعه مخمری؟
  • چه عفونت های واژن دیگر نشانه های مشابه به عنوان یک عفونت قارچی؟
  • چه زمانی باید مراقبت های بهداشتی را ببینید I حرفه ای اگر من فکر می کنم من یک عفونت قارچی؟
  • آیا من می توانم یک عفونت مخمر عبور به شریک جنسی من (مرد یا زن)؟
  • چگونه عفونت قارچی واژن و ولویت تشخیص داده می شوند؟
  • درمان برای عفونت قارچی واژن و ولویت چیست؟
  • چگونه می توان یک عفونت قارچی درمان می شود اگر من باردار هستم؟
  • اگر مخمر معمولا در زنان سالم وجود دارد، که باید درمان شود؟

حقایق عفونت قارچی واژن

• واژینیت مخمر عفونت مهبل (واژن) ناشی از قارچ شناخته شده به عنوان کاندیدا است.
  • واژینیت مخمر با مشخصه خارش ، سوزش، درد ، درد در حین مقاربت و / یا ادرار و ترشحات واژن .
  • عفونت قارچی را می توان به یک شریک مرد یا زن پخش شده است. علائم عفونت مخمر در انسان هستند خارش و سوزش آلت بعد از تماس جنسی با یک زن آلوده.
  • واژینیت مخمر را می توان با داروهای ضد قارچ اعمال شده به منطقه آسیب دیده و یا به شکل خوراکی درمان می شود.
  • کاندیدا ممکن است در مقادیر کم در برخی از زنان می شود به طور معمول در حال حاضر و بیماری ایجاد نمی کند.
  • حضور کاندیدا بدون علائم عفونت نیاز به درمان ندارند.

مخمر چیست؟

مخمر نوعی قارچ است. زمانی که یکی از عفونت قارچی صحبت می کند این است با اشاره به قارچ علمی به عنوان کاندیدا شناخته شده است. نوع خاصی از قارچ اغلب مسئول واژینیت کاندیدا آلبیکنس است. مخمر بر روی پوست طبیعی بشر و در مناطق رطوبت، مانند دهان و واژن معمولا موجود است. در واقع، تخمین زده است که بین 20٪ تا 50٪ از زنان سالم به طور معمول حمل مخمر در ناحیه واژن.

واژینیت چیست؟

واژینیت التهاب مهبل (واژن) می باشد. واژینیت بسیار معمول است و به عنوان بسیاری از 75٪ از زنان در برخی از نقطه در زندگی آنها گزارش شده است. واژینیت می تواند توسط تعدادی از عفونت و علل غیرعفونی مانند تروما یا تحریک شیمیایی ایجاد می شود. واژینیت عفونی به علل متعدد از جمله باکتری ها (مانند گاردنرلا و سوزاک )، پروتوزوآها (مانند تریکوموناس ) و مخمر (کاندیدا). عفونت قارچی واژن است که به صورت شایع واژینیت، اغلب به کاندیدیازیس به عنوان واژن می گویند.

ولویت چیست؟

ولویت التهاب اندام خارجی تناسلی زن (فرج) است. فرج نیز شامل لب ، چوچوله ، و دهانه مهبل (راهرو از مهبل (واژن)). التهاب فرج است که به عنوان ولویت می گویند. ولویت، مانند التهاب واژن، ممکن است تعدادی از عفونت های مختلف و یا علل غیرعفونی ایجاد می شود. از آنجا که فرج نیز اغلب زمانی که التهاب مهبل (واژن) وجود دارد باعث تورم، التهاب واژن است که گاهی اوقات به عنوان وولوواژینال اشاره شده است. عفونت مخمر از ولو و واژن به کاندیدیاز وولوواژینال به عنوان (VVC) به آن اشاره شده است.

آیا می توانم یک مرد یک عفونت قارچی از یک شریک جنسی؟

آیا می توانم یک مرد یک عفونت قارچی از یک شریک جنسی؟ عفونت مخمر واژن توسط قارچ علمی به عنوان کاندیدا معرفی شده ایجاد می شود. این قارچ در پوست طبیعی بشر و در مناطق رطوبت، مانند دهان و واژن معمولا موجود است. علائم عفونت مخمر واژن در زنان به توسعه زمانی که مخمر جدید به ناحیه واژن معرفی و یا وقتی که یک افزایش در مقدار مخمر در حال حاضر در نسبت مهبل (واژن) در حال حاضر به تعداد باکتری طبیعی وجود دارد، به عنوان مثال، زمانی که طبیعی، باکتری های محافظ توسط آنتی بیوتیک ها و یا توسط داروهای سرکوبگر سیستم ایمنی بدن را از بین برد. از آنجا که کاندیدا ممکن است در ... ادامه مطلب

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
17
به علاوه
10
=

باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
اسناد شرکت
اطلاعات عمومی

کانال داروسازی اینترنشنال

کنکاش سایت
کلمات مرتبط
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 38339894
بازدید کننده: 35605371
بازدید های امروز: 1228
بازدید های دیروز: 946
معرفی شرکت داروسازی بین المللی بارش طبیعت یاران(کاستلینا)

موسسین شرکت داروسازی بین المللی بارش طبیعت یاران که سالها در رشته های دارویی،بهداشتی وزیبایی مشغول بکار بودند، اقدام به احداث آزمایشگاههای شرکت بین المللی بارش طبیعت یاران با برند کاستلینا نمودند و سالها مشغول به تحقیق و تفحص در مورد خاصیت گیاهان و اسانس گیری از آنها و آزمایش عملی از این اسانس ها و عصاره ها بودندو به نتایج ثمر بخشی رسیدندو پس از آزمایشهای مکرر و کسب اطمینان و یقین داشتن به معجونهای بدست آمده جهت تولید ازصورت آزمایشگاهی به نحوه صنعتی اقدام به ثبت شرکت بین المللی بارش طبیعت یاران( بتی) تحت شماره  :389782، شناسه ملی:10320400538کد اقتصادی :411375911465وشماره کارت بازرگانی :447832به تاریخ24/8/1389 نمودند. اولین محصولات در تاریخ 23/10/1389 آماده عرضه گردید. 

طراحی سایت : واحد فنی ایران مارکت سنتر (شرکت نگین ابتکار توس)