امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
Today : Tuesday 20 August 2019
header
چه چیزی باعث عفونت قارچی واژن؟

چه چیزی باعث عفونت قارچی واژن؟

عفونت قارچی واژن رخ می دهد که مخمر جدید به ناحیه واژن معرفی، و یا وقتی که یک افزایش در مقدار مخمر در حال حاضر در نسبت مهبل (واژن) به مقدار باکتری طبیعی در حال حاضر وجود دارد. به عنوان مثال، زمانی که، باکتری های محافظ نرمال با آنتی بیوتیک (گرفته شده برای درمان ریشه کن دستگاه ادراری ، تنفسی ، و یا انواع دیگر عفونت) و یا توسط داروهای سرکوبگر سیستم ایمنی، مخمر، قادر به تکثیر، بافت ها حمله کرده و باعث تحریک مخاط واژن (واژینیت).

اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 3 نظرات

عفونت های قارچی واژن نیز می تواند به عنوان یک نتیجه از آسیب به واژن درونی، مانند بعد رخ می دهد شیمی درمانی . همچنین، زنان با سیستم ایمنی سرکوب شده (به عنوان مثال، کسانی که داروهای مربوط به کورتیزون مانند پردنیزون ) توسعه عفونت قارچی واژن بیشتر از زنان با ایمنی طبیعی است. سایر شرایطی که ممکن است زنان به در حال توسعه عفونت قارچی واژن مستعد شامل دیابت ، حاملگی و مصرف قرص های ضد بارداری . استفاده از دوش مهبل یا معطر اسپری های بهداشتی واژن نیز ممکن است خطر ابتلا به یک زن در حال توسعه عفونت قارچی واژن را افزایش دهد.

عفونت قارچی واژن نظر گرفته شده است به یک عفونت منتقله از راه جنسی (STD)، از کاندیدا ممکن است در مهبل (واژن) طبیعی است، و شرط در زنان مجرد رخ می دهد. با این حال، ممکن است برای مردان به علائم از سوزش پوست آلت تناسلی از یک عفونت قارچی بعد از مقاربت جنسی با یک فرد آلوده.

چه چیزی ممکن است خطر ابتلا به عفونت قارچی واژن را افزایش دهد؟

چه چیزی ممکن است خطر ابتلا به عفونت قارچی واژن را افزایش دهد؟ همانطور که قبلا ذکر شد، زنانی که شرایط است که در عملکرد سیستم ایمنی کاهش می یابد در نتیجه باید بیشتر از دیگران به توسعه عفونت های قارچی. این شامل زنان مبتلا به سرطان و یا تحت شیمی درمانی سرطان، افراد مبتلا به دیابت، زنان و داروهای استروئیدی است. زنان و زنان باردار مصرف ضد بارداری های خوراکی نیز در معرض خطر هستند. مصرف آنتی بیوتیک ها را به هر دلیلی می توانید به جمعیت های طبیعی باکتریایی در مهبل (واژن) را تغییر می دهد و مستعد به رشد بیش از حد مخمر. شما همچنین می توانید مراحل را به منظور ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
29
به علاوه
4
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22683647
بازدید کننده: 21020508
بازدید های امروز: 2478
بازدید های دیروز: 19629

کلمات مرتبط