امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
Today : Tuesday 20 August 2019
header
چه چیزی ممکن است خطر ابتلا به عفونت قارچی واژن را افزایش دهد؟

چه چیزی ممکن است خطر ابتلا به عفونت قارچی واژن را افزایش دهد؟

همانطور که قبلا ذکر شد، زنانی که شرایط است که در عملکرد سیستم ایمنی کاهش می یابد در نتیجه باید بیشتر از دیگران به توسعه عفونت های قارچی. این شامل زنان مبتلا به سرطان و یا تحت شیمی درمانی سرطان، افراد مبتلا به دیابت، زنان و داروهای استروئیدی است. زنان و زنان باردار مصرف ضد بارداری های خوراکی نیز در معرض خطر هستند.

مصرف آنتی بیوتیک ها را به هر دلیلی می توانید به جمعیت های طبیعی باکتریایی در مهبل (واژن) را تغییر می دهد و مستعد به رشد بیش از حد مخمر.

شما همچنین می توانید مراحل را به منظور کاهش رطوبت در ناحیه تناسلی و کاهش شانس ابتلا به عفونت مخمر. پوشیدن لباس زیر پنبه و یا لباس زیر با فاق پنبه، پوشیدن گشاد شلوار، و اجتناب از پوشیدن طولانی مدت از چرخ دنده ها تمرین مرطوب یا حمام کردن لباس همه اقداماتی است که می تواند رطوبت کنترل کمک کند.

ولویت و علائم و نشانه های عفونت قارچی واژن چیست؟

اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 2 نظرات    

عفونت قارچی واژن و علائم علت ولویت که غیر اختصاصی، که بدان معنی است که جدا از عفونت قارچی، شرایط دیگر می تواند علائم مشابه ایجاد می کنند. شایعترین علامت یک عفونت قارچی واژن است خارش در ناحیه واژن و / یا فرج . دیگر نشانه های عفونت قارچی واژن و ولویت عبارتند از:

  • سوزش،
  • درد،
  • درد در هنگام مقاربت و / یا ادرار کردن، و
  • ترشحات واژن. (ترشحات واژن است که همیشه حاضر، اما زمانی که آن رخ می دهد، این ترشحات بی بو است و به طور معمول است، ظاهر ضخیم سفید و بافت، مانند پنیر.)

ولویت همچنین می توانید درد موضعی علاوه بر علائم فوق شود. درد در ناحیه فرج است به عنوان vulvodynia .

در تا 5 درصد از زنان، وولوواژینال قارچی دارند ممکن است مشکل راجعه شود. عفونت راجعه مخمری هنگامی رخ میدهد که یک زن دارای چهار یا بیشتر عفونت ها در یک سال است که به استفاده از آنتی بیوتیک ندارد. عفونت مخمر ممکن است به بیماری زمینه پزشکی، مانند دیابت مرتبط، و آزمایشات تشخیصی و درمان تهاجمی نیاز دارد.

چه در مورد عفونت راجعه مخمری؟

چه در مورد عفونت راجعه مخمری؟ در تا 5 درصد از زنان، وولوواژینال قارچی دارند ممکن است مشکل راجعه شود. عفونت راجعه مخمری هنگامی رخ میدهد که یک زن دارای چهار یا بیشتر عفونت ها در یک سال است که به استفاده از آنتی بیوتیک ندارد. عفونت مخمر ممکن است به یک بیماری زمینه ای مانند اختلال ایمنی مربوط است و ممکن است درمان تهاجمی تر نیاز دارد. چه عفونت های واژن دیگر نشانه های مشابه به عنوان یک عفونت قارچی؟ عفونت های دیگر از مخمر می تواند علائم مشابه از عفونت قارچی شود و ممکن است با عفونت قارچی اشتباه گرفته شود. این خدمات عبارتند از واژینوز باکتریال، ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
16
به علاوه
26
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22684018
بازدید کننده: 21020879
بازدید های امروز: 2849
بازدید های دیروز: 19629

کلمات مرتبط