header
چه در مورد عفونت راجعه مخمری؟

چه در مورد عفونت راجعه مخمری؟

در تا 5 درصد از زنان، وولوواژینال قارچی دارند ممکن است مشکل راجعه شود. عفونت راجعه مخمری هنگامی رخ میدهد که یک زن دارای چهار یا بیشتر عفونت ها در یک سال است که به استفاده از آنتی بیوتیک ندارد. عفونت مخمر ممکن است به یک بیماری زمینه ای مانند اختلال ایمنی مربوط است و ممکن است درمان تهاجمی تر نیاز دارد.

چه عفونت های واژن دیگر نشانه های مشابه به عنوان یک عفونت قارچی؟

عفونت های دیگر از مخمر می تواند علائم مشابه از عفونت قارچی شود و ممکن است با عفونت قارچی اشتباه گرفته شود. این خدمات عبارتند از واژینوز باکتریال، کلامیدیا، تریکوموناس، و سوزاک. اگر نشانه های عفونت قارچی با حذف نشده بر ضد محصول ، زنان باید دکتر خود را برای ارزیابی را ببینید. به همین ترتیب، اگر یک زن است که نشانه های او در واقع به علت یک عفونت قارچی کند، باید به دنبال توجه پزشکی.

چه زمانی باید مراقبت های بهداشتی را ببینید I حرفه ای اگر من فکر می کنم من یک عفونت قارچی؟

توصیه می شود که زنان حرفه ای مراقبت های بهداشتی دیدن در صورتی که علائم عفونت مخمر برای اولین بار و یا اگر شما مطمئن نیستید که یک عفونت قارچی علت نشانه های شما می باشد. شما همچنین باید به دنبال توجه پزشکی اگر علایم پس از استفاده از بیش از حد ضد محصولات را برطرف نمی شود، و یا اگر علائم به هر دلیلی بدتر کند. زنان باردار باید حرفه ای مراقبت های بهداشتی صورت بروز علائم عفونت مخمر را ببینید. در هر زمان، اگر شما علایم شدید و یا نگران کننده، به دنبال مراقبت های پزشکی است همیشه ضروری است.

آیا من می توانم یک عفونت مخمر عبور به شریک جنسی من (مرد یا زن)؟

خارش و سوزش آلت تناسلی در مردان بعد از تماس جنسی با یک زن آلوده توصیف شده است. در حالی که از لحاظ نظری ممکن به گسترش مخمر در میان شرکای جنسی زن و مرد، بیشتر کارشناسان را در نظر نمی عفونتهای مخمری به بیماری های جنسی منتقل می شود. این که آیا آن را به درمان شریک جنسی از یک زن با یک عفونت قارچی لازم است یا نه شده است یک منبع از جنجال، اما بسیاری از کارشناسان معتقدند که تنها لازم است برای درمان کسانی که شرکای جنسی که ممکن است بروز علایم است.

چگونه عفونت قارچی واژن و ولویت تشخیص داده می شوند؟

چگونه عفونت قارچی واژن و ولویت تشخیص داده می شوند؟ عفونت قارچی واژن پیشنهاد شده است که ترشح سفید قشنگ است بیش از دیواره های مهبل (واژن) اشاره کرد، اما علائم و نشانه های عفونت قارچی واژن غیر اختصاصی است و ممکن است در نتیجه از شرایط دیگر. برای ایجاد بصورتی پایدار و محکم تشخیص و رد هر گونه علل دیگر از علائم، دکتر شما ممکن است یک نمونه خراشیده از منطقه آسیب دیده برای تجزیه و تحلیل میکروسکوپی یا کشت در آزمایشگاه است. شناسایی مخمر در زیر میکروسکوپ، در صورت امکان، راه کم هزینه و سریع ترین و دقیق برای ایجاد تشخیص است. درمان برای عفونت قارچی واژن و ... ادامه مطلب

.: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
48
به علاوه
4
=

باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
اسناد شرکت
اطلاعات عمومی

کانال داروسازی اینترنشنال

کنکاش سایت
کلمات مرتبط
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 38340200
بازدید کننده: 35605677
بازدید های امروز: 1534
بازدید های دیروز: 946
معرفی شرکت داروسازی بین المللی بارش طبیعت یاران(کاستلینا)

موسسین شرکت داروسازی بین المللی بارش طبیعت یاران که سالها در رشته های دارویی،بهداشتی وزیبایی مشغول بکار بودند، اقدام به احداث آزمایشگاههای شرکت بین المللی بارش طبیعت یاران با برند کاستلینا نمودند و سالها مشغول به تحقیق و تفحص در مورد خاصیت گیاهان و اسانس گیری از آنها و آزمایش عملی از این اسانس ها و عصاره ها بودندو به نتایج ثمر بخشی رسیدندو پس از آزمایشهای مکرر و کسب اطمینان و یقین داشتن به معجونهای بدست آمده جهت تولید ازصورت آزمایشگاهی به نحوه صنعتی اقدام به ثبت شرکت بین المللی بارش طبیعت یاران( بتی) تحت شماره  :389782، شناسه ملی:10320400538کد اقتصادی :411375911465وشماره کارت بازرگانی :447832به تاریخ24/8/1389 نمودند. اولین محصولات در تاریخ 23/10/1389 آماده عرضه گردید. 

طراحی سایت : واحد فنی ایران مارکت سنتر (شرکت نگین ابتکار توس)