امروز : دوشنبه 17 مرداد 1401
Today : Monday 8 August 2022
header
چگونه عفونت قارچی واژن و ولویت تشخیص داده می شوند؟

چگونه عفونت قارچی واژن و ولویت تشخیص داده می شوند؟

عفونت قارچی واژن پیشنهاد شده است که ترشح سفید قشنگ است بیش از دیواره های مهبل (واژن) اشاره کرد، اما علائم و نشانه های عفونت قارچی واژن غیر اختصاصی است و ممکن است در نتیجه از شرایط دیگر. برای ایجاد بصورتی پایدار و محکم تشخیص و رد هر گونه علل دیگر از علائم، دکتر شما ممکن است یک نمونه خراشیده از منطقه آسیب دیده برای تجزیه و تحلیل میکروسکوپی یا کشت در آزمایشگاه است. شناسایی مخمر در زیر میکروسکوپ، در صورت امکان، راه کم هزینه و سریع ترین و دقیق برای ایجاد تشخیص است.

درمان برای عفونت قارچی واژن و ولویت چیست؟

اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 15 نظرات    

عفونت قارچی واژن و ولویت ممکن است با داروهای ضد قارچ که به صورت موضعی در داخل و اطراف واژن و یا با داروهای ضد قارچ که به شکل خوراکی استفاده شود درمان می شود. گاهی اوقات، عفونت مخلوط با بیش از یک میکروب می تواند ترکیبی از درمان نیاز داشته باشد.

کرم های ضد قارچ موضعی عبارتند از:

  • بوتوکونازول (Femstat 3)،
  • کلوتریمازول (Lotrimin)،
  • میکونازول (Monistat)، و
  • terconazole (Terazol 3).

درمان های موضعی بیش از حد ضد هستند گزینه برای برخی از زنان هنگامی که مخمر علت عفونت است. همانطور که قبلا ذکر شد، عفونت غیر از مخمر می تواند علائم مشابه شود. این خدمات عبارتند از واژینوز باکتریال ، کلامیدیا و گنوره. اگر علائم با بیش از ضد محصول حذف نشده، زنان باید دکتر خود را برای ارزیابی را ببینید.

داروهای ضد قارچ که نیز موجود است به صورت قرص واژن عبارتند از:

  • کلوتریمازول (Lotrimin، Mycelex)،
  • میکونازول (Monistat. Micatin)،
  • terconazole (Terazol)، و
  • نیستاتین (Mycostatin)

داروهای خوراکی برای واژینیت مخمر و ولویت شامل فلوکونازول (دردسترس).

بیشتر پزشکان ترجیح می دهند برای درمان عفونت قارچی واژن با قرص واژینال یا شیاف به جای داروهای خوراکی. داروهای ضد قارچ خوراکی می توانند عوارض جانبی از قبیل باعث سردرد ، تهوع و درد شکم ، در حالی که درمان واژن احتمال بروز این عوارض جانبی می باشد.

چگونه می توان یک عفونت قارچی درمان می شود اگر من باردار هستم؟

چگونه می توان یک عفونت قارچی درمان می شود اگر من باردار هستم؟ عفونت مخمر رایج است در دوران بارداری . زنان باردار که دچار علائم عفونت مخمر باید حرفه ای مراقبت های بهداشتی را ببینید. او می تواند دارو و درمان که در دوران بارداری بی خطر هستند توصیه می شود. داروهای ضد قارچ خوراکی برای مصرف در دوران بارداری توصیه نمی شود. اگر مخمر معمولا در زنان سالم وجود دارد، که باید درمان شود؟ اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 29 نظرات اشتراک گذاشتن داستان خود تمام زنان با علائم عفونت در بالا توضیح داده باید درمان شود. زنان بدون علائم باید درمان شوند. اکثر ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
37
به علاوه
4
=
     
کلمات مرتبط
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی

کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 34215730
بازدید کننده: 32441613
بازدید های امروز: 8703
بازدید های دیروز: 15929