امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
Today : Tuesday 20 August 2019
header
مراقبین چگونه باید درمان بیماران MRSA در خانه؟

مراقبین چگونه باید درمان بیماران MRSA در خانه؟

CDC می گوید که پرستاران و سالم بعید است برای تبدیل شدن به آلوده در حالی که مراقبت از بیماران مبتلا به MRSA در خانه اگر آنها به شرح زیر می باشد:

  • مراقبان باید دست خود را با آب و صابون پس از تماس فیزیکی با فرد آلوده و یا استعمار و قبل از خروج از منزل را بشویید.
  • حوله مورد استفاده برای خشک کردن دست بعد از تماس باید تنها یک بار استفاده می شود.
  • دستکش یکبار مصرف را می توان در صورت تماس با مایعات بدن است انتظار می رود، و دست باید پس از برداشتن دستکش شسته شوند.
  • لننس باید تغییر و شسته شده را به طور معمول، به خصوص اگر آنها کثیف هستند.
  • محیط بیمار باید به طور مرتب تمیز و زمانی که با مایعات بدن خاکی.
  • پزشکان و سایر پرسنل مراقبت های بهداشتی که برای بیمار است که بیمار تحت استعمار و یا آلوده به یک ارگانیسم مقاوم به چند دارو مراقبت آگاه کن.

درمان برای عفونت MRSA چیست؟

همانطور که توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری (CDC) بیماری اظهار داشت:

  • "خط اول درمان برای آبسه خفیف برش و درناژ است."
  • "اگر درمان آنتی بیوتیکی بالینی نشان داد، باید آن را با مشخصات حساسیت ارگانیسم هدایت می شود." هنگامی که تست اجرا به تعیین که باکتری های استافیلوکوک جدا شده از یک بیمار داده شده است مقاوم به متی سیلین، این آزمایشات نیز اطلاعات مربوط به آن آنتی بیوتیک می تواند با موفقیت باکتری (مشخصات حساسیت آن) کشتن فراهم می کند. "

خوشبختانه، بسیاری از عفونت های MRSA هنوز هم می تواند با برخی از آنتی بیوتیک های خاص (به عنوان مثال، وانکومایسین [Vancocin]، لینزولید [Zyvox]، و دیگران، اغلب در ترکیب با وانکومایسین) درمان می شود. بیشترین متوسط ​​به عفونت های شدید نیاز به آنتی بیوتیک داخل وریدی، معمولا در بیمارستان داده شده درمان شود. برخی از زیر گونه CA-MRSA در معرض هستند تری متوپریم - سولفامتوکسازول ( باکتریم )، داکسی سایکلین (Vibramycin)، و کلیندامایسین (Cleocin)؛ مقاومت به کلیندامایسین اگر چه گزارش ها نشان می دهد به سرعت در حال افزایش است. علاوه بر این، برخی از گونه های در حال حاضر به ونکومایسین مقاوم در برابر. در سال 2011، محققان یک تغییر شیمیایی است که در وانکومایسین آنتی بیوتیک است که ارائه شده مقاوم در برابر وانکومایسین MRSA مستعد ابتلا به مواد مخدر است. این در دسترس نیست تجاری است، اما این کشف، همراه با پژوهش حاضر، مهم است زیرا ممکن است فرصت برای درمان MRSA و سایر باکتری های مقاوم به دارو مانند VRE (مقاوم در برابر وانکومایسین انتروکوک) گسترش دهد. مواد مخدر یکی دیگر، Teflaro، شده است برای درمان توسط FDA برای عفونت MRSA تایید شده است.

حرفه پزشکی خوبی برای تعیین، توسط روش های میکروبیولوژیکی انجام شده در آزمایشگاه، که آنتی بیوتیک (بازدید کنندگان) می توانید MRSA کشتن و استفاده از آن به تنهایی و یا، در اغلب موارد، در ترکیب با آنتی بیوتیک های اضافی برای درمان بیمار آلوده شده است. از آنجا که مقاومت به سرعت می تواند تغییر کند، آنتی بیوتیک درمانی ممکن است نیاز به تغییر نیز می باشد. بسیاری از مردم فکر می کنم آنها بعد از چند دوز آنتی بیوتیک "درمان" و متوقف کردن مصرف دارو. این یک تصمیم بد به این دلیل که MRSA ممکن است هنوز زنده است یا به فرد است و در نتیجه قادر به reinfecting شخص و یا دیگران است. همچنین، MRSA باقی مانده ممکن است به دوزهای پایین آنتی بیوتیک در معرض زمانی که دارو است خیلی زود متوقف شد. این دوز کم ممکن است اجازه می دهد MRSA زمان به اندازه کافی برای تبدیل شدن به دارو مقاوم است. در نتیجه، بیماران مبتلا به MRSA (در واقع، تمام نفر) تحت درمان با آنتی بیوتیک مناسب باید دوره کامل آنتی بیوتیک به عنوان دکتر خود را راهنمایی کرد. توجه داشته باشید از احتیاط در این است که، در چند سال گذشته، گزارش از گونه جدیدی از MRSA است که به وانکومایسین (VRSA یا S. اورئوس مقاوم به وانکومایسین) و دیگر آنتی بیوتیک ها مقاوم است. در حال حاضر، VRSA تشخیص بیشتر از چند سال پیش است، اما اگر آن گسترده می شود، ممکن است superbug بعدی.

 

تحقیقات در حال انجام است. در سال 2013، اکتشافها، نوآوریها جدید در مورد باکتری پیکربندی دیواره سلولی منجر می شوند محققان به منظور تلاش برای داروهای جدید که ممکن است از این منطقه حفاظتی نقض و باعث باکتری MRSA را در معرض داروهای ضد میکروبی خاص.

تشخیص بیماری از یک عفونت MRSA چیست؟

تشخیص بیماری از یک عفونت MRSA چیست؟ پیش آگهی عفونت های MRSA بستگی به شدت عفونت هنگامی که برای اولین بار تشخیص داده شده، وضعیت کلی بیمار، و پاسخ بیمار به درمان های مناسب و درمان های حمایتی، در صورت نیاز. خفیف تا متوسط ​​عفونت پوست (جوش، آبسه کوچک) در بیماران با بهداشت در غیر این صورت خوب تقریبا همیشه یک پیش آگهی خوب با بهبودی کامل دارند در صورت مناسب درمان شود. با این حال، بیماران مبتلا به بیماری شدید و / یا مشکلات اضافی بهداشتی (به عنوان مثال، دیابت، وضعیت دچار نقص ایمنی، زخم ضربه های آلوده) و یا کسانی که به دست آوردن MRSA در ICU و بیمارستان در حالی که ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
42
به علاوه
4
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22683767
بازدید کننده: 21020628
بازدید های امروز: 2598
بازدید های دیروز: 19629

کلمات مرتبط