امروز : سه شنبه 1 مرداد 1398
Today : Tuesday 23 July 2019
header
عوارض بالقوه عفونت MRSA چه هستند؟

عوارض بالقوه عفونت MRSA چه هستند؟

به طور کلی، CA-MRSA دارد خطر به مراتب کمتر از هر گونه عوارض از HA-MRSA تا زمانی که بیمار به خوبی با درمان می کند و بستری شدن در بیمارستان نیاز ندارد. با این حال، افرادی که دچار عوارض به طور کلی یک فرصت برای یک نتیجه بدتر داشته باشد، به عنوان سیستم های بدن ممکن است برگشت ناپذیر آسیب ببینند. عوارض ناشی از MRSA در می تواند رخ دهد تقریبا در تمام سیستم های بدن. عفونت اندوکاردیت، کلیوی یا ریوی (پنومونی)، التهاب پلانتار نکروزان، استئومیلیت، و سپسیس: در زیر لیستی از برخی است که می تواند در آسیب دائمی اعضای بدن یا منجر به مرگ است. تشخیص زودهنگام و درمان معمولا در نتایج بهتر و کاهش یا حذف از عوارض بیشتر می شود.

"superbug" چیست؟

superbug مدت یک کلمه غیر اختصاصی است که برای توصیف هر گونه میکروارگانیسم است که به حداقل یک و یا بیشتر به طور معمول استفاده می شود آنتی بیوتیک ها مقاوم است. برخی از نویسندگان محدود استفاده از آن به میکرو ارگانیسم ها به دو یا چند آنتی بیوتیک مقاوم است. متاسفانه، superbug اصطلاح در مطبوعات پزشکی و محبوب مورد استفاده برای توصیف انواع مختلف از موجودات زنده است که می تواند برای خوانندگان منجر می شود در مورد بیماری های خاص و عوامل عفونی که باعث آنها را اشتباه گرفته شود. شایعترین باکتری که به عنوان ویروسهای قوی شده به شرح زیر است:

  • MRSA (سویه های استافیلوکوکوس اورئوس به آنتی بیوتیک های چندگانه مقاوم در برابر)
  • VRE (گونه های انتروکوک به ونکومایسین مقاوم در برابر)
  • سند استراتژی کاهش فقر (سویه های استرپتوکوک پنومونیه به پنی سیلین مقاوم در برابر)
  • از نمون (اشریشیا کولی و سایر باکتری های گرم منفی به آنتی بیوتیک هایی نظیر سفالوسپورین ها و منوباکتامها مقاوم در برابر)

ویروسهای قوی در حال ظهور ممکن است شامل مقاوم در برابر دارو چند سخت کلستریدیوم، VRSA (S. اورئوس مقاوم به وانکومایسین)، و NDM اشرشیاکلی (دهلی نو metallo-بتالاکتاماز مقاوم در برابر E. کولی دیگران به احتمال زیاد برای توسعه، مانند برخی از گونه های N. gonorrheae. در سال 2013، CDC راه اندازی یک سایت superbug فهرست 18 جنس و گونه مختلف به عنوان "تهدید" با توجه به مقاومت آنتی بیوتیکی. آنها به عنوان فوری، جدی، و در رابطه با توجه به توانایی های بالقوه خود را به علت مشکلات جدی سلامتی طبقه بندی. MRSA به عنوان جدی قرار گرفت.

دیگر منابع اطلاعاتی MRSA کجا هستند؟

" MRSA نمایش به صورت اسلاید "، eMedicineHealth.com

" استافیلوکوکوس اورئوس (MRSA) عفونت های مقاوم به متی سیلین "، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC)

" عفونت های بهداشت و درمان مرتبط (HAI) ، "CDC

منابع و مراجع:

eMedicine.com. استافیلوکوکوس اورئوس عفونت، 2009.

eMedicine.com. استافیلوکوکوس، 2010.

Kallen، AJ، S. Bulens، A. Reingold، و همکاران. "بهداشت و درمان مرتبط مهاجم MRSA عفونت، 2005-2008." JAMA 304 (2010): 641-648. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. MRSA عفونت، 2009

وزارت موسسه ملی بهداشت، درمان و خدمات انسانی، بهداشت. MRSA، 2008.

وزارت موسسه ملی بهداشت، درمان و خدمات انسانی، بهداشت. ژن کلیدی به استاف شدت، 2009.


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
26
به علاوه
37
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22268297
بازدید کننده: 20606379
بازدید های امروز: 16867
بازدید های دیروز: 22858

کلمات مرتبط