امروز : پنجشنبه 26 تیر 1399
Today : Thursday 16 July 2020
header
اورئوس چیست؟
 • اورئوس چیست؟
 • چه کسی برای عفونت استاف در خطر است؟
 • علائم و نشانه های عفونت استاف ها چه هستند؟
 • چه نوع بیماری های استافیلوکوک ایجاد می شود؟
 • چگونه عفونت استاف تشخیص داده می شوند؟
 • درمان عفونت استاف چیست؟
 • اورئوس استافیلوکوک مقاوم به آنتی بیوتیک چیست؟
 • عوارض ناشی از عفونت استاف ها چه هستند؟
 • آیا می توانم به عفونت استاف قابل پیشگیری است؟
 • پیش آگهی برای عفونت استاف چیست؟

 • اورئوس چیست؟

  اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 49 نظرات  

  اورئوس به گروهی از باکتریها که می تواند تعدادی از بیماری به عنوان یک نتیجه از عفونت از بافت های مختلف بدن شود. اورئوس است آشنا به بیشتر به عنوان استاف (تلفظ "کارکنان") شناخته شده است. بیماری های مربوط به استافیلوکوک می تواند از خفیف و نیاز به هیچ درمان شدید و بالقوه کشنده باشد.

  نام اورئوس می آید از staphyle یونانی، به معنی یک دسته از انگور، و kokkos، به این معنی انواع توت ها، و این چیزی است که باکتری استاف شبیه زیر میکروسکوپ، مانند یک دسته از انگور و انواع توت ها دور کم است. (در اصطلاحات فنی، این، بی هوازی به گوناگون گرم مثبت، معمولا کوکسی unencapsulated.)

  بیش از 30 نوع مختلف از استافیلوکوک می تواند انسان ها را آلوده، اما بسیاری از این عفونت ها توسط استافیلوکوک اورئوس ایجاد می شود. استافیلوکوک را می توان به طور طبیعی در بینی و روی پوست (و معمولا کمتر در نقاط دیگر) در حدود 25٪ -30٪ از بزرگسالان سالم و در 25 درصد از کارگران بیمارستان یافت می شود. در اکثر موارد، باکتری ها بیماری ایجاد نمی کند. با این حال، صدمه به پوست و یا آسیب های دیگر ممکن است اجازه می دهد که باکتری ها برای غلبه بر مکانیسم محافظ طبیعی بدن، منجر به عفونت می شود.

  چه کسی برای عفونت استاف در خطر است؟

  هر کس می تواند یک عفونت استاف، اگر چه برخی از افراد در معرض خطر بیشتر هستند، از جمله نوزادان تازه متولد شده ، تغذیه با شیر مادر زنان و افراد مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت ، سرطان ، بیماری های عروقی ، و بیماری های ریوی. تزریق کنندگان مواد مخدر ، کسانی که با جراحات و یا اختلالات پوستی، کاتترهای داخل وریدی، برش جراحی، و کسانی که با ضعف سیستم ایمنی به علت یا به بیماری و یا یک نتیجه از داروهای سرکوب سیستم ایمنی همه افزایش خطر ابتلا به عفونت استاف است.

  عفونت استاف مسری هستند تا زمانی که عفونت برطرف شده است. تماس مستقیم با یک زخم و یا زخم های آلوده، یا با وسایل شخصی مانند ریش تراش، باند، و غیره، روش های معمول انتقال. تماس گاه به گاه مانند بوسیدن یا بغل کردن را یک خطر بزرگ برای انتقال مطرح نیست اگر هیچ ارتباط مستقیم با منطقه آلوده وجود دارد.

  تصویر از یک عفونت استاف
  چه عفونت استاف شبیه؟

 • علائم و نشانه های عفونت استاف ها چه هستند؟

  علائم و نشانه های عفونت استاف ها چه هستند؟ بیماری استافیلوکوکی از پوست معمولا در مجموعه موضعی چرک، شناخته شده به عنوان نتایج: از شماره آبسه ، کورک ، و یا جوش ، بسته به نوع دقیق ضایعه است که در حال حاضر. منطقه آسیب دیده ممکن است قرمز، متورم و دردناک. زهکشی یا چرک شایع است. هنگامی که استافیلوکوک طلائی در خون (باکتریمی یا سپتی سمی )، آن را می توانید بالا باعث تب ، لرز ، و فشار خون پایین . چه نوع بیماری های استافیلوکوک ایجاد می شود؟ عفونت های پوستی (بالا را ببینید) هستند شایع ترین نوع بیماری های تولید شده توسط اورئوس. عفونت استاف از پوست می تواند به ... ادامه مطلب

علائم و نشانه های عفونت استاف ها چه هستند؟

اظهار نظر در مورد این دفعات بازدید: 32 نظرات    

بیماری استافیلوکوکی از پوست معمولا در مجموعه موضعی چرک، شناخته شده به عنوان نتایج: از شماره آبسه ، کورک ، و یا جوش ، بسته به نوع دقیق ضایعه است که در حال حاضر. منطقه آسیب دیده ممکن است قرمز، متورم و دردناک. زهکشی یا چرک شایع است. هنگامی که استافیلوکوک طلائی در خون (باکتریمی یا سپتی سمی )، آن را می توانید بالا باعث تب ، لرز ، و فشار خون پایین .

چه نوع بیماری های استافیلوکوک ایجاد می شود؟

عفونت های پوستی (بالا را ببینید) هستند شایع ترین نوع بیماری های تولید شده توسط اورئوس. عفونت استاف از پوست می تواند به پیشرفت زرد زخم (پوسته پوسته شدن پوست) و یا سلولیت (التهاب لایه های عمیق تر پوست و بافت همبند زیر پوست که منجر به تورم و قرمزی از منطقه). در موقعیت های نادر، یک عارضه جدی شناخته شده به عنوان سندرم پوست سوختن (پایین را ببینید) می تواند ایجاد شود. در تغذیه با شیر مادر زنان، استاف می تواند منجر به ورم پستان (التهاب پستان) و یا در آبسه پستان. آبسه پستان استافیلوکوکی می تواند باکتری به شیر مادر را آزاد کند.

هنگامی که باکتری وارد جریان خون شده و به دیگر اعضا، تعدادی از عفونت های جدی می تواند رخ دهد. گسترش موجودات زنده به جریان خون است که به عنوان شناخته شده باکتریمی یا عفونت . استافیلوکوکی پنومونی عمدتا افراد مبتلا به بیماری ریه تاثیر می گذارد و می تواند به آبسه در ریه ها می شود. عفونت دریچه های قلب ( اندوکاردیت ) می تواند منجر به نارسایی قلبی . گسترش استافیلوکوک به استخوان می تواند در التهاب شدید در استخوان شناخته شده است به عنوان نتیجه استئومیلیت . هنگامی که باکتری استاف در خون هستند، یک بیماری شناخته شده به عنوان عفونت استافیلوکوکی (عفونت گسترده از جریان خون) و یا باکتریمی استافیلوکوکی وجود دارد. عفونت استافیلوکوکی از علل مهم است شوک و فروپاشی گردش خون، منجر به مرگ، در افراد مبتلا به سوختگی در نواحی بزرگ بدن است. وقتی که بدون درمان، استاف اورئوس عفونت حمل مرگ و میر ناشی میزان بیش از 80 درصد است. اگر چه معمول نیست، استاف اورئوس به عنوان علت chorioamnionitis و سپسیس نوزادی در گزارش شده است حاملگی ، اما استرپتوکوک گروه B هستند که شایع ترین علت باکتریایی از این وضعیت تهدید کننده حیات برای جنین.

عفونت های استافیلوکوکی مسری است و می تواند از فردی به فرد منتقل می شود. از آنجا که چرک زخم های عفونی ممکن است باکتری، بهداشت مناسب و شستن دست ها زمانی که مراقبت از زخم استاف آلوده مورد نیاز است داشته باشد.

استافیلوکوکی مسمومیت غذایی بیماری های روده است که باعث شده است تهوع، استفراغ ، اسهال و کم آبی . این است که توسط خوردن غذاهای آلوده به مواد سمی به جای یک عفونت واقعی را با این باکتری تولید شده توسط استافیلوکوک اورئوس ایجاد می شود. علائم معمولا در عرض یک تا شش ساعت پس از خوردن غذای آلوده ایجاد می شود. این بیماری معمولا برای یک تا سه روز طول می کشد و حل در خود را دارد. بیماران مبتلا به این بیماری می باشد مسری نیست از سموم از فردی به فرد دیگر منتقل نمی شود.

سندرم شوک سمی بیماری های ناشی از سموم ترشح شده توسط باکتری استاف اورئوس در حال رشد تحت شرایط است که در آن اکسیژن کم و یا هیچ وجود دارد. سندرم شوک سمی است که با شروع ناگهانی بالا مشخص تب ، استفراغ ، اسهال و درد عضلانی، و به دنبال آن فشار خون پایین (افت فشار خون)، که می تواند منجر به شوک و مرگ. ممکن است وجود بثورات شبیه به آفتاب سوختگی ، با لایه برداری از پوست است. سندرم شوک سمی در اصل شرح داده شده و هنوز هم به خصوص در رخ می دهد قاعدگی زنان با استفاده از پنبه قاعدگی است.


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
15
به علاوه
8
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 26772200
بازدید کننده: 25090869
بازدید های امروز: 17563
بازدید های دیروز: 11320

کلمات مرتبط
لیست نمایندگی های شرکت تیپاکس برای ارسال مرسولات مدت زمان تحویل 48الی72ساعت

شهرهایی که تیپاکس رو پشتیبانی می کنند تیپاکس به مقصد تمامی مرکز استانها ارسال مستقیم دارد. سفارش‌هایی که در محدوده شهر در شهرهای دارای دفتر نمایندگی تیپاکس قرار دارند کالا ها در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند. مشتریانی که آدرسشان در خارج از شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه شهر مقصد تحویل بگیرند. در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند : آبادان - آبدانان - آبیک - آباده - آزادشهر - آستارا – آستانه (اراک) - آستانه اشرفیه - آشخانه ( بجنورد) - آقاجاری - آق قلا - آمل - ابهر - ابرکوه - اراک - اردکان - اردبیل - ازنا - ارسنجان - اسالم - اسدآباد - الیگودرز - اندیمشک - املش - اهرم - اهواز - ارومیه - امیدیه - ادیمی (زابل) - اسلام‌آباد غرب - اسفراین - اشنویه - اصفهان و حومه - اقلید - ایرانشهر - ایذه - ایلام - ایوان‌غرب - بابلسر - بابل - باغملک - بانه - برازجان - بروجرد - بروجن - بجنورد - بم - بناب - بندر امام‌خمینی (سربندر) - بندر انزلی - بندرترکمن - بندرعباس - بوانات (سوریان) - بوشهر - بوکان - بهشهر - بیرجند - بیجار - بهبهان - پاسارگاد - پاوه - پره‌سر - پلدختر - پیرانشهر - تاکستان - تالش - تربت حیدریه - تبریز - تنکابن - تویسرکان - حمیدیه - جغتای - جلفا - جم - جوانرود - جوین - جویبار - جهرم - جیرفت - چابهار‌‌‌ - چالدران - چالوس - خاش - خرم آباد - خرم بید(دهبید) - خرمدره – خدابنده (قیدار) - خرمشهر - خمین - خمینی شهر – خنداب (اراک) - خوانسار - خورموج - خوی - داراب - دامغان - دزفول - دشت مرغاب - دورود - دلیجان - دهدشت - دره شهر - دیواندره - رامسر - رامشیر - رامهرمز - رشت - رفسنجان - روانسر - رودسر - رومشکان - زابل و زهک - زاهدان - زنجان - ساری - ساوه - سبزوار - سراب - سراوان - سرپل ذهاب - سردشت - سروستان - سعادت شهر - سقز - سلطانیه - سلماس - سمنان - سنقرکلیایی - سنندج - سوسنگرد - سیرجان - سیوند - شادگان - شازند - شاهرود - شاهین شهر - شوش - شوشتر - شهرضا - شهرکرد - شیراز - شیروان - صائین قلعه - صحنه - صفاشهر/سروستان - صومعه سرا - عسلویه - (منطقه ویژه انرژی پارس) - علی‌آباد کتول - فامنین - فسا - فرمهین (اراک) - فریدونکنار - فلاورجان - فولادشهر و ذوب آهن - فومن – قادرآباد (سعادت شهر) - قائم شهر - قائن - قشم - قروه - قزوین - قصرشیرین - قم - قوچان - کازرون - کاشان - کاشمر - کامیاران - کرج - کردکوی - کرمان - کرمانشاه - کلاچای – کمیجان (اراک) - کنگاور - کنگان - کهنوج - کوهدشت - کیش - گالیکش - گچساران - گرگان - گلپایگان - گناباد - گنبدکاووس - گیلان غرب - لار - لالجین - لاهیجان - لردگان - لنگرود - لوشان - لیسار - ماکو - ماهشهر - مبارکه - محلات - محمودآباد - مراغه - مرند - مرودشت - مریوان - مسجد سلیمان - مشهد - ملایر - ملکان - منجیل - مهاباد – مهاجران (اراک) - مهران - میاندوآب - میانکوه - میانه - میبد - مینودشت - میلاجرد (اراک) - نجف آباد - نراق - نظرآباد - نقاب - نقده - نکا - نوشهر - نور - نورآباد لرستان - نهاوند - نهبندان - نیشابور - هادی شهر - هامون - هرسین - هشت‌پر - هشتگرد - هفتکل - همدان - هندیجان - هویزه - هیرمند - هیدج - یاسوج - یزد - خلخال