امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
Today : Tuesday 20 August 2019
header
علائم و نشانه های عفونت استاف ها چه هستند؟

علائم و نشانه های عفونت استاف ها چه هستند؟

بیماری استافیلوکوکی از پوست معمولا در مجموعه موضعی چرک، شناخته شده به عنوان نتایج: از شماره آبسه ، کورک ، و یا جوش ، بسته به نوع دقیق ضایعه است که در حال حاضر. منطقه آسیب دیده ممکن است قرمز، متورم و دردناک. زهکشی یا چرک شایع است. هنگامی که استافیلوکوک طلائی در خون (باکتریمی یا سپتی سمی )، آن را می توانید بالا باعث تب ، لرز ، و فشار خون پایین .

چه نوع بیماری های استافیلوکوک ایجاد می شود؟

عفونت های پوستی (بالا را ببینید) هستند شایع ترین نوع بیماری های تولید شده توسط اورئوس. عفونت استاف از پوست می تواند به پیشرفت زرد زخم (پوسته پوسته شدن پوست) و یا سلولیت (التهاب لایه های عمیق تر پوست و بافت همبند زیر پوست که منجر به تورم و قرمزی از منطقه). در موقعیت های نادر، یک عارضه جدی شناخته شده به عنوان سندرم پوست سوختن (پایین را ببینید) می تواند ایجاد شود. در تغذیه با شیر مادر زنان، استاف می تواند منجر به ورم پستان (التهاب پستان) و یا در آبسه پستان. آبسه پستان استافیلوکوکی می تواند باکتری به شیر مادر را آزاد کند.

هنگامی که باکتری وارد جریان خون شده و به دیگر اعضا، تعدادی از عفونت های جدی می تواند رخ دهد. گسترش موجودات زنده به جریان خون است که به عنوان شناخته شده باکتریمی یا عفونت . استافیلوکوکی پنومونی عمدتا افراد مبتلا به بیماری ریه تاثیر می گذارد و می تواند به آبسه در ریه ها می شود. عفونت دریچه های قلب ( اندوکاردیت ) می تواند منجر به نارسایی قلبی . گسترش استافیلوکوک به استخوان می تواند در التهاب شدید در استخوان شناخته شده است به عنوان نتیجه استئومیلیت . هنگامی که باکتری استاف در خون هستند، یک بیماری شناخته شده به عنوان عفونت استافیلوکوکی (عفونت گسترده از جریان خون) و یا باکتریمی استافیلوکوکی وجود دارد. عفونت استافیلوکوکی از علل مهم است شوک و فروپاشی گردش خون، منجر به مرگ، در افراد مبتلا به سوختگی در نواحی بزرگ بدن است. وقتی که بدون درمان، استاف اورئوس عفونت حمل مرگ و میر ناشی میزان بیش از 80 درصد است. اگر چه معمول نیست، استاف اورئوس به عنوان علت chorioamnionitis و سپسیس نوزادی در گزارش شده است حاملگی ، اما استرپتوکوک گروه B هستند که شایع ترین علت باکتریایی از این وضعیت تهدید کننده حیات برای جنین.

عفونت های استافیلوکوکی مسری است و می تواند از فردی به فرد منتقل می شود. از آنجا که چرک زخم های عفونی ممکن است باکتری، بهداشت مناسب و شستن دست ها زمانی که مراقبت از زخم استاف آلوده مورد نیاز است داشته باشد.

استافیلوکوکی مسمومیت غذایی بیماری های روده است که باعث شده است تهوع، استفراغ ، اسهال و کم آبی . این است که توسط خوردن غذاهای آلوده به مواد سمی به جای یک عفونت واقعی را با این باکتری تولید شده توسط استافیلوکوک اورئوس ایجاد می شود. علائم معمولا در عرض یک تا شش ساعت پس از خوردن غذای آلوده ایجاد می شود. این بیماری معمولا برای یک تا سه روز طول می کشد و حل در خود را دارد. بیماران مبتلا به این بیماری می باشد مسری نیست از سموم از فردی به فرد دیگر منتقل نمی شود.

سندرم شوک سمی بیماری های ناشی از سموم ترشح شده توسط باکتری استاف اورئوس در حال رشد تحت شرایط است که در آن اکسیژن کم و یا هیچ وجود دارد. سندرم شوک سمی است که با شروع ناگهانی بالا مشخص تب ، استفراغ ، اسهال و درد عضلانی، و به دنبال آن فشار خون پایین (افت فشار خون)، که می تواند منجر به شوک و مرگ. ممکن است وجود بثورات شبیه به آفتاب سوختگی ، با لایه برداری از پوست است. سندرم شوک سمی در اصل شرح داده شده و هنوز هم به خصوص در رخ می دهد قاعدگی زنان با استفاده از پنبه قاعدگی است.

چگونه عفونت استاف تشخیص داده می شوند؟

چگونه عفونت استاف تشخیص داده می شوند؟ در موارد عفونت های جزئی پوست، عفونت های استافیلوکوکی معمولا توسط ظاهر خود را بدون نیاز به آزمایش تشخیص داده میشود. عفونت های جدی تر استافیلوکوکی مانند عفونت های جریان خون، ذات الریه، و اندوکاردیت نیاز به کشت نمونه خون و یا مایعات بدن آلوده می شوند. آزمایشگاه تشخیص ایجاد و انجام تست های خاص که برای تعیین آنتی بیوتیک ها در برابر باکتری ها موثر است. درمان عفونت استاف چیست؟ عفونت های پوستی جزئی معمولا با یک پماد آنتی بیوتیک مانند یک مخلوط سه گانه آنتی بیوتیک بدون نسخه درمان شود. در برخی موارد، آنتی بیوتیک ... ادامه مطلب


       .: نظر شما در مورد این مطلب:.
نام *:
 ایمیل :  
نظر شما *
لطفا حاصل عبارت را در باکس زیر وارد نمایید : *
10
به علاوه
24
=
     
اسناد شرکت
باعضویت درخانواده کاستلیناازجشنواره هامطالعه شوید

نام کاربری:
کلمه عبور:
کانال داروسازی اینترنشنال

اطلاعات عمومی
کنکاش سایت
آمار
شروع شمارش: 1391-03-19
کل بازدید ها: 22684010
بازدید کننده: 21020871
بازدید های امروز: 2841
بازدید های دیروز: 19629

کلمات مرتبط